sim
kol-net
Wiadomości Kultura i rozrywka Szymon Hołownia będzie promować książkę w Kole!

Szymon Hołownia będzie promować książkę w Kole!

04-02-2016 09:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 14,729 | Komentarzy: 16
Szymon Hołownia będzie promować książkę w Kole!
Foto:
zacisze
Wszystkich fanów tej nietuzinkowej postaci medialnej zapraszamy na spotkanie autorskie w Miejskim Domu Kultury w Kole. Wstęp na promocję książki jest darmowy.
Hołownia przybędzie do naszego miasta 21 lutego, w konkretnym celu - promocja najnowszego wydawnictwa "Święci codziennego użytku".

Wśród wielu opinii o książce możemy przeczytać m.in. takie:
"Szymon Hołownia przyjaciół ma głównie w niebie, a ich liczba rośnie w postępie geometrycznym. Nic dziwnego, w końcu kontakty pielęgnowane przez lata przynoszą efekty.

W swojej najnowszej książce autor „Monopolu na zbawienie" dzieli się przepisem na skuteczne korzystanie z pomocy świętych. Każdy z nich ma swoją specjalizację. Z konkretnymi problemem warto zwrócić się do eksperta.

Święty Mojżesz Etiopczyk – szef gangu, który z troski o mięśnie przerzucił się na trening duszy – to idealny patron wszystkich zmagających się z własnym koślawym życiorysem. Geniuszowi organizatorskiemu świętej Teresy z Avila – temperamentnej Hiszpanki, która postanowiła zreformować zakon karmelitanek – możesz powierzyć sprawy niemożliwe do ogarnięcia. Święty Charbel - pustelnik, mimo życia w ekstremalnej ascezie niekomu nie odmawiający uśmiechu - czule zajmie się twoim zdrowiem, czy chodzić będzie o katar, czy sprawę większego kalibru.

Znajdziesz tu ponad pięćdziesiąt życiorysów świętych kobiet i mężczyzn. Jest spora szansa, że wśród nich trafisz na kogoś, kto ma z Tobą wiele wspólnego. Może warto z nim pogadać?

Do książki dołączone są obrazki ze świętymi – modlitwę do każdego z nich możesz mieć zawsze przy sobie!

Idealny pomysł na prezent - "Święci codziennego użytku""


21 lutego 2016 roku zapraszamy do MDKu na godzinę 17:00.

Foto: Mamy Cię TVN
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (16)
dk 07-12-2016 17:12
Ten człowiek ma wiele twarzy, czy taki jest prawdziwy katolik. Sam opowiada jak to ukończone studia na wydz. psychologii bardzo przydały się mu w ogłupianiu ludzi.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-02-2016 13:25
Zamiast mojego komentarza może taki piękny cytat: „[...] ja już wolę ajatollaha Terlikowskiego niż tych załganych pseudoliberalnych, pseudodoktrynalnych, dwie piersi ssących liberalnych katolików. Z Terlikowskim dzieli mnie wszystko, nie jest on jednak przynajmniej kuriozalnym dwulicowcem, takim co poglądy ma wypośrodkowane, co pozwala mu pozować na arbitra elegantiarum. W czasach ostrych podziałów i ostrej walki bycie pomiędzy i pośrodku częściej niż znakiem racjonalizmu jest znakiem asekuranctwa i oportunizmu” (Tomasz Lis o Szymonie Hołowni).
| Zgłoś do usunięcia
Kamila 06-02-2016 13:11
@Klaudia Żeby on jeszcze wierzył, to byłoby OK, a tak to obawiam się, że ani Dobrów, ani Licheń, ani Rzym, ani cały Izrael nic tu nie zdziałają. Wasz Jezus sam to powiedział, że nie można służyć dwóm panom - Bogu i mamonie, a Hołownia jednak służy mamonie.
| Zgłoś do usunięcia
Klaudia 06-02-2016 00:46
A o 11.00 będzie na mszy św. w Sanktuarium Św. Bogumiła w Dobrowie, po niej też ma spotkanie, ponieważ pisze w swojej najnowszej książce m.in. o naszym św.Bogumile! :-)
| Zgłoś do usunięcia
Józef 06-02-2016 00:00
@Olo To wreszcie kto - burmistrz czy Maciaszek? Bo Maciaszkowi jako Maciaszkowi w zasadzie wolno zrobić ze swoimi pieniędzmi, co chce, choć każdy takie dofinansowanie też ma prawo jakoś ocenić. Natomiast burmistrz jako burmistrz jest kontrolowany jeśli chodzi o wydatki zarówno przez RM, jak też organy kontrolne wyższego szczebla. Bądźmy zatem sprawiedliwi, jeśli burmistrz, to na pewno za przyzwoleniem radnych, inaczej mu NIE WOLNO.
| Zgłoś do usunięcia
Olo 05-02-2016 23:05
A ja nie wierzę iż Hołownia, czy ktokolwiek inny nie otrzyma kasy. Zapewne dopłaci urząd czyli burmistrz, czyli my mieszkańcy. Przecież teraz wiele przedsięwzięć w MDK dofinansowuje Maciaszek.
| Zgłoś do usunięcia
Małgorzata 05-02-2016 22:26
Redakcja w sposób już trudno ocenić jaki (niech każdy wnioski wyciągnie sam) podkreśla każdy tego typu "sukces" nowych władz miejskich instytucji jak BEZPŁATNY WSTĘP. Kim to jest pan Szymon Hołownia? Bo według mnie gogusiem, bubkiem wypromowanym przez pookrągłostołowe media, który pisze książki dla niewiadomokogo, który zamiast za promocję zapłacić, pewnie jeszcze coś dostanie od MDK. Polecam zatem raczej uznane autorytety chrześcijańskie (zarówno katolickie i niekatolickie, w zależności od wyznania) i ich prawdziwe arcydzieła, o Biblii nie mówiąc. Tym bardziej, że doskonałych jej wydań ostatnio na rynku pojawiło się naprawdę wiele.
| Zgłoś do usunięcia
Bartek 04-02-2016 21:23
Ostatnio jak Hołownia promował swoją książkę w Łodzi, to same bilety trzy dychy kosztowały i pełna sala, nawet niektórzy cwaniacy to te wejściówki - no OK, na pierwsze rzędy - na lewo sprzedawali po 70 złotych.
| Zgłoś do usunięcia
Gosia 04-02-2016 17:51
miało zgodnie z zapowiedziami Pana Radomira na debacie wszystko być bezpłatne w tym zajęcia .
| Zgłoś do usunięcia
Staszek 04-02-2016 17:18
Panu Dyrektorowi Piorunowi proponuję, by następnym razem przy okazji organizowania promocji książki wstęp był płatny...
| Zgłoś do usunięcia
tade 04-02-2016 14:37
Wstęp na promocję jest darmowy, ale książki to już chyba nie są za darmo. Może MDK poinformuje za ile można skorzystać z tej instytucji w celach komercyjnej sprzedaży. Po prostu ile Hołownia zapłaci MDK za to, czy też może dzielą się zyskiem ze sprzedaży. To tak na zachętę dla innych wydających książki chcących skorzystać z takiej oferty. Nie wątpię, że atrakcyjnej oferty MDK.
| Zgłoś do usunięcia
Kamila 04-02-2016 14:04
Oczywiście powinno być: "telewizji kontrolowanej przez służby związane z obcymi wywiadami i poprzednim systemem" (nie "ibcymi"), wkradła mi się literówka ;-)
| Zgłoś do usunięcia
Kamila 04-02-2016 14:00
Gdyby święci byli święci, to raczej ten gość co pracuje w TVNie (telewizji kontrolowanej przez służby związane z ibcymi wywiadami i poprzednim systemem) nie nazywałby się tak samo jak on - Szymon Hołownia, ani nie istniałby TVN, o pracy w GWnie nawet nie mówiąc. Czy wy katolicy i inni chrześcijanie naprawdę tego nie widzicie, jak różnego rodzaju element robi was "w balona"? Jest taka fajna postać co prawda Kościoła Polskokatolickiego w RP, pan "biskup" Maksymilian Rode, tak samo mocno wierzący jak ten Hołownia. (Używam określenia pan "biskup" dlatego, że Rode był powszechnie znanym zadeklarowanym ateistą wyrzuconym z KRK)
| Zgłoś do usunięcia
Pytanko 04-02-2016 13:18
A kiedy zaproszą Ojca Dyrektora, bo to główny trend tych czasów?
| Zgłoś do usunięcia
Obserwator 04-02-2016 11:19
Pan Radomir nie może pamiętać ilu celebrytów gościło w MDK za dyrektorowania Pani Grabowskiej ponieważ w tym czasie przebywał we Wrocławiu.
| Zgłoś do usunięcia
widz 04-02-2016 09:50
i niech mi ktos jeszcze narzeka na nowego dyrektora MDKU. Czy za poprzednich wladz bylo tyle tak ciekawych spotkan? ciagle cos dla kazdego! Najpierw Kossakowski teraz Holownia :) bajjka:)
| Zgłoś do usunięcia