sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Tłusty czwartek w SOSW

Tłusty czwartek w SOSW

05-02-2016 10:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,350 | Komentarzy: 0
Tłusty czwartek w SOSW
Foto:
zacisze
W Tłusty Czwartek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole na zakończenie karnawału wszyscy bawili się tanecznie, kolorowo, wesoło i słodko.
Zabawę poprowadził DJ Marecki wspólnie z Panią Elą Wiśniewską - instruktorką Zumby. Razem z uczniami bawiła się również grupa młodzieży z Miejskiego Domu Kultury w Kole barwnie poprzebierana za Clownów i Pierrotów.
Podczas balu wybrano króla i królową. Daniel – rycerz i Aleksandra – biedroneczka zostali obdarowani pamiątkowymi szarfami, dyplomami, złotymi koronami i pachnącymi upominkami.

Dzięki staraniom pani Wioletki Świder wszyscy uczestnicy imprezy mogli skosztować tradycyjnych tłustoczwartkowych pączków.

Na zakończenie balu każdy uczeń otrzymał słodką paczkę.
Organizatorem zabawy i fundatorem paczek było stowarzyszenie „Przyjaciół Świętego Mikołaja”. Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, samopomocową realizującą i propagującą działania mające na celu niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym w szczególności uczącym się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole i ich rodzinom. Stowarzyszenie założyli rodzice, nauczyciele oraz osoby, które chcą udzielać pomocy we wszechstronnym i prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!