(16)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 2.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Internetowi hejterzy wśród kolskich radnych

Autor: 29 Luty 2016 przeczytasz w minutę
Internetowi hejterzy wśród kolskich radnych
©
(16) | Czytano:
15,852 razy | przeczytasz w minutę

Mówi się że historia lubi się powtarzać i tak też jest tym razem. Z pewnością wielu z Państwa pamięta wydarzenie z poprzedniej kadencji, gdzie jeden radny przepraszał drugiego radnego za obraźliwe wpisy w internecie. Jak się okazuje i w tej kadencji mamy to samo.

R E K L A M A
16
Czytano:
15,852 razy
Udostępnij
Na ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Kole radna Wioleta Skrzypczak przepraszała drugą radną Ewę Lewicką. Przeprosiny dotyczyły zamieszczonych na lokalnym forum internetowym w miesiącu marcu i kwietniu 2015 roku poniżających, pomawiających i znieważających wpisów dot. radnej Lewickiej.

Komentarz do tych sytuacji pozostawiamy Państwu, zwracając uwagę, że dotyczy to jakby nie było osób, które mają nas reprezentować i dbać o nasze interesy i rozwój miasta.
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (16)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Obserwator · 02 Marzec 2016
Ta pani nie pierwszy raz daje o sobie możliwość napisania @):- :-) przypomnę: chciała wyprosic redaktorke przeglądu z komisji i wezwać policję 2. Została odwołana z przewodniczącej komisji budżetu 3. Sprawa o wpisy. Aktywności nie można nie zauważyć @):- :-)
Rafał · 01 Marzec 2016
@dron CBA to chyba gdzieś indziej mogłoby wejść... Jeśli nawet to Centralne Biuro, to pewnie prędzej CBŚ.
Rafał · 01 Marzec 2016
@alfabet Oj tam, oj tam, poradziłby sobie, dzieciaków by chyba nie otruł ;-) Tylko właśnie, z radnymi jest tak, jak z krową, ta która dużo ryczy, mało mleka daje. Idealny radny to taki, który na sesji zabiera głos, by coś wyjaśnić innym, nie ma pytań, nie wnosi interpelacji. Bo to zwykle oznacza, że umie załatwić sprawy... sprawnie bez widowiska przed kamerą, a nawet jeśli jest totalnym ciamajdą, to lepiej milcząc wyglądać na głupka, niż rozwiać te wątpliwości zabierając głos. W każdym razie wyborcy niech oceniają czyny nie słowa, bo tymi najlepszymi intencjami podobno wubrukowane jest piekło - osz-urwa za dużo tych oglądanych sesji - rzucam już tymi powiedzonkami jak nasze wspaniałe złotouste radne ;-)
dron · 01 Marzec 2016
CBA na 3 maja !!!!!!!! ponoć zamordowano jakąś kobietę w jej domu?
alfabet · 01 Marzec 2016
@~Rafał. Ze wszystkim znow sie zgadzam oprocz tego gotowania. Tutaj mam duze watpliwosci!
Rafał · 01 Marzec 2016
@ola Mylisz się pod każdym względem. Pewnie sesje to widziałaś ze dwie i stąd Twoje wrażenie. Radna Skrzypczak jak się kiedyś \"włączyła\", to szkoda mówić. Natomiast transmisja być zwyczajnie musi. Bardzo mądre i pouczające cytaty z książki Żeromskiego \"Szklane domy\" (nie znam, nie czytałem, jakiś widocznie bez ogłady jestem, chyba to też i inny Żeromski, bo Stefan - a przynajmniej ten najsławniejszy Stefan - czegoś takiego NA PEWNO nie napisał) świadczą też naprawdę o elokwencji naszych radnych. Zobaczmy kogo wybraliśmy, zobaczmy ile robią. Burmistrza to warto by było wielokrotnie sklonować, niech jeden grabi liście, drugi naprawia dziury w asfalcie, trzeci wymienia żarówki, czwarty gotuje w stołówkach, piąty przycina krzewy, szósty dezynfekuje pojemniki, itp., itd., jakby nie było MZUKu, czy innych wydziałów mających takie zadania. Skoro radni nie wiedzą, gdzie w jakiej sprawie iść, do kogo się zgłosić, to lansują się przed kamerami. Tymczasem zadaniem burmistrza ma być nadzór, ba (!) słodkie nicnierobienie i zbieranie pochwał za dobrą pracę podlegających mu naczelników i prezesów, bo tak rzeczywiście powinno to wyglądać i reagować jedynie wtedy, gdyby tak nie było. Tylko widząc jak się radni dla nas poświęcają na sesjach, umiejmy im podziękować już za dwa i pół roku. Portal robi naprawdę świetną robotę nie tylko transmitując to wszystko, ale trzymając nagranie i dając to zobaczyć jak pracują radni również tym osobom, które w czasie rzeczywistym nie mogą śledzić tego \"na żywo\", bo np. są w pracy.
ola · 01 Marzec 2016
Pani Skrzypczak to chociaż na sesjach nie bredzi i nie popisuje sie przed wyborcami.Niektorym radnym sie wydaje że sesja to darmowa kampania wyborcza dla nich i moga bezkarnie kilka czy kilkanascie razy zabierać głos.Chyba społeczeństwo przez tyle lat tego nie wytrzyma.Trzeba zrezygnować z tego przekazu.
alfabet · 01 Marzec 2016
@~Rafał Zgadzam sie z Toba calkowicie. Nastepny burmistrz bedzie z \"łapanki\".
Rafał · 01 Marzec 2016
@alfabet Wielu już ludzi obecnie dorosłych nie było na świecie jak Rewiński stworzył i jak się rozwiązywała Polska Partia Przyjaciół Piwa, o palikociarni nie mówiąc. Radnych o takiej moralności jak radna Skrzypczak też wybierają na tej zasadzie. Niestety choć system preferujący duże partie czy duże wyborcze stowarzyszenia był niekoniecznie idealny, to... Obecna RM już jest według mnie \"egzotyczna\", a sądzę, że w nowych kadencjach będzie coraz tylko gorzej. Maciaszek mimo wszystko może się cieszyć, bo jest dużo bardziej wyrazisty niż radni. Kolejnym burmistrzom tak samo łatwo nie będzie i nam, wyborcom, może nie będą obiecywali zbyt dużo, ale przepychanki z radnymi będą zapewne wymagały jeszcze większych układów, układzików niż w tej kadencji.
betoniarka · 29 Luty 2016
a ja jestem za !!!!!!!!!! dawaj kto następny do ataku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja popieram bis !!!!!!!!! proszę !!!!!!!!!!!!!
alfabet · 29 Luty 2016
Nie wierzylem swoim oczom i uszom kiedy dowiedzialem sie, ze ta pani zostala wybrana Radna Miejska.
kja · 29 Luty 2016
Osiedle Sienkiewicza przeprasza....
Rafał · 29 Luty 2016
@kolanka23 Nie, no, oczywiście, to tak jak w każdej organizacji jest dobry i zły... Zamiast się lansować i mówić, że to swoi ich atakują, chyba lepiej byłoby przekonać koleżankę do złożenia mandatu. Sam bym się zwyczajnie na miejscu radnej Skrzypczak spalił ze wstydu, no ale cóż, tacy ludzie. Zero wstydu, a PiS to tylko firmowy znaczek. Jeśli chciałabyś mnie przekonać, że i radną Skrzypczak ktoś wybrał, to wiedz, że atakując w takim stylu nie tylko drugą radną, ale gdyby zaatakowała tak kogokolwiek, raczej o swoich wyborcach nie myślała. Oceniając zresztą tych wyborców jako osoba z innego okręgu, mówię tyle: wybór Wioletty Skrzypczak jako radnej był, moi Państwo, SKRAJNĄ nieodpowiedzialnością... Następnym razem przemyślcie to bardziej, kogo wybieracie.
kolanka23 · 29 Luty 2016
Akurat uważam, ze Pani Tamborska jest najrozsądniejszą wśród radnych PiS. To ona wstrzymała się przy głosowaniu nad geotermią. Nie zawsze głosuje tak jak jej koleżanki. Nie można patrzeć na Pania Tamborską przez pryzmat jej koleżanki. To całkowite przeciwieństwa. Pani Tamborska to osoba stonowana i inteligentna. Pozdrawiam.
Rafał · 29 Luty 2016
Teatrzyk kukiełkowy dla dwuletnich dzieci. Szanowna Pani radna Tamborska, naprawdę niech Pani kilka razy jeszcze powie to, co na ostatniej sesji i ewentualnie zastanowi się, jeśli Pani jakoś to ogarnie, nad tym, co zrobiła Pani koleżanka. Pewnie szkoda wam dietek, ale tak działając robicie krzywdę waszym wyborcom, PiSowi w ogóle i jeśli to jeszcze możliwe, bo wiele głupstw on robi sam, waszemu burmistrzowi też. Naprawdę z takimi zachowaniami najlepiej by było, gdybyście zrezygnowały z mandatów - wszystkie.
cssdcascda · 29 Luty 2016
Obrażała radna z klubu PiS w radzie miejskiej. No cóż...
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
3 godziny temu 5,439 17

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
18 godziny temu 2,112

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
18 godziny temu 1,492

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
21 godziny temu 5,148 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,635 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,341

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz