sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Ostateczny wynik w Kole to 64 427,83 zł.

Ostateczny wynik w Kole to 64 427,83 zł.

11-01-2016 19:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,855 | Komentarzy: 13
Jubiler Euro Koło
Ostateczny wynik w Kole to 64 427,83 zł.
Foto:
Zakończyło się już liczenie w sztabie kolskim. 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało podliczone. W Kole tak, jak informowaliśmy pobity został rekord, jak się okazuje prawie o 10 tysięcy!
Ostateczna kwota to 64 427,83 złote. Pozostaje podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w finał oraz tym, którzy wrzucili choćby grosz do puszki.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (13)
Staszek 12-01-2016 15:27
do kok: To teraz zrób tak - kasę na wyjazd na Woodstock odłóż na finał za rok, a w kałuży wytarzaj się w Kole.
| Zgłoś do usunięcia
kok 12-01-2016 10:03
brawo kolo za tak duza sume zebrana na orkiestre dziekuje wszystkim przeciwnikom orkiestry to wy zmotywowaliscie tych ludzi do wiekszych datkow.
| Zgłoś do usunięcia
Bartek 12-01-2016 00:32
RÓBTA, CO CHCETA - widać do niektórych nie dotarło to, że odmówić udziału w zbiórce też można. Czy raczej nawet jak się odmawia, to w tej odmówić nie można, bo WOŚP i tak publiczne środki dostaje, a to przecież nasze, nie ich. Moi drodzy, a dawajcie wy sobie żebrzącym o złote melony, tylko spróbujcie zrozumieć, że szkół w to mieszać nie wolno. Religia jako przedmiot przymusowa nie jest, zbiórka na cele... niekoniecznie tylko charytatywne jednak często bywa.
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 11-01-2016 23:37
A z nasz Januszu przyśpiewkę alkoholików i patoli? " Od czasu do czasu pójdę do Caritasu..." Sam byłem świadkiem kiedy najlepsze dary dla tej fundacji były zabierane na prywatny użytek...
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 11-01-2016 23:28
A tak naprawdę nie rozliczajmy WOŚP z tego co robią, ale z tego co zrobili!
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 11-01-2016 23:23
Jeśli bym nie popierał jakiejkolwiek akcji nie wspomógłbym jej - populizm jest mi obcy - biedny Ty, który musisz wspomagać WOŚP przez swe dziecko. NIE DAJ SIĘ skoro nie popierasz akcji i nie pozwól by Twoje dziecko złamanego grosza do tej puszki nie wrzuciło! Daruj sobie z Schopenchauerem, mało tego, że urodził się w Gdańsku, to jeszcze na ulicy Św. Ducha114 (tak kwoli uzupełnienia). Życzę Tobie aby Twa pociecha nigdy z tego sprzętu nie musiała skorzystać! Tak czy inaczej pozdrawiam Ciebie Januszu!
| Zgłoś do usunięcia
axl 11-01-2016 23:15
aha i mądre książki Arthura Schopenhauera akurat nie mają tutaj nic do rzeczy bo ważny jest efekt a nie mysli pojedyńczej osoby... mimo że mądrej
| Zgłoś do usunięcia
axl 11-01-2016 23:13
to że Ty wolisz siedziec w domu i nic nie robić dla innych to niestety Twój problem, bo jest jeszcze kilka osób które bezinteresownie chcą poświecic swój dzień i mieć z tego powód do dumy tylko dlatego że w środku nie dla innych ale dla siebie czują szczęście że troszkę pomogli w tym świetnym dniu innym. nie w jedności ale w grupie jest siła i te biedne dzieci jak niektórzy myślą będą z siebie kiedyś dumni jak będą musieli skorzystać oni lub ich dzieci ze sprzętu gdzie będzie naklejone serduszko. Chcę przypomnieć że zanim zagrała Orkiestra byliśmy na szarym końcu pod względem ilosci przeprowadzanych operacji na serduszku u małych dzieci,po dwóch latach zbiórek ustępowaliśmy tylko Niemcom i francji. Tylko i wyłącznie dzięki Wośp. Państwo nawet nie pomyślało że problem leży w sprzęcie... Ile przez ten czas duszyczek uratowano? napewno dużo więc jeśli tylko dzieci chcą niech pomagają i niech rozwijają w sobie dobre cechy... Panie Januszu podejrzewam że ma Pan kilka lat na karku i wie Pan jakie teraz są dzieci. Cały dzień komputer i smartfon, a nie jak za naszych czasów że mama nie mogła nas na kolację dod domu ściągnąć... mróz nie mróz, pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 11-01-2016 22:59
Do Łukasza: Argument "ile masz lat" to chyba w twoim przypadku z "Erystyki" Arthura Schopenhauera raczej nie pochodzi. Zresztą Schopenhauer był Niemcem (nawet w Gdańsku się urodził), a ci jak wiadomo takiej "orkiestry" nie mają i jacyś biedniejsi przez to są. Może mają papier toaletowy, no ale zbytu na buble w szpitalach już nie, to znaleźli partnera biznesowego u nas i interesy robią. Natomiast co do dzieci, gdyby tak CARITAS, albo Szlachetna Paczka dzieciaki na mróz wygnały, to liczyłbyś zapewne ile będzie kosztowało ich leczenie. Spróbuj zresztą do szkoły dziecku na "orkiestrę" nie dać...
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 11-01-2016 22:36
Janusz a co w tym złego, że dzieci pomagają dzieciom i starszym? Przecież to nie za karę czy z przymusu, ale za przyzwoleniem rodziców, którzy od dziecka uczą pomagać innym! Wiadomo, że fundacja ma swoje koszty, ale to co robi WOŚP to jest mistrzostwo Świata! Nie wiem Januszu ile masz lat, ale sprzęt od nich może się przydać Tobie lub Twoim dzieciom czy wnukom. A co do zakupowanego sprzętu to wierz mi gdyby nie WOŚP to byłaby tragedia na oddziałach dziecięcych. A z pienieniędzy, które płacisz co miesiąc na ubezpieczenie zdrowotne ze swej wypłaty (o ile pracujesz oczywiście) to nawet na papier toaletowy w przychodni czy szpitalu nie mógłbyś liczyć... W czy Ciebie się ktoś pyta ile Ci wpływa na konto? Wiem, wiem powiesz, że to Twoja sprawa, tylko dlaczego nie zapytasz urzędników, policjantów, strażaków i całej administracji publicznej, na pensję której dajesz daninę każdego dnia!!!! Patryk zdrowia dla Ciebie i tak trzymać! Obyś nie musiał korzystać ze sprzętu WOŚP ani teraz ani za 100 lat!
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 11-01-2016 21:11
Osobiście przeciw takiej zbiórce raczej nie jestem, może oprócz uczestnictwa w niej dzieci niezależnie od warunków atmosferycznych. Tylko niech Owsiaki mówią uczciwie, ile zarabiają na tym oni, ich fundacje i wolontariusze, wtedy Piotr Wielgucki (bloger Matka Kurka) i sąd w Złotoryi nie będą mieli co robić. Fajnie by też było, gdyby Owsiak konsultował ze szpitalami co chcą kupić i od jakiej firmy, a nie z koncernami co chcą wepchnąć i do którego szpitala.
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 11-01-2016 21:05
Cóż - zawsze lubiłem Wrocław i tutaj wykazali się jednak większą inteligencją niż ludzie w Kole. Ciekawy tylko jestem, ile to jest "na czysto" tzn. gdyby odliczyć wkład organizacyjny instytucji miejskich i starostwa, bo tutaj odliczając te nakłady, czy bilans byłby dodatni, wcale pewien nie jestem.
| Zgłoś do usunięcia
Patryk 11-01-2016 20:12
Gratuluję kolskiemu sztabowi zebranej sumy, sam kiedyś zbierałem i wiem że to nic łatwego. Średnio każdy Kolanin dał 2,50zł a np. Wrocławianin 35gr.. Brawo KOŁO :) !!!
| Zgłoś do usunięcia