sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Od lutego nowa szkoła

Od lutego nowa szkoła

08-02-2016 14:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,316 | Komentarzy: 0
Od lutego nowa szkoła
Foto:
zacisze
Od lutego możesz rozpocząć edukację na zimowym semestrze w Bezpłatnej szkole Cosinus w Koninie.
Do naszej szkoły Cosinus zapraszamy osoby, które właśnie zakończyły naukę, czy też z różnych przyczyn przerwały ją a chciałyby zdobyć nowe kwalifikacje.

Niektórych zainteresuje fakt, że na życzenie słuchaczy bezpłatnie wystawiamy zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych instytucji.

W ofercie Bezpłatnej szkoły Cosinus w Koninie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W szkole policealnej, możesz zdobyć tytuł technika w ponad 20 najpopularniejszych zawodach (min. florysta, technik usług kosmetycznych, technik informatyki, technik administracji, technik bhp, technik rachunkowości, technik ochrony fizycznej osób i mienia, opiekun medyczny, technik masażysta, i inne).

Do trzy letniego liceum są przyjmowane osoby z wykształceniem podstawowym, po ukończonym gimnazjum i jak również po szkole zasadniczej (wtedy nauka trwa 2 lata). Bardzo często po ukończeniu liceum nasi absolwenci decydują się na dalsze kształcenie w szkole policealnej. Nauka w takiej szkole zwykle trwa 2 lata.

Edukacja odbywa się w formie zaocznej (przeważnie 2 weekendy w miesiącu), bądź wieczorowej.

Wśród naszych słuchaczy jest wielu studentów dziennych uczelni, którzy bezpłatnie zdobywają u nas kolejny zawód i kwalifikacje jak i wiele osób czynnych zawodowo.

Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty, a nasi słuchacze realizują tę samą podstawę programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i uzyskują takie samo wykształcenie jak w szkołach państwowych. Świadectwa uzyskane po ukończeniu szkoły Cosinus umożliwiają absolwentom podjęcie dalszej edukacji w szkołach wyższych.

Szkoły Cosinus to największa sieć szkół w Polsce. Prowadzimy licea i zaoczne szkoły policealne dla osób dorosłych. W Koninie zaufało nam ponad 8 tysięcy słuchaczy.

We wszystkich szkołach i na wszystkich kierunkach zapewniamy bezpłatną naukę przez cały okres jej trwania. Nie pobieramy ani wpisowego ani czesnego, nie ma żadnych ukrytych opłat.Nasza bezpłatna szkoła Cosinus w Koninie dysponuje odpowiednią bazą dydaktyczną. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Na wszystkich naszych kierunkach i w pracowniach uczy wysoko wykwalifikowana kadra z branży, są to doświadczeni specjaliści, świetnie wykwalifikowani nauczyciele i wykładowcy.

Pracownie kosmetyczne i fryzjerskie posiadają profesjonalne stanowiska do pracy, wyposażone w sprzęt oraz wszystkie materiały niezbędne do nauki zawodu. Kosmetyki, które są wykorzystywane podczas zajęć - zapewnia szkoła. W pracowni florystycznej znajdziesz kwiaty i dodatki niezbędne do przygotowania każdego bukietu czy stroika okolicznościowego. Edukacja w naszych pracowniach odbywa się zgodnie z najnowszymi trendami na rynku.

Absolwenci Policealnej Szkoły Cosinus często znajdują pracę w nowym zawodzie, wielu z nich z sukcesem założyło własną działalność.

Pamiętaj, że kształcenie w szkole Cosinus jest dla każdego i we wszystkich kierunkach całkowicie bezpłatne!

... do zobaczenia w szkole !


Bezpłatne Szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13
www.cosinus.pl/konin

Artykuł sponsorowany
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!