(160)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Mariusz Kozajda rzecznikiem prasowym Urzędu Miejskiego

Autor: 03 Marzec 2016 przeczytasz w minutę
Mariusz Kozajda rzecznikiem prasowym Urzędu Miejskiego
©
(160) | Czytano:
87,057 razy | przeczytasz w minutę

Od kilku dni Urząd Miejski wzbogacił się o nowego pracownika, który zajmie się m.in. kontaktem z mediami. Rzecznikiem prasowym został Mariusz Kozajda. Twórca i wydawca Kuriera-Kolskiego.

R E K L A M A
160
Czytano:
87,057 razy
Udostępnij
To nowe stanowisko w Kole, od lat nikt nie sprawował takiej funkcji. Jak udało nam się dowiedzieć: do zadań Mariusza Kozajdy należeć będzie: redagowanie tekstów na stronę internetową kolo.pl i biuletynu "Wieści z Ratusza", kontakt z mediami oraz pozostałe obowiązki wynikające z zadań wydziału zajmującego się promocją.

Mariusz Kozajda w przeszłości był radnym miejskim, wydawcą książek o historii naszego miasta. Od kilku lat prowadził własne media "Kurier-Kolski".

foto: GoldenLine


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (160)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Rafał · 04 Październik 2016
Jeśli dobrze rozumiem wiadomość (WOW!!!), to jest szansa na to, że wróci nam bezpłatny \"Kurier\" i to jeszcze sporonakładowy, a dodatkowo w papierowym wydaniu! Raczej wątpię, że to byłby awans, chyba że teraz miałby zostać rzecznikiem czy \"asystentem\" w okolicznej np. wielkiej chlewni? (Niedawno taka była otwierana...)
Mieszkaniec Koła · 03 Październik 2016
I kto teraz będzie rzecznikiem?
Staszek · 10 Marzec 2016
@wicia Błagam... Czytaj ze zrozumieniem!!! Rzecznik prasowy UM w Kole, to tak jakby było u nas w kraju Ministerstwo Eksploatacji Przestrzeni Kosmicznej. Takie stanowiska są absolutnie ZBĘDNE, a do tego forma zatrudnienia Mariusza Kozajdy SKANDALICZNA.
wicia · 10 Marzec 2016
do Staszek. A kto by wam odpowiadał ? Nikt nigdzie wam nie pasuje, a sami też sie nie nad....................e... ha,ha
leon · 10 Marzec 2016
O czym ty pas.z........................u piszesz, czego kłamiesz?
Mamona · 10 Marzec 2016
Kiedy zacznie się eksmisja garaży i ogródków działkowych pod geotermię?
gość · 10 Marzec 2016
dobrze że burmistrz robi porządki
Staszek · 10 Marzec 2016
@Anna PRZECIW takiemu stanowisku przemawia BUDŻET MIASTA i tu niby byłby i tak koniec tematu, gdyby Kozajda miał choćby licencjata, był zatrudniony na zasadzie konkursu i faktycznie znał historię (TPMK). Natomiast co do lekkości pióra, to bądźmy uczciwi, niektórzy mają nieco inne opinie. To się chyba czasami inaczej też nazywa.
Anna · 09 Marzec 2016
Za powołaniem rzecznika burmistrza przemawiają następujące argumenty: znajomość miasta, znajomość historii miasta, znajomość ludzi i lekkie pióro. Dajmy szanse ... , bądźmy łagodniejsi w ocenach, po owocach ocenimy ...
Rafał · 09 Marzec 2016
@mieszkańcy: Bo to Wielki Piątek będzie... Zresztą, zapewne się domyślasz ;-) Mnie z kolei zastanawia, dlaczego pisząc na temat tych \"najlepszych SPECJALISTÓW Z INNYCH MIAST\" zamiast słowa \"SPECJALISTÓW\" nie wyróżniasz słowa \"najlepszych\"?
mieszkańcy · 09 Marzec 2016
rafał a czemu 25 marca ?
Rafał · 09 Marzec 2016
@mieszkańcy Trochę chyba za dużo tego piania. Napisz raz i wystarczy. Burmistrz jaki jest, każdy widzi. kogo przyjmuje i jak, też widzimy, a dziękować, to każdy może, jak uważa, do 25 marca jeszcze trochę czasu jest... Miejsca pracy to on nam jeszcze może zabrać, bo geotermia MZEC zdegraduje. Dotychczasowe działania też wskazują na to, że \"specjaliści\" są zatrudniani według niezbyt logicznego klucza, mówiąc wprost: \"na oślep\", więc normalny człowiek, nie lizus burmistrza, jak jest z Koła, to na pracę raczej nie ma co liczyć.
mieszkańcy · 09 Marzec 2016
cieszy mnie i moją rodzine że mamy tak rozważnego burmistrza miasta , nic lepszego nie mogło spotkać dziękuje za przemyślane działanie , za sylwestra ! LICZYMY ŻE BĘDZIE PAN Z NAMI CO NAJMNIEJ DWIE KADENCJE ALE NAJLEPIEJ ŻEBY PAN ZOSTAŁ Z NAMI W ROLI BURMISTRZA NA STAŁE ! SZACUN
mieszkańcy · 09 Marzec 2016
pan.K to dobry wybór
mieszkańcy · 09 Marzec 2016
gadać każdy może troche lepiej a troche gorzej burmistrz walczy jak tylko może o miejsca pracy . PANIE BURMISTRZU DAMY RADE WIĘCEJ PRACY
Marzena · 08 Marzec 2016
@efv Zastanawiam się czy nie jesteś Mariuszem Kozajdą, ewentualnie może rzeczywiście kimś z naszych seniorek i seniorów, może jeszcze nieśpiącym o tej godzinie nastolatkiem, bo wydajesz się nic nie rozumieć. Czego tu zazdrościć? Człowiek bez odpowiedniego wykształcenia, amator, do tego będzie miał nad sobą naszego włodarza i w perspektywie to, że może zostać w każdej chwili zwolniony... Wydaje mi się, że na kolejnym zdjęciu jakie zobaczymy, Kozajda będzie miał już mocną siwiznę na skroniach... Żal tylko wywalonych bezsensownie miejskich pieniędzy (zobacz mój wcześniejszy komentarz).
efv · 08 Marzec 2016
Taka zazdrosc bije z was że odrzuca mnie.
Marzena · 08 Marzec 2016
@ccc Akurat w przypadku Mariusza Kozajdy jest \"źle i źle\", bo funkcja rzecznika prasowego jest chyba zbyt szumna i na wyrost, skoro na dobrą sprawę prasy, ani większych mediów w Kole nie mamy. Gdyby był zatrudniony po prostu jako zwykły pracownik właściwego wydziału, wyglądałoby to zdecydowanie lepiej (nie wiem, jak wtedy byłoby to rozwiązane finansowo, możliwe nawet, że Kozajda nie miałby mniej niż teraz). Ponadto to osoba bez studiów zatrudniona \"na gębę\", nie przez BIP... Zatrudnianie takich ludzi (no kilka innych osób z Koła też jest, ale to zwykle osoby tak samo, że się tak wyrażę \"z kapelusza\") wpisuje się niestety w niezbyt fortunny ciąg kadrowych działań obecnego włodarza... Tworzenie kolejnego zbędnego stanowiska i wyrzucanie miejskiej kasy w błoto, to chyba z leksza przesada, nie sądzisz?
Gość · 08 Marzec 2016
Poszukajcie sobie na YOUTUBE super pokaz slajdów o Kole p.M. Kozajdy wpiszcie tytul \'Miasto Koło w przeszlości\' napwde swietna rzecz
ccc · 08 Marzec 2016
Co chwila ktos pisze tu o zatrudnianiu przez burmistrza ludzi z innych miast tylko nie rozumiem dlaczego ten zarzut skoro Pan Mariusz jest urodzony w Kole podobnie jak jego rodzice dziadkowie i prawie cala rodzina.I tez ciagle zle i zle
Bogumił · 08 Marzec 2016
Zastanawiam się, skąd te minusy, zatem mała sonda (nawet internetowa, nie \"uliczna\" jak to tutaj zwyczajowo: Kto z Państwa bez tzw. \"noża na gardle\" chciałby z Maciaszkiem współpracować daje mi \"łapkę w dół\", kto wolałby nie mieć z tym człowiekiem zbyt wiele wspólnego - \"łapkę w górę\".
Bogumił · 08 Marzec 2016
Szkoda może trochę, że w Kole nie ma mediów jako takich, więc jakichś szerokich kontaktów z prasą, radiem, telewizją, to Pan Rzecznik zbyt wiele miał nie będzie. Choć jednak tych warunków \"bojowych\", a tym samym możliwości pełnego wykazania się, będzie niedużo, to wcale nie znaczy, że będzie miał łatwo. Szanowny Panie Mariuszu, już przyjmując ofertę UM udowodnił Pan, że jest prawdziwym twardzielem! Jestem z Panem całym sercem, bo zdaję sobie z tego sprawę, że praca z tym człowiekiem, to zwyczajnie ostra jazda bez trzymanki! Mam nadzieję, że się nawzajem nie wykończycie przez te dwa i pół roku (inicjatywa referendalna praktycznie na pewno nie przejdzie...), ale będzie ciężko. Mimo iż dzisiaj tenis odniósł gigantyczną klęskę (wpadka dopingowa Szarapowej), to tak jak w \"białym sporcie\" chyba wszyscy ci mieszkańcy którzy zdają sobie sprawę z tego, jakie tu panują stosunki, są za Panem jako słabszym. Proszę tylko, żeby w przypadku (niestety raczej przewidywanym) gdyby jednak Pan został zwolniony, nie skończyło to się zmianą nazwy Miasta z obecnej na jakąś inną..., \"nad Wartą\" jak ma Stowarzyszenie też niefajnie byłoby, gdybyśmy musieli dodawać. Tak to nawet szczerze Panu kibicuję, naprawdę.
mieszkańcy · 08 Marzec 2016
Myślę,że najwyższy już czas podziękować Burmistrzowi za dobrą i mądrą politykę ,za rozsądne działania , a także za zatrudnianie najlepszych SPECJALISTÓW Z INNYCH MIAST żeby żyło nam się lepiej . BURMISTRZ OK
mieszkańcy · 08 Marzec 2016
Myślę,że najwyższy już czas podziękować Burmistrzowi za dobrą i mądrą politykę ,za rozsądne działania , a także za zatrudnianie najlepszych SPECJALISTÓW Z INNYCH MIAST żeby żyło nam się lepiej .
mieszkańcy · 08 Marzec 2016
Bardzo dobry wybór Panie Burmistrzu
Rafał · 08 Marzec 2016
To prawda... NOWE miejsca pracy. Rzecznik prasowy UM już jest, teraz jeszcze trzech jego zastępców, szef kuchni z załogą, ogrodnik i czeladnik ogrodniczy, kapelan (koniecznie! I trzech mszy dziennie żeby pan burmistrz wysłuchał!), nadworny pisarz do opiewania czynów bohatera, malarz, lekarz, dworska kapela i całe Bizancjum... Oczywiście wszystko łatwione przez BIP po tym, jak państwo rozejrzą się już w swoich obowiązkach. Wiceburmistrz już niby był, ale takich miejsc pracy jeszcze da się stworzyyyyyyyyyyyć... !!! Najlepiej też by było, żeby szef kuchni był z Francyi, a muzyk ma się rozumieć - z Italii....
mieszkańcy · 08 Marzec 2016
BURMISTRZ=NOWE MIEJSCA PRACY
sill · 08 Marzec 2016
ten pan jest ok
alfons · 08 Marzec 2016
Zobaczcie na GoldenLine jakie piękne osiągnięcia ma ten pan... brak słów, tylko uczelni mu brak... ma talent gość, pogratulować władcy wyboru
Rafał · 08 Marzec 2016
No niestety, te nowe \"Gwiazdy\" burmistrza Maciaszka to ludzie których moralność jest gdzieś ze trzy metry niżej niż dno. Gdzie tu jakaś estyma, jak ci ludzie chcą zasłużyć na szacunek pracowników, skoro własne stołki zdobyli w stylu niedopuszczalnym, a nawet samo słowo \"styl\" zupełnie tu nie pasuje. Owszem, burmistrz ma prawo zwalniać i przyjmować, jednak nie jak udzielny książę. Być może zarzuty wobec zwalnianych są bardzo mocne, a ich przewinienia naprawdę ciężkie, jednak niech szanowny Menedżer Miasta mówi to wprost, niech nie usuwa ludzi stawiając im infantylne zarzuty. Zresztą jak można nazywać siebie menedżerem i nie wiedzieć, że jeśli się zatrudni na szefa kogoś o moralności wyżymanego mopa, to i morale wśród załogi spada, nawet gdyby taki ktoś miał wiedzę? Najgorsze jest chyba jednak to, że w zasadzie wszędzie indziej jeśli już zatrudniają, to nawet Kłodawa zatrudnia mieszkańców Kłodawy, Turek mieszkańców Turku, Kutno mieszkańców Kutna, Włocławek mieszkańców Włocławka, Konin też mieszkańców Konina. Nas tam nie chcą, a tu nas nie chcą tym bardziej, oprócz lizusów? Maciaszek mówi, że on tutaj pracy nie miał, ale dlaczego robi to samo? Innych miejsc pracy nie ma, tylko na propagandę miejsce jest?
Małgorzata · 08 Marzec 2016
Najlepsze oferty pracy z UM to są na BIP. Głównym, choć niepisanym - a szkoda, wymaganiem jest tam to, żeby osoba starająca się o zatrudnienie na danym stanowisku była już obecnie \"pełniącą obowiązki\".
Bartek · 08 Marzec 2016
@150180abba I jeszcze jedno... kto w niedziele staje w pierwszych ławach, to wiadomo (śmiech!), bynajmniej nie wszyscy są katolikami, a już na pewno nie takimi hipokrytami jak niektórzy.
Bartek · 08 Marzec 2016
@150180abba A ty co? Kozajda? Bo jakoś się pracą nie zajmujesz, chyba że jesteś właśnie rzecznikiem prasowym. Naprawdę nie wszyscy pracę mają. Ile ofert UM złożyło do PUP?
Bartek · 08 Marzec 2016
Pan Burmistrz Stanisław Maciaszek jest naszym najlepszym burmistrzem w dziejach. Przeskoczył Jasia i Mietka nawet razem wziętych i to wielokrotnie. Sprawując swój urząd w takim stylu jak Leszek Miller sprawował funkcję Prezesa Rady Ministrów, zasłużył by mu nadać najwyższe ordery. Panie Burmistrzu D Z I Ę K U J E M Y !!! Za co? Za szanse pracy, jakie nam Pan dał! Ostatecznie przekonał nas Pan rozwiewając wszelkie wątpliwości, że pracy należy szukać wszędzie, byle nie tutaj w naszym zaścianku. B R A W O !!! Przekonał Pan nie tylko mnie, ale już naprawdę wielu, że w Kole jest praca tylko dla obcych, ewentualnie przy...sów lokalnych władz i od zawsze rządzili tu \"złodziej i alfons\". Szkoda jedynie, że teraz też nic się w tym zakresie nie zmieniło
150180abba · 08 Marzec 2016
Dlaczego mu tak zazdrościcie? Kipi od Was tyle nienawiści a w niedziele stajecie w pierwszych ławkach w kościele. Powinniście się wstydzić. OBŁUDNICY-pracujcie w godzinach pracy a nie róbcie takie głupie wpisy. BURMISTRZ PODJĄŁ BARDZO DOBRĄ DECYZJE ZATRUDNIAJĄC KOZAJDĘ, NIE DORASTACIE MU DO PIĘT.
Janusz · 08 Marzec 2016
Jaka dzieciarnia? Gość/awatar to mi wygląda na seniorkę czy seniora, skoro na napisanie 10. słów zużywa więcej niż 7 minut... Emeryci zresztą są tańsi niż nastolatki, jeśli chodzi o takie rzeczy inwencję to mają przecież też ;-)
Agata · 08 Marzec 2016
Szczerze to mu się z budżetu nie \"należy\" nic. Jeśli Maciaszek chce tworzyć takie etaty dla takich ludzi, to niech płaci mu z własnej kieszeni. Miastu Kozajda do niczego przydatny nie jest, więc skoro burmistrzowi tak, niech mu odda i całą własną pensję - wtedy OK.
awatar · 08 Marzec 2016
dać mu ile się należy niech ma co?? no co ?
gość · 08 Marzec 2016
maszena a ty pracujesz na pół etatu za najniszą ? ja mogę się zgodzić żebyś oddała mu połowe swojej pensji pasuje ??? nie ?? ano właśnie
Marzena · 08 Marzec 2016
Panie Burmistrzu! Bardzo proszę, aby rzecznik prasowy Mariusz Kozajda był zatrudniony na pół etatu za najniższą krajową. Trochę już tutaj jestem i takiego burdla jak jest teraz jeszcze tu nie było. Dlaczego tylko za tyle ma pracować, jakby na to nie patrzeć człowiek od kontaktu z mediami? Bo jak widać, zbyt dużo miał obiecane, to rozdał na cukierki i teraz dzieciarnia komentarze psuje.
wiktor · 07 Marzec 2016
dajcie mu szanse się wykazać a nie ujadać
betoniarka · 07 Marzec 2016
woda mocno nie wzrosła 3% co to
rurkiewicz · 07 Marzec 2016
my tu rozmawiamy o ważnych sprawach o miejscach pracy a nie o bzdurach
folly · 07 Marzec 2016
4 lata to dobry czas żeby pokazał co potrafi nasz burmistrz a trzeba dodać że nie popełnił znaczących błędów
dodo · 07 Marzec 2016
mariusz robi coś dla miasta a wy szybciutko szybciutko
ATATATA · 07 Marzec 2016
wolnoś wolnościa a sprawiedliwość musi być po naszej stronie
ddd · 07 Marzec 2016
wolność słowa
wielbiciel PIS i PO · 07 Marzec 2016
przestańcie się kłócić
tomi · 07 Marzec 2016
zapomniałem dodać burmistrz jest bardzo ok
tomi · 07 Marzec 2016
burmistrz jest ok
ad · 07 Marzec 2016
czy toprawda
punkt zbierania podpisów, ul. Wojciechowskiego · 07 Marzec 2016
Informujemy, że od dnia 7 marca pełniony będzie dyżur w lokalu przy ulicy Wojciechowskiego 10 (lokal po firmie ASA Solar), w którym będzie można złożyć podpis na liście popierającej inicjatywę referendalną w sprawie odwołania Burmistrza Koła. Godziny dyżurów: - poniedziałek - piątek od godz. 12:00 - 18:00 - sobota od godz. 10:00 - 14:00
ostatni sprawiedliwy · 07 Marzec 2016
elf !!!!!!!!!!!! takich ludzi potrzeba jak ty ! popieram ! rozwiń temat przekroczenia ustawy kominowej proszę
elf · 07 Marzec 2016
Staszek Klukaczynski nie wylecial za wzrost cen wody.Tam byl zarzut przekroczenia tak zwanej ustawy kominowej.Dobrze o tym wiesz ale wolisz nie pamietac.
Staszek · 07 Marzec 2016
@folly Właśnie... coś tutaj próbujesz ludziom wcisnąć, nadinterpretować, nie? Woda od lat kosztuje, tyle ile kosztuje na pewno nie dzięki obecnemu burmistrzowi czy prezesowi Krzysztofowi Sobczakowi. Woda to po prostu jeden z naszych zasobów. Wzrost o 3%? Miało w ogóle nie być żadnego wzrostu cen. Radni muszą się na taki wzrost jak chce przedsiębiorstwo zgodzić? Niby tak, ale prezes powinien lecieć. Klukaczyński leciał za wzrost cen wody i brak strony BIP... ?? Może za coś innego?? To mówcie to wprost, odważnie. Tylko wydaje mi się, że teraz takie wartości jak prawda czy odwaga są jednak obecnej władzy obce. Panie Maciaszek, my nie dajemy WŁADZY, a prawo zarządzania w imieniu ogółu, szkoda, że różnice czułeś jedynie deklaratywnie w kampanii wyborczej.
gość · 07 Marzec 2016
uderz w stół a nożyce się odezwą ! zazdrość zazdrość o tak to jest to dlaczego ?
Rafał · 07 Marzec 2016
do spamerów... To nawet nie chodzi o to, że się nie nadaje (facet bez wykształcenia, \"dzięki\" któremu zamiast Towarzystwa Przyjaciół Miasta Koła mamy teraz Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, nie pamiętacie? Acha... wy wtedy jeszcze pewnie w pieluchy robiliście). Chodzi o to, że to kolejny zbędny wydatek naszego Miłościwie Panującego Menedżera Miasta. Maciaszek przecież tego mu nie wypłaca z własnej kieszeni, tylko z miejskiego budżetu.
kolo · 06 Marzec 2016
pan .K nadaje się na to stanowisko ale widać tutaj straszną zazdrość
folly · 06 Marzec 2016
woda wzrośnie o........3% i jest jedną z najtańszych w Polsce a tu ktosik nadinterpretuje oj nieładnie
klaudiusz · 06 Marzec 2016
pamiętajcie zawsze może być gorzej
folly · 06 Marzec 2016
4 lata to dobry czas żeby pokazał co potrafi nasz burmistrz a trzeba dodać że nie popełnił znaczących błędów
folly · 06 Marzec 2016
o ktoś dał mi na zielono to miłe proszę o więcej
folly · 06 Marzec 2016
mariusz ..... facet musi być silny
Mariusz · 06 Marzec 2016
w końcu będzie miał kto pisać o postępach Kolan na siłowniach,czy już kwalifikują się do fizycznej roboty czy jeszcze muszą poćwiczyć?
folly · 06 Marzec 2016
trzeba wspierać burmistrza a za 4 lata rozliczyć
klaudiusz · 06 Marzec 2016
ten pan nadaje sie na to stanowisko
folly · 06 Marzec 2016
dobry burmistrz jest u władzy . bez odbioru
folly · 06 Marzec 2016
dobry burmistrz jest u władzy . bez odbioru
klaudia · 06 Marzec 2016
Jaki pan taki kram. A my zwarci i gotowi oddaliśmy Koło kolejarzowi Maciaszkowi.Jego menagerowie od śmieci i wody już nas doją. Padło na podadny grunt. Kolanie kiedy się obudzicie?
Punkt zbierania podpisów · 06 Marzec 2016
Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 marca pełniony będzie dyżur w lokalu przy ulicy Wojciechowskiego 10 (lokal po firmie ASA Solar), w którym będzie można złożyć podpis na liście popierającej inicjatywę referendalną w sprawie odwołania Burmistrza Koła. Godziny dyżurów: - poniedziałek - piątek od godz. 12:00 - 18:00 - sobota od godz. 10:00 - 14:00
Kamila · 06 Marzec 2016
\"Od kilku dni...\" Ludzie, jak wy o rzeczniku prasowym macie informacje dopiero po kilku (ilu?) dniach, to o czym będziecie mieć informacje po kilku minutach? Nawet sprawy z sesji (transmitowanej przez was na żywo, co się zresztą chwali), czy innych spotkań z burmistrzem są z takim opóźnieniem, że wymagają chyba burmistrzowej zgody, czy obróbki UM? Wcale już nie chce się mówić, że niektóre materiały macie TYLKO dzięki uprzejmości czytelników, gdzie publikujecie pewnie trochę pod ich presją... Gdzie wasza rzetelność? Obciach trochę! Dziw aż, że Maciaszek Kozajdę wybrał. Co, jeszcze większy wazeliniarz?
ok · 06 Marzec 2016
jak miał bym córke to wybrał bym to imię Kolet . a może nie bo może wołali by na nią Kotlet ? jak myślicie ?
ok · 06 Marzec 2016
niedziela 6 marca 2016, imieniny: Róży, Kolety fajne to imię Kolety !
rurkiewicz · 06 Marzec 2016
my tu rozmawiamy o ważnych sprawach o miejscach pracy a nie o bzdurach
derek · 06 Marzec 2016
Przyczyny inicjatywy referendalnej: - złe, a nawet tragiczne gospodarowanie finansami miasta oraz zasobami ludzkimi, - zatrudnianie na kluczowych stanowiskach ludzi spoza Koła, - brak realnych sukcesów w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, - planowanie inwestycji bez wystarczających analiz skutków dla środowiska, społeczeństwa i miasta, - niedotrzymywanie obietnic wyborczych.
toro · 06 Marzec 2016
co za bzdury nie ma potrzeby zmieniania burmistrza ten daje rade
rurkiewicz · 06 Marzec 2016
geoterma i biogazownia żeby powstały to ludzie będą mieli prace na godne życie miło jak by powstał jeszcze jakiś zakład dlatego burmistrz musi zostać
Rysiek · 06 Marzec 2016
@sill Robi, robi... będziemy płacić dużo drożej, a co do pracy - to chyba jego jedyna zasługa - jak młodzi ludzie za pracą stąd wyjadą, to będą mieli to miasteczko głęboko gdzieś. Wtedy zestarzałe bandy nienażartych przy...sów władz wszelakich (Maciaszkowej też) nawzajem się zeżrą.
Rysiek · 06 Marzec 2016
@mieszkańcy Gdzie te miejsca pracy są? Takie miejsce pracy jak dostał Kozajda, to jest bardzo korzystne dla niego i bardzo niekorzystne dla nas wszystkich, bo my wszyscy mieszkańcy na tym tracimy. Ilu ludzi, zwłaszcza stąd Maciaszek zatrudnił normalnie? Niech zwalnia też, takie prawo ma, jednak bez przesady. Jeśli będą nabory, będę pierwszym to chwalącym, teraz to tylko chora propaganda.
sill · 06 Marzec 2016
liczy się tylko praca żeby ludzie mieli na opłaty i godne życie a burmistrz coś w tym kierunku robi i to jest to
mieszkańcy · 06 Marzec 2016
burmistrzu dzięki za geoterme i nowe miejsca pracy ,przydałby się jakiś zakład pracy na 50-200 ludzi pracy nigdy dość
Rafał · 06 Marzec 2016
Jeszcze do fascynatów geotermii... Niestety to prywatny biznes, niestety wygląda on tak, jak energia elektryczna, gdzie owszem, można zmienić wytwórcę, jednak nie dostawcę prądu. Tutaj to samo będzie dotyczyło ciepła MONOPOL. Ceny wzosną, MZEC zamkną, natomiast praca będą mieli wybrańcy, co teraz sieją zamęt, może nawet oni też nie. Niestety czterech radnych to zbyt mało. Trochę nawet obciachowo. Mogli przekonać swoje koleżanki, kolegów, co biznesy rodzinne kazały im głosować wbrew interesowi mieszkańców...
Rafał · 06 Marzec 2016
@kolo (et consortes). Ile to ofert UM złożyło w PUP? Jeśli mi napiszecie, że są na BIP, to naprawdę może to być niebezpieczne nie tylko dla mojego zdrowia, bo wielu ludzi pęknie ze śmiechu. Domyślam się nawet, że teraz będzie ogłoszony nabór dotyczący rzecznika UM... tylko czy to naprawdę ma tak działać, że najpierw zatrudnia się osobę, (niekoniecznie nawet mającą kwalifikacje), następnie ogłasza nabór? Może jednak lepiej byłoby odwrotnie... ?
wacek · 06 Marzec 2016
Tak burmistrz walczy zwalniając członków Solidarności a kolskie struktury sie na swoich wypięły , walczy zwalniajac pracowników robiac miejsca dla swoich konfidentów , co to za walka z bezrobociem tworząc nowych bezrobotnych ???? Solidarność kolska to kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kolo · 06 Marzec 2016
burmistrz walczy to żeby mieszkańcy mieli PRACĘ i będziemy mieli geoterme brawo
ktoś · 06 Marzec 2016
burmistrz to dobry i skromny człowiek walczy o dobro miasta i mieszkańców
alexy · 06 Marzec 2016
Pofatyguje się i popatrzę jak wam pójdą podpisywać ? ha,ha. Tacy byliście pewni , że ludzie podpiszą ? Mieszkańcy widzą jakiego dobra chcecie ??? i kto za tym stoi i z jakiego powodu ?
Gośc · 06 Marzec 2016
Panie Burmistrzu--już był względny spokój---i po co Pan wyskoczył z\"tym\"rzecznikiem--rzecznik może jeszcze do\"przełkniecia\"--ale nie ta \"osoba\"---widać że to nie mieszkańcy robią Panu kłopot--tylko KŁOPOTY WYNAJDUJĘ PAN SOBIE SAM!!!--jest rozsądne wyjście--Jak szybko go Pan powołałeś--jeszcze szybciej go odwołaj--a zobaczy Pan że mieszkańcy,jakoś tą \"wpadkę\"przełkną---Zawsze było tak że LUDZIE-BYLI ZA TYMI CO UMIEJĄ SIĘ PRZYZNAĆ DO BŁĘDU---powołanie tego\"pana\"na rzecznika--to katastrofa----i jeszcze raz Już było oki!!!
Do redakcji · 06 Marzec 2016
Kiedy pierwszy wywiad na żywo w studio z rzecznikiem ?
ratatuj · 06 Marzec 2016
Do pana/i nurse 2016-03-06 08:17:46 rozwaliłeś mnie , super ,cały tekst jest jeden z najlepszych , zobaczysz jak zaraz będą NURSE obrażać cię a nawet grozić a potem próbować przekonać jacy są dobrzy i mądrzy. TYLKO PRAWDA
nurse · 06 Marzec 2016
ile jadu sączy sie z ust tych biednych sierotek po drożdzówce,wielka flustracja i desperacja drązy ich glowy dzien i noc to oderwanie od koryta i brak pensji po 5-10 tyś zl sprawia że żal im d.... sciska i wylewaja pomyje na wszystkich dookola uwazajcie sierotki zebyscie z tej nienawisci nie dostali wylewu :-)
salomea · 06 Marzec 2016
Wszechwiedzący uwielbiany powołał wszechwiedzącego uwielbianego.
Antek · 05 Marzec 2016
Ekspert od najdroższej wody w Polsce i kosmetycznej podwyżki.Czy od kwietnia woda w Kole będzie najdroższa w Europie? Panie prawdomówny czekamy na artykuł.
Rafał · 05 Marzec 2016
@\"rafal 2016-03-05 23:17:29\" Rozumiem, że jesteś jednym z inwestorów? Piszesz \"mamy\"... Inwestorzy, może tak, może nie... to się jeszcze okaże. Miasto niestety NA PEWNO nie ma nic, nie stać nas. Gorzej, sama budowa tzw. geotermii zniszczy MZEC, a kraj węglem nadal stoi. Zastanów się... gdybyś miał włożyć kilkadziesiąt milionów złotych w jakąś inwestycję, zrobiłbyś to charytatywnie? Będziemy płacić krocie, może nie wszyscy, jednak zwłaszcza bloki.
rafal · 05 Marzec 2016
mamy geoterme to bardzo ważne burmistrz wie co robi
agata ro · 05 Marzec 2016
ogólnie patrząc to burmistrz robi kawał dobrej roboty
awatar · 05 Marzec 2016
do Grzesiek 2016-03-05 21:00:33 a pozostałe wpisy są twoje grzesiu burmistrz da nam GEOTERME i jest dobrze
Agata · 05 Marzec 2016
@Grzesiek Biorąc pod uwagę to co zrobiła jedna z radnych od Pana Maciaszka, całkiem możliwe. Teraz nawet to mniej wulgarne jest niż przed rokiem.
Agata · 05 Marzec 2016
@\"do Rafał - hehe\": Właśnie w tym tkwi problem zwany po łacinie \"Divide et impera\", że gdyby to był Zgierz, to ludzie jednoznacznie byliby przeciw. Bo nie dość, że to stanowisko zbędne, to i człowiek obcy, a tutaj Kozajda ma swoich przeciwników (Maciaszek tak samo), ma też jednak rodzinę i przyjaciół. Zatem jest trochę tak jak z tymi ludźmi, co za bezcen, 600-700 złotych, wykupują mieszkania. Nieważne czy to korzystne dla budżetu, czy niekorzystne i na ile... oni pójdą teraz za burmistrzem w ogień.
Grzesiek · 05 Marzec 2016
Kolanka, wiktor, kolo, atraktor ma ten sam styl pisania więc to ta sama osoba...
Jacek k. · 05 Marzec 2016
Polewska Lewicka Piasecki Sobolewski Olejniczak obiala - radni którzy udowodnili ze nie boją się niczego i nie mają nic do stracenia w ocenie innych w porównaniu z radnym co pracuje w wodocigach - hanefeld który bronił ostatnio swojego nowego prezesa a o byłym juz zapomniał. Nie raz pokazali burmistrzowi jego miejsce....
do Rafał - hehe · 05 Marzec 2016
Tak masz rację. Pani Skrzypczak wygadana zawsze super wygląda i co najważniejsze posiada umiejętności obsługi komputera co udowodniła wpisami na Lm. Poza tym zaufana burmistrza bo z jego partii. Co do Pana Mariusza... Tak długo kurier kolski będzie chwalił Pana póki Mariusz będzie pracował. A później może być. .. Choć jeżeli chodzi o znajomość o wiedzę to lepiej on niż ktoś ze Zgierza
Rafał · 05 Marzec 2016
@kolo Ataki na lm to mi się z kimś innym kojarzą ;-D Burmistrz Maciaszek to w ogóle na rzeczniczkę prasową mógłby lepiej radną Wioletę Skrzypczak przyjąć. Pani radna naprawdę wygadana jest ;-D
Rafał · 05 Marzec 2016
@wdech Może faktycznie się zapędziłem i muszę tutaj Pana Rzecznika Prasowego PRZEPROSIĆ, co niniejszym czynię. Oczywiście, wiem ile Mariusz Kozajda dla nas zrobił, bo to Jego zasługom i działaniom zawdzięczamy to, że mamy obecnie \"Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą\", a przedtem to tylko \"Towarzystwo Przyjaciół Miasta Koła\" było. Pewnie jak się ostro weźmie do pracy w UM, to i w ogóle nazwę z \"KOŁO\" na KOŁO nad WARTĄ\" będziemy musieli zmieniać, jak to już tutaj gdzieś zostało zauważone. Chyba o to w tym komencie chodzi, prawda? To masz 100% racji ;-)
kolo · 05 Marzec 2016
kolanka2 2016-03-05 17:45:40 brawo kolanka2 !!!!!!!!! znowu zabłysłaś tylko prawda !!! zobacz co dzieje się na LM koło ! tam dopiero są ataki na burmistrza .
kolanka2 · 05 Marzec 2016
Wezcie pod uwagę to,że pisze tu grupka zawzietych wrogow burmistrza Maciaszka,co każdą jego decyzję bedą krytykować zawsze i wszedzie. Silą oderwał ich od koryta po latach.Zarabiali ogromne pieniądze i urwało sie.Teraz z nudów napier..... na niego gdzie mogą walą jak w beben nie patrzac czy ma racje czy nie.Tak mszcza sie.
wdech · 05 Marzec 2016
Zbyt leniwy?A ty jestes widac zbyt glupi i nba dodatek zbyt leniwy zeby wiedziec co Kozajda zrobil w swoim zyciu dla Koła.Wystarczy poczytac na goldenline i w wielu innych zrodlach ale jak ktos jest zlosliwy to nic do niego nie dociera.
Rafał · 05 Marzec 2016
@kolanka Ty jesteś jakoś z imć Maciaszkiem związana? Ten facet szkodzi Miastu narażając budżet przez tworzenie sztucznych, zbędnych etatów, przez idiotyczne zatrudnianie \"fachowców\" niemających właściwych kwalifikacji i wiecznie uczących się wyższych pensji i płacenie nadal tym zwalnianym tak samo bez wymiernych korzyści dla mieszkańców. Za samo to powinien zakończyć kadencję szybciej. Tylko radni się boją stracić własnych wpływów, ale jakby Sobolewski był konkretny gość, to Maciaszka by nawet wsadził gdzie trzeba pilnując finansów.
Rafał · 05 Marzec 2016
@gosć qq Mariusz Kozajda to dziennikarz? Chętnie bym mu pogratulował choćby licencjata... ale wydaje się zbyt leniwy. Pan Maciaszek niech sobie jeszcze zatrudni szefa kuchni i kucharki, malarza-portrecistę, kronikarza, kapelana i cały bizantyjski dwór...
Rafał · 05 Marzec 2016
@atraktor Bynajmniej. Nigdy bym się nie zgodził na to, by w tak głupi sposób narażać miejski budżet, już samo to świadczy i o Maciaszku, i o Kozajdzie niekoniecznie najlepiej.
gosć qq · 05 Marzec 2016
Brawo gratulacje jestem za bardzo porządny dziennikarz i będę trzymać kciuki
kolanka · 04 Marzec 2016
Swoje minusiki to schowajcie sobie na pamiątkę wnukom, bo tylko to Wam pozostanie. Mieszkańcy, jeśli dojdzie do referendum pokażą Wam gdzie jest Wasze miejsce. Tak się poniżać ??? Kochani, przecież my wiemy kim byliście, kim jesteście i to, że podobno chcecie ratować miasto przed Maciaszkiem ??? Faktycznie to nie jest zemsta ??? Po waszym błaganiu o podpisy to widzę, że NIE będzie referendum ???
atraktor · 04 Marzec 2016
Rafał 2016-03-04 22:01:28 jesteś zły że to nie ty ??? buhahahahahahhahahahahaha
Rafał · 04 Marzec 2016
@atraktor Jeśli się nie wie, co się mówi, to lepiej nie zabierać głosu, chyba, że celowo siejesz propagandę. Otóż nie, taka funkcja jest w ogóle NIEPOTRZEBNA. Wcześniej żadnych rzeczników prasowych nie było i było OK. Zresztą czy sam Mariusz Kozajda jest właściwą, rzetelną osobą, może warto zapytać byłych członków TPMK...?
dodo · 04 Marzec 2016
do elf 2016-03-04 20:42:59 brawo dla Pana !!!!!!!!!! proszę przeczytać co napisała kolanka !!!! cieszy mnie że dostrzegacie prawdę !!!!!
elf · 04 Marzec 2016
Malkontentom i złosliwcom nikt nie podoba sie oderwani od koryta pluja na kazdego kto nie pluje jak oni na Maciaszka.Jak macie prywatne wycieczki do burmistrza bo to idzcie z tym do sadu a nie podburzacie wszystkich mieszkancow.To wasz zasr.... prywatny biznes.
wiktor · 04 Marzec 2016
do KOLANKA !!!!!!!!!!!! zrobiłaś krótkie podsumowanie !!! powiedziałaś prawdę SUPER
atraktor · 04 Marzec 2016
ten pan jest OK to dobry wybór
Józef · 04 Marzec 2016
Mówię to wprost: przez \"wyczyny\" Maciaszka nie głosowałem na Galembę ani ja, ani nikt z mojej rodziny, choć głosowaliśmy na PiS. Chyba już czas, by PiS naprawdę odciął się od działań naszego włodarza... tak sądzę.
Andrzej · 04 Marzec 2016
Gratulacje, Mariusz Kozajda to obrotny człowiek, on się nadaje nie tylko na rzecznika, nawet syndykiem Miasta może być, zresztą kto wie, czy nie zostanie.
duży · 04 Marzec 2016
Teraz jestem pewny że jestem za referendum w sprawie naszego burmistrza
kolanka · 04 Marzec 2016
Ale sie boicie bo nawołujecie do podpisów, ha,ha,ha. I to wszędzie, na Lm co chwila nowy temat. WSTYD !!!
Rafał · 04 Marzec 2016
@dobradecyzja Jasne, nawet BARDZO DOBRA DECYZJA. Mam nawet nadzieję, że jeszcze będzie też przyjęty zastępca tego rzecznika prasowego, albo i ze trzech takich zastępców. Przydałby się jeszcze urzędowy malarz do sporządzania portretu Pana Burmistrza i wszystkich pracowników UM, urzędowy kucharz, żeby gotował jak będą tutaj przyjmowani goście np. z naszych miast partnerskich, albo nasi parlamentarzyści i wiele jeszcze innych takich funkcji, cały bizantyjski dwór.
ANTY · 04 Marzec 2016
Odwołajmy Burmistrza dopóki jeszcze nie jest za późno , LUDZIE PODPISYWAĆ SIĘ NA LISTY , TEN PAN NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PIS ,
Rafał · 04 Marzec 2016
@tola Konkurs? Będzie przecież, tak-tak!!! Tylko najpierw Pan Mariusz musi się ze wszystkim zapoznać.
alfabet · 04 Marzec 2016
@~tola Znam takich po studiach z naukowymi tytulami,ktorzy nie nadaja sie do niczego. Kogos takiego mam nawet w najblizszej rodzinie.
do tola · 04 Marzec 2016
Nie wiem, czy on ma wykształcenie wyższe, ale chyba nie. O jakim Ty konkursie mówisz?? Nie przy tej władzy. A czy był konkurs na dom kultury, muzeum, prezesów spółek??? W urzędzie były konkursy, ale wystartowali i wygrały te osoby, które były już wcześniej przez Maciaszka zatrudnieni. Na pewno w Kole nie ma ludzi po dziennikarstwie i podobnych kierunkach haha I dobrze Wam Kolanie macie nauczkę. Ja się z tego smieję
dobradecyzja · 04 Marzec 2016
Człowiek od nas z Koła dobrze znajacy miasto.Dobra decyzja Panie Burmistrzu.Tak trzymac.
tola · 04 Marzec 2016
to on nie jest po dziennikarstwie , dlaczego nie było konkursu na to stanowisko, byli by chętni po stadiach i odpowiednim wykształceniu kierunkowym. referendum blisko
Bukwa Ambalabamba · 04 Marzec 2016
Ja przybyć tu z daleki kraj. Ja widzieć, że tu jest dużo pieniądz, że tu bogaty człowiek żyć. Tak dużo urzędnik w tak małe miasto.
Kolanka od urodzenia · 04 Marzec 2016
Nie pasowało Wam zdjęcie z uśmiechem to macie bez. Poważne. Redaktor szybko reaguje :)
Hubert · 04 Marzec 2016
@Gośc: Gdybym był burmistrzem, na pewno bym taki zakład przyjął i Kozajdy nie zwalniał, zresztą obaj dotrwają do tego 2018 w myśl starego powiedzenia kończącego się słowami: \"ŁBA NIE URWIE\", więc nawet burmistrzem nie będąc, mogę założyć się o cokolwiek ;-)
Hubert · 04 Marzec 2016
Panie Pośle Galemba. Rozliczyliśmy wcześniejszego burmistrza za jego rozrzutność, rozliczymy i tego, a nie dość, to jak będą wybory parlamentarne, jeśli będzie trzeba, rozliczymy Pana i PiS... Zrób Pan coś z Maciaszkiem, bo to Pan był szefem lokalnych struktur, które nam tego człowieka rekomendowały, a będąc członkiem PiS szkodzi on teraz partii, którą nadal osobiście szanuję. Szkoda by było, żeby dobre rzeczy, jakie dzieją się według mnie centralnie, torpedować lokalnie na własnym podwórku. Tworzenie jakichś zbędnych funkcji, niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy w błoto - to Miastu na pewno konieczne i przydatne nie jest, a na wizerunek PiS wpływa też niestety jednoznacznie negatywnie.
Staszek · 03 Marzec 2016
Panie Burmistrzu, jakby kiedyś - no nie życzę, ale wiem jakie charaktery mają obaj panowie - Mariusz Kozajda został zwolniony, to co? Przemyślał Pan Burmistrz? Może też zamiast Koło, będziemy musieli zmieniać nazwę na Miasto Koło nad Wartą?
Trzonowy · 03 Marzec 2016
Ja pierd.... kto go fotografował Rydzewski ???????
Kolanka od urodzenia · 03 Marzec 2016
wY TO TAK Z ZAZDROŚCI BO KAŻDY BY CHCIAŁ DOBRE STANOWISKO MIEĆ ALE CZY ONO TAK SAMO BĘDZIE DOBRE JAK DAJMY NA TO STANOWISKO RZECZNIKA KRAJOWEJ POLICJI TO NIE WIEM. ...ODPOWIE NA KAŻDE PERFIDNIE POSTAWIONE PYTANIE? RZECZNIK PRAsowy wszedzie był chłopcem do bicia albo dziewczynką i gęsto się musiał tłumaczyć ai tak psy na nim wieszano bo na szefach nie można było. Dajcie człowiekowi popracować, wykazać się.
Gośc · 03 Marzec 2016
Panie Burmistrz---jak tylko Pan go zwolni---to zobaczy Pan suchej nitki na Panu nie zostawi---ide o zakład---przyjmuje Pan??
Oj tam · 03 Marzec 2016
Przeczytałam i robi wrażenie. To CV na golden-line. Burmistrz pewnie również przeczytał. To,ze nie ma wykształcenia. oj tam Reagan był aktorem a nasz prezydent miał zawodówkę. I rządził? Rządził. Znajoma ma firmę finansową, jakich wiele, pośrednik. Anons do mediów i zatrudniła po studiach młodych, zapalonych zdeterminowanych. Niech na nią pracują a z własnego dziecka po szkole średniej bez matury zrobiła dyrektora. Mogła? Mogła. Córka dyrektorką jak się patrzy. A jakie CV, dyrektorka! Kto Jej zabroni? Po latach będzie specjalistką, jak zechce. Od roboty są ludzie. Prawda? Kolega również, 3 lata przed emerytura zatrudnił żonę , pensja z 20000 ponoć. Można? Można. Firma rodzinna, ma prawo? Ma. Co ma wykształcenie do umiejętności. Pan rzecznik wykaże się umiejętnościami bo rozmawiać z ludźmi umie to o co chodzi ?
Kolanin do śmierci · 03 Marzec 2016
Ta. Jego uśmiech jest tak samo piękny, jak nasz burmistrz.
Kolanka od urodzenia · 03 Marzec 2016
Jak się kliknie na zdjęcie to się pojawi całe z przepięknym, szerokim , czy szczerym?, uśmiechem pana Mariusza Kozajdy. Trochę techniki kochani i się gubicie;) Zresztą też tak czasami mam ...
miś · 03 Marzec 2016
Ma zasłonięte usta, bo dostał opryszczki, jak dowiedział się, dla kogo ma pracować.
Poliglota · 03 Marzec 2016
Skoro burmistrz nie potrafi ani a, ani be, to musi się wyręczyć za podatników pieniądze swoimi poddanymi.
Sztuczne stanowisko · 03 Marzec 2016
Czy w naszym mieście potrzebne jest stanowisko rzecznika prasowego skoro do tej pory nie było takiej potrzeby za poprzednich burmistrzów? W ilu miasta o podobnej liczbie mieszkańców jak Koło, jest takie stanowisko? Panie Burmistrzu do tej pory wypadał Pan bardzo dobrze w mediach, a w szczególności na blogu Kurier Kolski, więc takie stanowiska uważam za zbędne.
mieszkańcy · 03 Marzec 2016
do bkbobh. Przeczytaj całość to zemdlejesz. To tylko pierwsza linijka, a wszystkiego to cztery strony. To jakaś totalna paranoja.
Gośc · 03 Marzec 2016
Czy Pan redaktor moze sie dowiedziec--na jaka umowei na jak długo został zatrudniony rzecznik--bo na BIPIE NIC NIE MA???a jesli został powołany powinno być--czyż za nie umieszczenie informacji na Bipie--został zwoliny p.Klukaczyński??
bkbobh · 03 Marzec 2016
Opis na Golden Line faktycznie skromny i powściągliwy. A o wykształceniu Pana rzecznika tam coś jest? Skonczył już licencjata, czy nie?
m · 03 Marzec 2016
Czy tylko w naszym miescie wszyscy wszystko totalnie krytykuja? Nie jestem fanem burmistrza, ale to on \"we wlasnej firmie\" jest pracodawca. Kazdy wlasciciel przedsiebiorstwa (burmistrz to jakgdyby wlasciciel miasta na czas trwania jego kadencji) tak sobie organizuje prace, jak uwaza za stosowne. Burmistrz nie przejmowal wladzy sila ale zostal WYBRANY. Jesli komus sie nie podoba, to albo niech chodzi na wybory albo pomysli zanim postawi X przy czyims nazwisku!
mieszkańcy · 03 Marzec 2016
To informacja z portalu Golden line, dla ludzi o silnych nerwach. Mariusz Kozajda dyrektor w firmie medycznej Koło, wielkopolskie Kurier Kolski Zaproś do znajomych Wyślij wiadomość - wieloletni manager - doświadczony w: administracji, samorządzie, w handlu, kulturze, finansach oraz medycynie - specjalista w dziedzinie promocji - samodzielny, kreatywny i komunikatywny - odpowiedzialny, słowny, sumienny - dobry organizator i szef...
gość · 03 Marzec 2016
Bardzo dobry wybór Panie Burmistrzu
ktos · 03 Marzec 2016
Szok!!! Może studia wreszcie pan rzecznik zrobi? na takim stanowisku wypada mieć chociaz licencjata. Życzę wytrwałości.
Gośc · 03 Marzec 2016
Panie burmistrzu--\"czy Pan Bóg rozum panu odebrał\"!!!--ps.specjalnie piszę\"burmistrz\"z małej litery,bo na dużą pan w tym momencie nie zasługuje
Małgorzata · 03 Marzec 2016
Wreszcie kogoś z Koła Pan Burmistrz przyjął, BRAWO, naprawdę... Tylko jeśli ma tworzyć takie etaty, to zbyt daleko na tym nie zajedziemy. To, że Mieczysław zostawił Koło z 20 mln+ długu (o odsetkach nie mówiąc), nie znaczy, że dodatkowy milion czy dwa wyrzucone w błoto nie zrobi różnicy... Rzecznik prasowy jeszcze może bardziej potrzebny jak wiceburmistrz, pusty autobus, kwiatki na latarniach i dublowanie (żeby tylko) płac.
Bartek · 03 Marzec 2016
Myślałem, że zasłania się oczy, nie usta...
Marzena · 03 Marzec 2016
Nasze pismaki to nic... Burmistrz wie, co robi, pewnie jakieś \"Uwagi\" czy inne Jaworowicz mogą wkrótce tutaj zawitać robić jakieś swoje programy, jak się ludzie mocniej w(k)urwią.
sscdcsd · 03 Marzec 2016
No to już wiem dlaczego tak chwalił burmistrza w kurierze kolskim. Etacik jest haha
Rafał · 03 Marzec 2016
Panie Mariuszu, a dlaczego to \"Towarzystwo Przyjaciół Miasta Koła\" musiało przemianować się na \"Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą\" pamięta Pan?
Wacław · 03 Marzec 2016
A co mu tak zasłoniliście twarz , czyżby jechało mu z gęby kakaem /???? A może śledziami ????
judex · 03 Marzec 2016
Ale jaja.Totalna porażka
qazwsx · 03 Marzec 2016
kpina !!!!!!!!!
mieszkańcy · 03 Marzec 2016
Panie burmistrzu. Bardzo dziękujemy za powołanie Mariusza Kozajdy na rzecznika UM. Nareszcie będziemy żyli w obiektywnej prawdzie, a pan będzie się mógł spokojnie pochylać nad naszymi sprawami. Bardzo dziękujemy.
Miasto Koło
Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!
1 dzień temu 53,408 16

Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!

Zatrzymania
Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami
1 dzień temu 13,219 1

Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami

Powiat Kolski
Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd
2 dni temu 8,977 2

Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd

Gmina Babiak
Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń
2 dni temu 3,581

Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń

Gmina Babiak
Aktywne ferie brdowskich wioślarzy
2 dni temu 1,763

Aktywne ferie brdowskich wioślarzy

Polityka
Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych
2 dni temu 9,397 32

Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych

R E K L A M A