(4)
Bezchmurnie 6
R E K L A M A
reklama

Spacery łosi w okolicach Koła

Autor: 30 Marzec 2016 przeczytasz w minutę
Spacery łosi w okolicach Koła
©
(4) | Czytano:
9,371 razy | przeczytasz w minutę

Łoś europejski to przedstawiciel największego gatunku zwierzyny łownej występującej w Polsce. Najczęściej można na niego się natknąć w okolicach mokradeł i podmokłych lasów. Mimo, iż nie jest częstym gościem na naszych terenach to niektórzy mają to szczęście, by go zobaczyć.

R E K L A M A
4
Czytano:
9,371 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nowe promocje w Dino - spadki cen nawet o 67%
Na naszym profilu facebook'owym otrzymaliśmy zdjęcia od nasze czytelniczki Joanny Augustyniak, na których widać spacerujące łosie w miejscowości Plebanki (okolice Lipin).

Zwierzęta mimo pojawienia się samochodu nie spłoszyły się, tym samym pozwoliły na obserwację.

A Wy widzieliście kiedyś łosie w naszych okolicach?



Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (4)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
M
Marzena
30 Marzec 2016
W samym Kole tyle chodzi \"łosi\", że głowa mała!
A
ania
30 Marzec 2016
w lasach od Osieka Małego w stronę Smólnik często sobie chodzą niemalże codziennie jadąc trzeba uważać nawet powinni drogowcy postawić znak ostrzegawczy
A
Agata
30 Marzec 2016
Jakiś rok temu (lub może nawet więcej) przebiegł przez trasę 92 jak wracałam z Konina. Myślałam, że to nie łoś, a jednak :)
D
do redakcji
30 Marzec 2016
Szanowny autorze artykułu! Nie ma pojęcia \"zwierzyny łownej\" - masło maślane! Określeniem dla zwierząt znajdujących się na liście gatunków łownych jest \"zwierzęta łowne\" lub po prostu \"zwierzyna\".
>