sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

30-06-2010 11:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,305 | Komentarzy: 1
Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Foto:
zacisze
Właściciele gospodarstwa agroturystycznego w Studzieniu w gminie Chodów, Barbara i Mirosław Hyży byli gospodarzami tegorocznego zakończenia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kłodawie. Studenci wysłuchali informacji o tegorocznych działaniach i efektach uczelni oraz zapoznani zostali z planem dydaktycznym na rok 2010/2011. Było puszczanie wianków na stawie, wspólne grillowanie i wspaniała zabawa.
Ponad 40 słuchaczy kłodawskiego UTW wzięło udział w uroczystym podsumowaniu efektów i wyników mijającego roku akademickiego. Z informacji złożonej przez „rektora uczelni”, prezes stowarzyszenia Wiesławę Wojciechowską wynika, że w ramach Uniwersytetu znad Rgielewki działało aż dziesięć sekcji problemowych, a uczestnictwo w nich pozwalało na pogłębianie wiedzy, rozwój zainteresowań i wymianę doświadczeń. Słuchacze uczestniczyli m.in. w zajęciach sekcji językowych – angielskiego i niemieckiego, literacko- dyskusyjnej, brydżowo-szachowej a nawet aerobiku. Poza tym zorganizowano cykl wykładów na interesujące słuchaczy tematy.

Podobnie będzie w nowym roku akademickim. Nowością będą wycieczki. – W związku z tym, że zgłaszają się do nas inne UTW, pragnące nawiązać współpracę, planujemy także spotkania integracyjne. Pierwsze z nich to spotkanie podczas uroczystości inaugurujących nowy rok akademicki 2010/2011, na które zaprosimy Politechnikę Trzeciego Wieku z Konina. My jesteśmy wstępnie do nich zaproszeni na listopad – poinformowała prezes Wojciechowska. Po części oficjalnej rozpoczęła się część rozrywkowo- gastronomiczna. Wiele emocji wzbudziło puszczanie wianków świętojańskich na stawie. Spotkanie uatrakcyjnił grą na skrzypcach Stanisław Szczeciński.

opr. zit
#zdj: Zakończenie UTW
Wspólne zdjęcie uczestników zakończenia roku akademickiego UTW w Studzieniu
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Anna 01-07-2010 08:27
"I ja tam z gośćmi byłam, miód i wino piłam....", Wspaniałe plenerowe spotkanie.
| Zgłoś do usunięcia