sim
kdf
Wiadomości Miasto Koło Ściana wspinaczkowa oficjalnie otwarta

Ściana wspinaczkowa oficjalnie otwarta

07-02-2016 14:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,965 | Komentarzy: 13
Ściana wspinaczkowa oficjalnie otwarta
Foto:
zacisze
Mimo iż, najmłodsi mogli z niej korzystać już od jakiegoś czasu, to dopiero dziś oficjalnie została otworzona. Mowa oczywiście o pierwszej w Kole ściance wspinaczkowej znajdującej się w hali MOSiR.
Za całe pozytywne "zamieszanie" odpowiada Stowarzyszenie "KOLANIE", na którego czele stoi Krzysztof Mazurkiewicz. Stowarzyszenie w ciągu krótkiego czasu zorganizowało wiele akcji charytatywnych, jednak ich głównym zdaniem jest realizowanie inwestycji finansowanych ze sprzedaży surowców wtórnych takich jak: korki plastikowe, makulatura itd.

Pierwszym postawionym celem była ścianka wspinaczkowa. Teraz gdy udało się uruchomić tę atrakcję dla mieszkańców - czas na kolejne zadanie.

Tym razem postawiono również na rozwój kultury fizycznej. Street Workout to zdobywająca coraz większą popularność forma aktywności fizycznej pod gołym niebem.

Na otwarciu pojawili się zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Stanisław Maciaszek oraz Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek.

Foto: UM KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (13)
Fanka 10-02-2016 12:29
Czy ze ścianki oczywiście za opłatą mogą korzystać dorośli, tzn. przyjść do hali MOSiR ad hoc i korzystać?
| Zgłoś do usunięcia
we 09-02-2016 16:26
jaracie się gównianą scianką 2x2m tragedia 8 cud świata i to w Kole..... temat na telewizje
| Zgłoś do usunięcia
K.M. 08-02-2016 14:22
Podczas uroczystego otwarcia Ścianki Wspinaczkowej swoją relację nagrywała TVP, czego efekty można było zobaczyć w Teleexpressie Extra o godz. 17:24 ,a następnie w Teleskopie TVP3 Poznań. Cieszymy się, że otwarcie okazało się promocją dla miasta Koła i że ufundowana przez Stowarzyszenie Kolanie Ścianka Wspinaczkowa jest unikatowa w swoim rodzaju w całej Polsce ,a może i nawet w Europie.Zapraszamy na stronę FB Stowarzyszenia Kolanie gdzie prezentujemy zdjęcia i filmy z wczorajszego dnia.A tych tylko piszących zapraszam do pomocy w naszych działaniach dla dobra naszego pięknego miasta Koła.K.M.
| Zgłoś do usunięcia
normalność 08-02-2016 13:00
Panie Krzysztofie, proszę się nie przejmować ujadaniem sfory i dalej robić swoje, takich ludzi jak Pan potrzebuje to zacofane miasteczko
| Zgłoś do usunięcia
Staszek 08-02-2016 12:35
Non stop te same kolskie buzie... Panie Krzysiu, skończ Pan. Jeśli chcesz coś dobrego zrobić, bądź jak Freudenreich. Działalność społeczna, charytatywna zakłada brak profitów, tych politycznych też. Jeśli to ma być element kampanii, to żaden sens. Ścianka jest OK, jednak znowu wystartuj, to ci ktoś jej wady znajdzie, takie życie. Malinowa Mamba robiła dobrą robotę, zaangażowanie polityczne, choć lokalne, samorządowe, jednak obniżyło oceny chłopakom.
| Zgłoś do usunięcia
iza 08-02-2016 10:25
Pan Mazurkiewicz już startował w wyborach na burmistrza i nie wygrał, ludzie go nie chcą.Społeczeństwo już dojrzało i wie że kandydat który kłamie i oszukuje w kampanii na temat swoich dochodów to znaczy że robi wariatów z wyborców, tego się nie wybacza.Jwst pan już przegrany
| Zgłoś do usunięcia
pol 07-02-2016 21:33
przeczytałem artykuł wszystko logiczne i proste , burmistrz jest atakowany . panie burmistrzu ma pan moje poparcie
| Zgłoś do usunięcia
atraktor 07-02-2016 21:15
Kolskie struktury KORWIN o referendum e-koło przeczytajcie cały artykuł !!!!!!!!!!: tam dowiecie się całej prawdy !!!!!na temat : -czy ma sens odwoływanie burmistrza {duże koszta z naszych kieszeni }i kto robi ale przede wszystkim dlaczego !! wszystko jasne !! dziękuje !!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 07-02-2016 20:45
Jaki artykuł ?
| Zgłoś do usunięcia
KMKM 07-02-2016 20:43
przeczytaj artykuł to są mądrzy ludzie piszą/mówią : czy warto odwołać burmistrza ...nie odwoływać kto to robi ......i dlaczego ......wszystko biało na czarnym ...... koniec !!!
| Zgłoś do usunięcia
judex 07-02-2016 20:25
Panie Mazurkiewicz nie zadawaj się z tymin panami oni nie są tego warci.
| Zgłoś do usunięcia
K.M. 07-02-2016 19:12
NIE.Proszę cieszcie się Państwo z tego co robi Stowarzyszenie Kolanie dla naszego pięknego miasta Koła.
| Zgłoś do usunięcia
ela 07-02-2016 19:01
Panie Mazurkiewicz. Czy możemy traktować tę imprezę jako początek kampanii wyborczej na stanowisko burmistrza, która już niedługo przed nami?
| Zgłoś do usunięcia