sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Współpraca sztabów godna naśladowania

Współpraca sztabów godna naśladowania

03-07-2010 11:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,867 | Komentarzy: 1
Współpraca sztabów godna naśladowania
Foto:
zacisze
Od północy w sobotę aż do zakończenia głosowania w niedzielę trwa cisza wyborcza. Ostatni piątkowy wieczór był zatem dla sztabów obu kandydatów „polem do popisu”, kto zajmie lepsze miejsce ze swoimi plakatami na słupach ogłoszeniowych. W tym roku w Kole było zupełnie inaczej.
Lokalni liderzy największych partii zasiadających w parlamencie zawarli nieformalną umowę przed II turą wyborów prezydenckich. Tym o to sposobem, w piątek późnym wieczorem, przy wielu kolskich słupach ogłoszeniowych można było spotkać przedstawicieli obu konkurentów, którzy wzajemnie sobie pomagali. Uczciwie podzielono miejsca na słupach, aby do ostatnich chwil przed północą nie trwała zażarta walka o wywieszenie plakatu swojego faworyta na najbardziej widocznym miejscu.

Kolski przykład zgody pomiędzy dwiema największymi partiami może być wzorem dla innych miast. Ta nieformalna ugoda jest godna do naśladowania i liczymy, że podobnie będzie podczas jesiennych wyborów samorządowych.

Redakcja zachęca wszystkich czytelników do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu. Przypominamy, że komisje wyborcze czynne będą od godziny 6.00 do 20.00.

Marcin Nowacki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Gość 05-07-2010 16:55
Niestety ludzie z PIS-u nie dotrzymali danego słowa i tuż przed północą w piątek zaklejali plakaty Bronka - wcześniej zaakceptowane. Szef PIS udawał wielkie zdziwienie i przepraszał za to, że nie upilnował swoich ludzi, ale cóż - jak na GORZE tak i na DOLE - dane przez nich słowo nic nie znaczy.
| Zgłoś do usunięcia