(21)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Pochmurno -0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

W Kole powstaje lodowisko! Zobacz gdzie

Autor: 15 Styczeń 2016 przeczytasz w minutę
W Kole powstaje lodowisko! Zobacz gdzie
©
(21) | Czytano:
34,742 razy | przeczytasz w minutę

Z inicjatywy druhów OSP w Kole nad Wartą powstaje właśnie lodowisko dla mieszkańców. Miejsce jakie wybrano wspólnie z burmistrzem to parking na tyłach pływalni miejskiej.

R E K L A M A
21
Czytano:
34,742 razy
Udostępnij
Od jutra zaczynają się ferie zimowe. Dziś jak sami widzimy aura nagrodziła dzieci dużą ilością śniegu. Teraz pozostaje trzymać kciuki za mróz, który zamieni wylaną przez OSP Koło wodę w lód.

Jeśli wszystko pójdzie po myśli inicjatorów to w najbliższym czasie będziemy mogli skorzystać z lodowiska w Kole.

Co o tym sądzicie? Podoba Wam się ten pomysł?
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (21)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Aga · 21 Styczeń 2016
Czy można już korzystać z lodowiska?
radek · 17 Styczeń 2016
Lodowisko w czasie ferii to bardzo dobry pomysł. Ferie powinny być czasem, w którym dzieci i młodzież powinny jak najwięcej skorzystać z rekreacji na powietrzu, a nie siedzieć przed tabletami czy telewizorami oraz na tworzonych na siłę formach organizacji wypoczynku w miejscach, gdzie przebywają przez resztę roku. Szkoda tylko, że nie pomyślano o możliwości wypożyczenia łyżew jak w innych miastach. Mam nadzieję, że zadbano o opiekę nad korzystającymi z lodowiska oraz o organizację zajęć dla nich - mógłby się tym zająć np. MOSiR i nauczyciele w-f ze szkół.
Bartek · 17 Styczeń 2016
Były śmietniki, ławki i kupa śmieci, zwłaszcza na jesieni, też była. Cóż - poprzednik to pewnie jest ze \"Złodziejowa\" (to nawiązanie do alfonsów i złodziei, nie to, żebym Płaszczyzny nie szanował)? Niestety, taka jest prawda, że dyrektora MZUKU Maciaszek nie musi zwalniać, tylko chce wprowadzić prywatny kapitał, który wprowadzi swoje warunki, a te niestety będą miały jeszcze większe konsekwencje.
Nie piszcie bzdur · 17 Styczeń 2016
Ławki akurat za poprzedniego burmistrza były i śmietniki też bez przesady! Szanuję nowego za to co robi i to bardzo no ale nie przesadzajcie jednak coś Pan Drożdżewski zrobił nikt Mu tego nie odbierze, przez 8 lat w Kole nic? A jednak wiele zrobił tylko,ze nie chcecie o tym pamiętać ani wiedzieć. Mam wiele do pana Drożdżewskiego ale staram się pisać bezstronnie. Spuśćmy zasłonę milczenia na osoby, które z racji bardzo słabego wzroku chyba powinny iść się zapisać do PZN w Kole ul. Kolejowa 48. Tam pomagają niewidomym i słabowidzącym!
Marzena · 17 Styczeń 2016
@Andrzej Jest ważne, ale nie najważniejsze. Ile masz tych ławek czy śmietników? Utrzymanie czystości to minimum, dlatego Mieczysław nawet mając swoich przy...sów wyleciał. Jednak problem tkwi w czymś zupełnie innym, żeby tu nie było >>czysto i pusto<<, jak mydląc takim minimalistom oczy, zlikwiduje wszystko, całą resztę. Bo akurat jeśli chodzi o Mieczysława, to przede wszystkim i za dług, i za inne błędne decyzje daliśmy mu czerwoną kartkę, a tu mówiąc o tych innych sprawach, to masakra w ogóle jakaś, człowiek-demolka.
Andrzej · 16 Styczeń 2016
piszcie sobie co chcecie , ale dawno takiego burmistrza już nie było poprzednicy inwestowali tylko w szkoły jestem pełen podziwu dla obecnego burmistrza coś widać w Kole (ławki, śmietniki, czysto to jest ważne)
Józef · 16 Styczeń 2016
To ostatnio Radna Musiałek mówiła. Trzeba ich szanować, bo \"tak mi dopomóż Bug\" przecież dodali. Napisane bez błędu, tutaj zapewne rzeka miała być.
Małgorzata · 16 Styczeń 2016
Świetna wiadomość. Dziękujemy e-kolo za konkretne informacje. Mi tam się podoba, lodowisko jest, mróz w zasadzie jest, nawet ewentualnie odpowiedzialny (właściciel terenu) też jest, gdyby coś, to burmistrz, niech rodzice wiedzą.
Kamila · 16 Styczeń 2016
Szanowny Panie Burmistrzu - my, mieszkańcy Koła, dzieci, wnuki, rodzice, babcie, dziadkowie, wszyscy - składamy Panu nasze najwyższe wyrazy wdzięczności. Jest Pan dla nas jak Ojciec, troskliwy, myślący, dbający byśmy mieli wszystko czego nam trzeba. Trud jest niesamowity, by wszystkiego doglądać osobiście, najbardziej życzylibyśmy wielu klonów, bo co zrobi bez Pana ta cała masa zbaraniałych nierobów? Wspaniałe jest zwłaszcza to, że będzie Pan teraz instruktorem łyżwiarskim, ratownikiem basenu, kontrolerem śmieci, jakości wody, że będzie Pan dbał o ciepło i nasz dach nad głową, uczył w szkołach, patrolował ulice i w ogóle dbał o bezpieczeństwo, łatał dziury w drogach, przycinał krzewy, odprawiał nabożeństwa, organizował kulturę, zabiegał o oddanie miejskich długów... jesteśmy tylko pełni obaw, czy choćby dwie minuty znajdzie Pan by spać. Taki Burmistrz to naprawdę skarb. Co byśmy bez Pana zrobili? Niech Pan nie przejmuje się tylko tymi głupimi komentarzami obcych zazdrośników nie mogących wytrzymać tego, jak się Koło rozwija, ani miejscowych Pańskich oponentów. Szczególnie zaś proszę nie przejmować się tym, co wyprawiają rządzący w innych miastach, bo jak można tak ważne sprawy oddawać innym? Tutaj Pan osobiście wszystkiego dogląda. Cieszymy się, że jest Pan nam wzorem, Ojcem i przykładem - niech tak Panu dalej dopomaga Bóg!
Bartek · 16 Styczeń 2016
@mruczek Chyba ty jesteś nieszczęśliwy... Jak to \"ludzie zrobili lodowisko\"? Jest napisane o porozumieniach aż z burmistrzem, żeby trochę wody gdzieś rozlać... czy to \"lodowisko\"? Może jeszcze jazdę figurową dzieciaki będą uprawiać? Co jeśli któremuś dziecku stanie się krzywda, kto będzie odpowiadał, OSP? Normalne gminy starają się trochę bardziej, mają też lodowiska prawdziwe, całoroczne, a u nas wszystko musi być sukcesem burmistrza.
mruczek · 16 Styczeń 2016
Rysiek, Ty się zacznij leczyć. Ludzie zrobili lodowisko i jest super. To jest właśnie fajna obywatelska postawa, oby więcej takich. Nivea postawiła plac zabaw bo mieszkańcy miasta głosowali i to tez jest super. Jakim trzeba być nieszczęśliwym człowiekiem, żeby takie rzeczy krytykować???
kolanin · 16 Styczeń 2016
Rysiek i Drogowiec takim burakom nigdy nic nie będzie pasowało, sami Weście się do roboty
Do Naty. · 16 Styczeń 2016
No jak nie, jak tak. Razem z kijkami :)
Magdalena · 16 Styczeń 2016
Super! W końcu jakaś zimowa atrakcja dla dzieci i nie tylko &#128522; Ciekawe tylko czy będzie możliwość wypożyczenia łyżew. Byloby idealnie.
Drogowiec · 16 Styczeń 2016
Po jakiego grzyba robić nowe lodowiska, jak większość dróg w naszym mieście, to jedno wielkie lodowisko. Zaadaptować takie i gotowe. Taniej i szybciej.:)
Rysiek · 16 Styczeń 2016
Przecięcie wstęgi też było? Ktoś będzie nad tymi dziećmi czuwał? Bo inaczej, to nie ma lodowiska... Ludzie, z czego tutaj się cieszyć? Są wsie (tak, w Polsce), nie tylko miasta, czy miasteczka, gdzie dla wójta byłoby to niezłym obciachem, że zamarzniętą kałużę ma firmować swoim wizerunkiem, a placu zabaw nie musi budować NIVEA. Kiedy dojdziemy do normalności? Nigdy? Dlaczego Koło jest zaściankiem, co z pływalnią, co z ratownikami, bo jakoś nie widziałem informacji - znowu może najbliższe CZYNNE baseny będą w Koninie, Turku, Uniejowie, Ozorkowie, Kutnie... ?
Kolega · 15 Styczeń 2016
I znów zaangażowanie OSP Koło nad Wartą , dzięki ;-)
babcia · 15 Styczeń 2016
Wielka radość, dziękujemy.
mmmm · 15 Styczeń 2016
brawo za pomysł, juz dawno powinno byc cos takiego.!!! mam nadzieje ze bedzie cos takiego co roku.
Nata · 15 Styczeń 2016
Super ! A lyzwy bedzie mozna wypozyczyc ?
kolanka · 15 Styczeń 2016
Świetna sprawa, brawo !
Powiat Kolski
Mikołajkowy turniej na otwarcie wirtualnej strzelnicy [WIDEO]
2 godziny temu 330

Mikołajkowy turniej na otwarcie wirtualnej strzelnicy [WIDEO]

Inne
ECPU Polska znów w naszym powiecie. Zatrzymano 23-latka z gm. Dąbie
20 godziny temu 22,427

ECPU Polska znów w naszym powiecie. Zatrzymano 23-latka z gm. Dąbie

Inne
Znęcał się nad rodziną. Policja wydała nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się do rodziny
1 dzień temu 14,674

Znęcał się nad rodziną. Policja wydała nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się do rodziny

Miasto Koło
IMGW wydał komunikat ostrzegawczy dla powiatu kolskiego!
1 dzień temu 4,416

IMGW wydał komunikat ostrzegawczy dla powiatu kolskiego!

Miasto Koło
Jak bezpiecznie poruszać się po śliskich drogach w okresie świątecznym? Porady dla kierowców i pieszych [SONDA]
1 dzień temu 971

Jak bezpiecznie poruszać się po śliskich drogach w okresie świątecznym? Porady dla kierowców i pieszych [SONDA]

Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
1 dzień temu 978

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

23 godziny temu 269
R E K L A M A