(7)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 2.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Siłownia na Nowym Rynku już w kwietniu

Autor: 14 Marzec 2016 przeczytasz w minutę
Siłownia na Nowym Rynku już w kwietniu
©
(7) | Czytano:
10,285 razy | przeczytasz w minutę

Wszystko wskazuje na to, że już w kwietniu mieszkańcy starówki cieszyć się będą z posiadania „swojej” siłowni zewnętrznej, bowiem w okolicy Nowego Rynku planowana jest instalacja urządzeń do ćwiczeń wraz z elementami street workout, co dałoby kolanom z tej części miasta szczególne możliwości uprawiania sportu i rekreacji.

R E K L A M A
7
Czytano:
10,285 razy
Udostępnij
Odkąd przy Parku Moniuszki pojawiła się pierwsza siłownia zewnętrzna, mieszkańcy pozostałych rejonów zabiegali o lokalizację podobnych inwestycji w swojej okolicy. Kolejnymi „szczęśliwcami” byli mieszkańcy osiedla Kolejowa.

Kolanie z Kaliskiego Przedmieścia też wiedzą, że mają szansę na siłownię w okolicy Orlika. Teraz zapaliło się zielone światło dla Starówki.

Dzisiaj burmistrz miasta Stanisław Maciaszek, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta Grzegorz Smoleński oraz reprezentanci ukraińskiej spółki Inter Atletika, mającej w Polsce swoje przedstawicielstwo Atletika Nova sp. z o.o. analizowali możliwość zainstalowania urządzeń na Nowym Rynku. – Firma przedstawiła nam bardzo atrakcyjną ofertę – przyznał naczelnik Smoleński. –

Najnowsza siłownia byłaby jeszcze bardziej funkcjonalna niż ta przy ul. Kolejowej. Byłaby wspaniałym miejscem ćwiczeń zarówno dla osób aktywnych na co dzień, jak i dla dopiero zaczynających dbanie o zdrowie i kondycję. Dołożymy starań, by doprowadzić do realizacji inwestycji, a mieszkańcy na pewno będą zadowoleni.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (7)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
xxx · 17 Marzec 2016
nbllk, chyba nie chcesz nazwać kilku drążków i poręczy do pompek inwestycją, czy chcesz?
Stanisław · 16 Marzec 2016
Ale obciach. Sześciu przystojniaków (5 + fotograf).Co oni tam robią? Promują się! Krystaliczni czysty, prężny burmistrz znowu mami ludzi:siłowniami,kwiatkami, kiełbaskami i wyprzedawaniem naszego majątku za bezcen. Ten człowiek pod szyldem PIS-u niszczy nasze miasto.On i jego spadochroniarze mają za cel sprzedać nasz cieplik i nasze wodociągi za najniższą cenę. Klukaczyński im przeszkadzał to go z hukiem wyrzucili.W miejscowych gazetach był opluwany i oczerniany a wodociągi są przedstawiane jako zła firma zanieczyszcajaca środowisko, w celu obniżenia jej wartości. Ciemny lud to kupił. Aktualnie urabiają prezesa cieplika. Jeżeli zgodzi się na współpracę to będzie cisza w kablówce i gazetach. Jeżli nie to będzie opluwany a cieplik przedstawiany jako zakład do zastąpienia geotermią, żeby obniżyć jego wartość rynkową. W tym celu była wymiana rady nadzorczej na ludzi z zewnątrz. Zobaczymy geotermię w Kole jak świnia niebo Spółka, którą promuje pan z rady nadzorczej cieplika okłamuje społeczeństwo. Ciemny lud to kupił .Poczytajcie ile trzeba zrobić odwiertów żeby powstał zakład.Panowie przyjechali się obłowić i sprywatyzować wszystko co się da po najniższych cenach. Za dwa odwierty wezmą kasę od naszego Państwa, spłacą swoje kredyty a resztą (miliony) się podzielą. Oczywiście nasz święty Maciaszek będzie wynagrodzony! P. Kozajda nie wiem czy jest pan głupi czy perfidny. Wykorzystują pana a jak puszczą Koło z torbami to wyleją pana - jak pomyje! P. Smoleński jest pan figurantem. marionetką w rękach Maciaszka,później będzie pan kozłem ofiarnym. Panie Starosto i Rado Powiatu chyba nie bierzecie udziału w tym procederze? Proszę niech pan ratuje miasto Koło! Na Radę Miasta liczyć nie można - ciemny lud! Dla kogo pracuje Maciaszek? Dziwi mnie brak reakcji ze strony prywatnych dużych firm w Kole!
Roman · 15 Marzec 2016
P. Galemba za sprowadzenie P.Maciaszka do Koła nie wyjdzie Pan z piekła!!!!!
Kolanka · 15 Marzec 2016
Co to za ludzie oprócz Maciaszka i Smoleńskiego? Czy ktoś ich zna?
Mirek · 14 Marzec 2016
I jakby nie było tak źle! Byleby się tylko do czegoś przyczepić! Ludzie cieszcie się, że coś się dzieje, a nie tylko marudzicie i marudzicie!
nbllk · 14 Marzec 2016
Firma przedstawiła atrakcyjną ofertę, tzn, ze to nie będzie darmowa siłownia? Jeśli tak to, czy nie musi być przetarg? A co na to konserwator zabytków, który niedawno zablokował inwestycję na działce po byłym zrembie. czy taka siłownia wpisuje się w historyczność starówki? W Korei Kim Dzon Un mówi \"ma być i jest\"
Kolanin · 14 Marzec 2016
Zaczyniają stawiać te siłownie zewnętrzne- bardzo dobrze, ale skoro są pieniądze na to czemu miasto nie znajdzie środków aby zrobić plac street workout dla młodzieży?
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
3 godziny temu 5,763 17

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
18 godziny temu 2,140

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
18 godziny temu 1,518

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
21 godziny temu 5,156 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,642 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,348

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz