(16)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekkie, przelotne opady deszczu 12.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kryzys w Olimpii! Nie ma kto grać w seniorach

Autor: 18 Styczeń 2016 przeczytasz w minutę
Kryzys w Olimpii! Nie ma kto grać w seniorach
©
(16) | Czytano:
14,674 razy | przeczytasz w minutę

7 marca rozpoczyna się sezon 4 ligi, więc obecnie zawodnicy powinni intensywnie przygotowywać się do rozgrywek, jednak okazuje się, że seniorzy kolskiej Olimpii przeżywają kryzys i mogą nawet nie wystartować!

R E K L A M A
16
Czytano:
14,674 razy
Udostępnij
Kryzys personalny w najstarszej grupie MKS Olimpii Koło można zauważyć od dłuższego czasu. Pierwszym momentem, w którym zaczęło się wszystko "sypać" było odejście Jarka Kawki a potem Tomka Mikusika. Ta drużyna tak długo walczyła o wejście do 4 ligi, lecz czy po to, aby przez braki zawodników w składziem spaść o 2 ligi niżej?

Istnieje takie prawdopodobieństwo, jeśli Olimpia nie wystawiłaby do rozgrywek 4 ligi pełnego składu. Obecnie seniorzy liczą tylko 6 zawodników! Co dalej?

W środę nad tą sprawą ma pochylić się zarząd klubu, który musi szybko znaleźć rozwiązanie na problemy inaczej możemy pożegnać się z 4 ligą na długo.

Są dwa rozwiązania na poprawę sytuacji:
1. przeniesienie zawodników z grupy juniorów do seniorów, jednak to spowoduje rozbicie tej młodszej ekipy, która dobrze sobie radzi w lidze wojewódzkiej, gdzie krok po kroku zdobywa umiejętności i doświadczenie,
2. Transfery z innych drużyn, jednak może to być trudne ze względu na to, że za chwilę rozpoczyna się sezon i mało która drużyna będzie teraz chciała pozbyć się zawodników.

Co dalej? Musimy poczekać na decyzje zarządu klubu. W czwartek poinformujemy Państwa jakie kroki naprawcze zostały podjęte przez klub.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (16)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Kibic · 23 Styczeń 2016
Obecnie nie ma żadnego trenera bo nikt się nie chce podjąć tego mając 6 osób, a co za tym idzie Olimpia nie trenuje i kolejni chłopcy się denerwują szukając nowych klubów w celu odejścia. To jest w tym momencie cyrk na kółkach.
b pilkarz · 21 Styczeń 2016
nie moge zrozumiec dlaczedgo pan galiszkiewicz tak trzyma się tego stołka momo krytyki od kilku lat,o co to chodz chyba ma to coś współnego9 z korytem
Wacław · 18 Styczeń 2016
Czy była kiedyś taka sytuacja w historii klubu - nie wie ktoś? To jest nie do wiary takie coś, w 23 tysięcznym mieście...
znawca · 18 Styczeń 2016
Mario nie masz racji, cała ta sytuacja i wszystko co złego dzieje się w tym klubie to wina prezesa, to przez jego osobę odchodzą zawodnicy z klubu.
mmmmm · 18 Styczeń 2016
niech ktoś wykupi ten klub i zrobi porządek
Mario · 18 Styczeń 2016
Nie należy wieszać psów na Zarządzie, a w szczególności na Prezesie. Po prostu w pewnym momencie przerosła go ta sytuacja. Wcześniej \"było wszystko dobrze\". Jest wiele osób w otoczeniu klubu którzy bardzo starają się. Trzeba z honorem podziękować Galiszkiewiczowi i pamiętać co zrobił wcześniej dobrego dla klubu i wybrać nowego PREZESA lub Nowy Zarząd.
znawca · 18 Styczeń 2016
W tym klubie ma kto grać, tylko nikt nie chce grać pod sterami obecnego prezesa. Zmienić zarząd i zobaczycie że zawodnicy też wrócą do Koła.
kibic · 18 Styczeń 2016
gała Prezes kawka ekspert mikusik trener z klasą rozłożyli klub na łopatki 20 zawodników z koła gra w Mąkolnie Grzegorzewie i okolicznych wsiach imiasteczkach
żenada · 18 Styczeń 2016
Olimpia tyle grup młodzieżowych co wy z tymi zawodnikami robicie,gdzie oni że niema kto grać,wydane pieniądze w młodzież poszły w błoto.
kibic · 18 Styczeń 2016
To jest nie do opowiedzenia żeby w takim dużym mieście nie miał kto grać? to co maja powiedzieć w tych mniejszych miejscowościach,wspomnicie moje słowa za dwa lata w regionie konińskim jak będzie jedna drużyna w 4 lidze to będzie dobrze.Piłka na tym poziomie upadnie bez niczego.
Służe radą Prezesowi · 18 Styczeń 2016
Na ligę halówki się wybrać i tam łowić talenty do gry w seniorach:-) szybkie kontrakty, kasa Misiu kasa i czwarta liga uratowana ;-) Dziękuje Panie Prezesie jak będzie trzeba jeszcze jakiejś rady to służę pomocą. Zrobię to bezpłatnie dla dobra ogółu. Kucharski- menago.
gracz · 18 Styczeń 2016
gdzie ci pilkarze co grali za rostka przez tyle sezonow w lidze wojewodzkiej, widac jakie bylo podejscie do nich ze prawie nikogo tam nie ma.
maciek · 18 Styczeń 2016
pewnie, niech miasto pakuje pieniądze w \"piłkarzy\" przecież to sport narodowy na to zawsze będą pieniądze.. A żeby dać pieniądze na drużyne siatkarzy, która spokojnie z sukcesami mogłaby zacząć startować w rozgrywkach 3 ligi b nigdy nie ma
Karty · 18 Styczeń 2016
Gała oddaj karty chłopaką którzy chca grać na wioskach a nie pieniądze wołasz do własnej kieszeni!!!
Piłkarz · 18 Styczeń 2016
Haha GAŁA won ze stanowiska nie rób wstydu!!
bobik · 18 Styczeń 2016
Prezes Gała aaejjjoo aaejjjoo. Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego klubu niech żyje nam. A tak poważnie że nikt się nie weźmie za to dziadostwo. To wstyd i hańba dla kolejnych włodarzy naszego miast że doprowadzili do takiej stypy. Żeby w takim Kole nie było chociaż solidnego trzecioligowca....
Powiat Kolski
IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!
4 godziny temu 6,224 1

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!

Powiat Kolski
Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer
1 dzień temu 1,828

Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer

Inne
Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów
1 dzień temu 7,193

Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów

Gmina Dąbie
Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację
1 dzień temu 2,307

Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację

MS
Miasto Koło
Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki
1 dzień temu 16,895

Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki

Zatrzymania
Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony
2 dni temu 42,603 51

Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz