(136)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Inicjatorzy referendum idą do sądu przeciwko Burmistrzowi [VIDEO]

Autor: 06 Kwiecień 2016 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Inicjatorzy referendum idą do sądu przeciwko Burmistrzowi [VIDEO]
©
(136) | Czytano:
63,638 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Za słowa o tym, że dochodzą informacje do Burmistrza o kupowaniu podpisów podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Stanisława Maciaszka - grupa referendalna idzie do sądu w trybie wyborczym.

R E K L A M A
136
Czytano:
63,638 razy
Udostępnij
To między innymi jeden z punktów oświadczenia grupy referendalnej, które zostało przedstawione dziś o godzinie 14:00 przed gmachem Urzędu Miejskiego w Kole.

Przed lokalnymi mediami wystąpiła rzeczniczka prasowa grupy - Agata Majtczak.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji poniżej.R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (136)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
franek · 09 Kwiecień 2016
burmistrz jest w porządku
ala · 09 Kwiecień 2016
ja też nie wybieram się bo po co ?
filip · 09 Kwiecień 2016
ja nie idę
dorota · 09 Kwiecień 2016
do nina ! ten post został zabezpieczony-skopiowany zostanie przkazany tam gdzie trzeba zobaczymy te 30% udowodnisz to ?
Nina · 09 Kwiecień 2016
Skomentuj apanaże obecnego prezesa wodociągów i podwyżkę kosmetyczą 30% wody po 4-ch miesiącach prezesowania.
eugenia · 08 Kwiecień 2016
ja nie idę koniec kropka
bubula · 08 Kwiecień 2016
Czyszczarka widzę, że jeździła w środę koło UM ulicą Mickiewicza podczas tej konferencji koło 14-ej a dziś koło 18.30 znowu spowalniając ruch, dziwne bo o 14-ej jest zdecydowanie większy ruch i nie przeszkadzało to w ruchu... odpowiedź nasuwa sie sama miała cel... a dziś po co jeżdziła skoro jeździła w środę ? paranoja
norek · 08 Kwiecień 2016
A czy pani Agata mieszka w Kole?
dorota · 08 Kwiecień 2016
a po co iść ?
tomek · 08 Kwiecień 2016
ja nie idę
Ryszard · 08 Kwiecień 2016
ja też nie idę
górol · 08 Kwiecień 2016
Góral­ska teoria poz­na­nia mówi, że są trzy praw­dy: Świen­ta prow­da, Tyż prow­da i Gówno prowda
Marzena · 08 Kwiecień 2016
Wiemy już, że nie idziesz. Chyba wystarczy raz to napisać, najlepiej też ustal sobie co najmniej nicka, nie imion wszystkich komentujących używasz. Twoje jakie jest? Może Mariusz?
Ela · 08 Kwiecień 2016
Dlaczego wywiad się tak różni na e kolo i LM?
mam święcicki obowiązek · 08 Kwiecień 2016
rewelacja! WEJDŻCIE NA LM WIADOMOŚCI OGÓLNE SUPER SUPER GRUPO.
ela · 08 Kwiecień 2016
ja też się przyłaczam i nie idę
agata ro · 08 Kwiecień 2016
mówie nie
minimus · 08 Kwiecień 2016
ja nie idę ani rodzina
kino · 07 Kwiecień 2016
A kto to jest ten pan w ciemnych okularach z tyłu? czyżby ochrona pani Agaty?
Bogumił · 07 Kwiecień 2016
Wstydzę się, że głosowałem na Maciaszka, jestem wysoce skonfudowany tym, w jaki sposób reprezentuje również mnie, że taki jest burmistrz mojego Koła. Wy się tak naprawdę uczciwie nie wstydzicie? To pokażcie, że jesteście ZA... Inaczej to żałośni jesteście. Pewnie nad kartą referendalną ręce by wam drżały.
Bogumił · 07 Kwiecień 2016
Macie rację, że nie idziecie, wstyd głosować ZA tym człowiekiem - choć mam wątpliwości, czy to jeszcze człowiek, skoro pieprzy, że inni kwiczą, a co on teraz odrywany od koryta nie jest, referendum go skłoniło do tych spotkań. Doskonale wiecie, że jeśli pójdziecie, to on tym bardziej przegra, was jest za mało. Macie też wątpliwości, czy jeśli teraz będziecie jawnie za nim, sami nie będziecie tego żałować. W ostatnich wyborach, to my nawet nie tyle wybieraliśmy Maciaszka, co odwoływaliśmy jego poprzednika. Nawet gdyby w drugiej turze była moja osiemdziesięcioletnia ciotka, też z byłym burmistrzem by wygrała. Taka jest prawda.
solo · 07 Kwiecień 2016
ja bynajmniej nie ide
ad · 07 Kwiecień 2016
panie lok panu już dziękujemy ja nie idę
Karol · 07 Kwiecień 2016
ja nie idę wole rower
ala · 07 Kwiecień 2016
ja nię idę bo mam działkę
lok · 07 Kwiecień 2016
pan burmistrz to typowy aparatczyk pisowski taka sama sytuacja w kraju jak i w kole
stare miasto · 07 Kwiecień 2016
nie idziemy
gość · 07 Kwiecień 2016
A ja mam pytanie: kto tworzy listy do komisji referendalnej w poszczególnych lokalach? Gdzie można składać swoją kandydaturę?
gość · 07 Kwiecień 2016
nie idę i jestem dumny
ela · 07 Kwiecień 2016
ja nie idę ani mój facet ani jego rodzina ani moja rodzina
Polak · 07 Kwiecień 2016
trzeba CBA nasłać na \"właścicieli\" zdewastowanej masarni w Olszówce.Pewnie by dużo znaleźli...
ktoś · 07 Kwiecień 2016
Burmistrz swój mandat dostał podczas wyborów, a teraz siedzimy w domku i nie wybieramy się z rodziną :) NOREK, ale pojechałeś, raczej dokopales ?:) Chcieliście to idźcie sami, szerokiej drogi .
KOSA · 07 Kwiecień 2016
Do Hubert .Pełna zgoda poparcie Burmistrz w Referendum dałoby mu bardzo silny mandat....
wiocha · 07 Kwiecień 2016
Do Hubert. Ja popieram Burmistrza, dlatego NIE idę na REFERENDUM. Rozmawiam dużo z ludźmi to zrobią tak samo, ludzie mają dosyć tych wszystkich waszych pomysłów, chcecie odwołać to SAMI SOBIE zasuwajcie !!! Te wasze wszystkie tematy o burmistrzu każdemu obrzydły i właśnie dlatego maja was dosyć. Kłamstwa, oszczerstwa, ośmieszania itd. WSTYD !!! Teraz jeszcze podajecie go do sądu ? tak się boicie ? Wiecie wy wielcy pismacy na forum co to jest UCZCIWOŚĆ ? To nasz BURMISTRZ !!! Nikt go nie zmieni !!! ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE !!!
Gość. · 07 Kwiecień 2016
do Ela. Opanowanie ? Nie rozśmieszaj nas, to było j...akanie ? Ha,ha,ha. Gratuluje wsłuchania się w wypowiedź tej pani. Dobrze, że ta czyszczarka jechała, bo inaczej to kosmos ?
Ela · 07 Kwiecień 2016
Pani Agato konferencje organizujcie w innym miejscu bez śmieciarek w tle !
Ziom · 07 Kwiecień 2016
dobrze że roz....ał tą klikę !!!! przekręt na przekręcie
Ela · 07 Kwiecień 2016
Brawo Pani Agato za opanowanie , nawet smieciarka Panią nie zagłuszyła .
Ela · 07 Kwiecień 2016
Jakość przekazu na e kolo i na Koło nasze miasto nie do porównania ,przypadek czy brak umiejętności ?
Hubert · 07 Kwiecień 2016
Mi tam wcale nie przeszkadza to, że KOSA czy jakie tam sobie inne nazwy wymyśli, cokolwiek napisze. Online jest tutaj zwykle 30-40 osób, jak na Koło to raczej niewiele, zresztą sekcja komentarzy jest raczej nie dlatego, by kogoś przekonywać, tylko dlatego by wyrazić swoje na dany temat opinie. Byśmy widzieli, czy inni myślą tak samo jak my, czy druga strona ma jakieś logiczne argumenty. Oczywiście, każdy inteligentny człowiek czytając też wyrobi sobie własne zdanie sam. To wyrażone tutaj kilkadziesiąt razy przez chyba jedną osobę różne imiona czy nicki wpisującą \"nie idę na referendum\", oznacza dla mnie tylko jedno: stopień obaw tego człowieka jest BARDZO WYSOKI. Cóż, sam Maciaszek też panikuje, co ukazała konferencja. Jeśli jednak frekwencja będzie zbyt mała, ale 80-90% ludzi będzie PRZECIW, to dalszy mandat burmistrza będzie słabiutki. Burmistrz Maciaszek resztki honoru wyrzucił na śmietnik wzywając ludzi, by w domach zostali... Dosłownie jak ta z Warszawy... Tylko mówmy PRAWDĘ, część tych ludzi NIE PÓJDZIE NA REFERENDUM, ale też nie zostanie w domach, bo ich tutaj nie ma. Koło ma prawie 24 tys. ludzi? Żeby tylko te 20 tys. było. Wielu jest albo za granicą, albo w innych miastach, ale tam raczej ważnych strategicznie municypalnych stanowisk nie zajmują, nieważne... jest też grupa, która nie głosuje nigdy. Z kilkunastu tysięcy uprawnionych trzeba odliczyć bardzo dużo. Zresztą referenda to nie wybory, frekwencja bywa raz duża, raz mała. Odtrąbienie takiego sukcesu, byłoby zatem klęską. Jeśli burmistrz jest taki pewny siebie (choć raczej zadufany w sobie), niech raczej wezwie zwolenników, by go obronili czynnie, swoimi głosami.
Kos · 07 Kwiecień 2016
dajta spokój ja nie idę
xxx · 07 Kwiecień 2016
ja i rodzina nie idziemy
Zdzisław · 07 Kwiecień 2016
ja nię idę a wy
Jan do Kosa · 07 Kwiecień 2016
Wielkie rozstrzygasz tu sprawy, czy zamiatarka bez szczotek to czyszczarka, czy już nie, a mnie interesują raczej takie sprawy jak: spłaty kredytów, które Maciaszek zawiesił, nierentowny autobus, audyty szkół za grubą kasę, tajemniczy sponsorzy, kalkulacje cen za wodę, ciepło itp. Ogólniki typu \"miasto żyje\" to propagandowe slogany, puste i bez pokrycia, to nie są żadne argumenty.Żadnych argumentów nie podałeś. Bredzisz coś o spółce komunalnej miejskiej tak jakby do tej pory jej nie było i nie świadczyła mieszkańcom usług. Kogo chcesz oszukać. Próbujesz nawet wmówić nam, że nie nazwał zwolnionych świniami.Wyciągnięte słowa z całego kontekstu przedstawiasz jako zaprzeczenie tego co wszyscy słyszeli. Ale sam bez skrępowania pomawiasz ich o knowania, własne interesy, nazywasz pseudo fachowcami od lenia wody. Czy to aby nie są inwektywy? Zresztą ton twej wypowiedzi w wielu miejscach jest im bliski. Panie Kosa napiszę bez ogródek masz pan tupet.
Do inicjatorów referendum · 07 Kwiecień 2016
Przecież wy się z tym majowym referendum się ośmieszycie!!!! Do odwołania Maciaszka będzie potrzeba ponad 4 tys głosów!!!Nawet nie pójdzie te 2 tys osób by go odwołać!!! Jak mówił Burmistrz że słyszał podpisy były kupowane i nawet w miejscach pracy były zbieranie podpisy według Burmistrza!!!! To spora część tych ludzi nie pójdzie na te referendum!!!! A w racy powiedzą że byli i nikt im tego nie udowodni!!! Do tego jeszcze trzeba doliczyć tych ludzi co podpisali bo znajomy czy ktoś z rodziny chodził zbierać podpisy i się ulitowali i podpisali się by potem nie mieli do nich pretensji że im nie pomogli!!!!! Uważam że jakieś max 1000-1500 osób pójdzie na te wybory nie więcej to wtedy wyjdzie kto miał rację!!!
KOSA · 07 Kwiecień 2016
Do Jan a jaką Pan prawdę wypisuje że zamiatarka jest bez szczotek? że mam się walić w łeb? jakie to argumenty Pan wysuwa merytoryczne? .Ja podałem Panu kilka Pan żadnego .Dobrej nocy .
Jan do Kosa · 07 Kwiecień 2016
Panie Kosa faktycznie trudno się nam porozumieć, Panu bliska jest słoma, Kopernik co była kobietą i taki sposób patrzenia na świat, który każe panu zamykać oczy na wszystkie świństwa.I nawet nie pytam dlaczego tak się dzieje.Widać wychodzi pan z założenia ,że sto razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Ja tej zasady nie podzielam.MÓWIĆ PRAWDĘ to moja życiowa zasada.Dobrej nocy życzę.
KOSA · 06 Kwiecień 2016
A skąd Pan wie że niema uprawnień .Jak się chce kogoś uderzyć to i kij się znajdzie a Pan taką drogę obrał i ja Pana nie przekonam . Kopernik była kobietą Ziemia jest płaska.....Lepiej zrozumieć mało niż zrozumieć żle .W Pańskich słowach słoma czai się,,, jak mówią słowa piosenki..................................................
Jan do Kosa · 06 Kwiecień 2016
Panie Kosa zamiatarką nie kierował Pan Maciaszek bo nie ma uprawnień. Zapewne, na polecenie sowicie opłacanego prezesa MZUKu, jakiś podległy mu pracownik. Ale w całej dyskusji na temat poczynań tego pana to pierdoła, choć przyzna pan,że bardzo wymowna.
wierny · 06 Kwiecień 2016
Jak nie garnitur wam przeszkadza, to teraz czyszczarka ? Mogli iść w inne miejsce, tego j..a.k ....a...n...i..a bysmy nie sluchali ??? A wiatr wam nie przeszkadzal ? albo kolor budynku ?czy lecący bociek ? Trzymajcie mnie bo wyjde z siebie i stane obok :) Gratuluje :)
KOSA · 06 Kwiecień 2016
No oczywiście bez szczotek no to już przegięcie no niestety widziałem tę konferencję przed Ratuszem i ten kto to Panu powiedział jest kłamcą tak drogi Panie kłamcą po stokroć kłamcą .Jutro przeczytamy że zamiatarką kierował Burmistrz Maciaszek...żenada Panie Janie.
Jan do Kosa · 06 Kwiecień 2016
O jakich inwektywach mówisz? Niewygodne pytania nazywasz inwektywami. A co do czystości miasta to faktycznie dziś podczas oświadczenia grupy referendalnej jeździła czyszczarka bez szczotek i to prawdopodobnie tak długo jak długo była konferencja. Co się zaś tyczy rozmów z burmistrzem widzę jak te rozmowy przebiegają. Spotkania na których zwolennicy oczy by wydłubali tym co są innego zdania, a sam burmistrz ciągle mijający się z prawdą i silnie antagonizujący mieszkańców. To wystarczy by do siebie zniechęcić.
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Do Jan .Jakie tłumaczenie kiedy swój wywód zaczynasz od inwektyw ja nie wymyślam mocniejszych niż twoje tylko oddaję ci twoją...Miasto jest czyste zadbane ,ciągle widać ludzi z brygady miejskiej ,pięknie ukwiecone dajmy pracować nowej ekipie .Nigdy nie było tak czysto na więcej poczekajmy małe sprawy jak zamontowanie nowej latarni temu Burmistrzowi zajęło 2 tygodnie tamtemu 8 lat a i tak nie zamontował lekceważył i ignorował nas zwykłych mieszkańców na co dzień .Mnie nie idzie o wielkie sprawy bo te wymagają czasu i pieniędzy ale jest z nami i z nami rozmawia na początek wystarczy
do Mirka · 06 Kwiecień 2016
Dlaczego tu piszesz? zrób coś z tym, jeśli uważasz, że masz rację ?
Jan do Kosa · 06 Kwiecień 2016
Czekałem raczej na mądre tłumaczenie. Ale jak widzę nie mam na co liczyć. Mądrej odpowiedzi raczej od ciebie nie usłyszę, no bo jak można wytłumaczyć idiotyzmy,które się ludziom wciska. A co do odbicia w lustrze, to CO ty widzisz w swoim?
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Panie Janie popatrz w lustro widzisz a teraz puknij się Ty w to co widzisz......
Rafał · 06 Kwiecień 2016
@KOSA Rację mam niestety zupełną... Jeśli były jakieś nieprawidłowości, trzeba je rozliczyć sądownie. Nazwanie kogokolwiek \"złodziejem\" niewiele załatwia...
Rafał · 06 Kwiecień 2016
Był tu już zresztą taki dowcip: wstaje Maciaszek rano, idzie do łazienki, patrzy w lustro, widzi SAM SIEBIE i już później cały czas tak myśli o ludziach...
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Rafale masz po części racje ale gdzie byli wtedy radni? Basen za taką kase? ile było terminów do odbioru prac kto to nadzorował? .Pamiętam jak pan kl,,,,,,z wodociągów nas praekonywał że po przekształceniu nie podniesie cen za wode i ścieki a ile czekaliśmy na podniesienie cen wody i te jego Apanaże za co pytam jaki z niego wizjoner tylko kasa kasa kasa.....
Rafał · 06 Kwiecień 2016
@KOSA (wcześniej zapewne gość) Ty najlepiej napisz oficjalnie, że się zgadzasz po prostu ze sobą... Powiedzieć takie coś o ludziach, to znaczy przyrównać ludzi do świń. Proste. Czy może zbyt trudne dla ciebie?
Jan do Kosa · 06 Kwiecień 2016
Kosa co to znaczy że to miasto zaczęło żyć? Bo ja tego sformułowania nie rozumiem. Czym żyje? Kolejnymi pomówieniami burmistrza, bajkami które się nam serwuje na kolejnych spotkaniach.Zadania komunalne piszesz mogą być realizowane przez miejska spółkę. A przez kogo były robione do tej pory?Co ty za bzdury wypisujesz. Puknij się w łeb.
ZGADZAM SIĘ Z KOSA · 06 Kwiecień 2016
ja jestem zwolennikiem PO, a jednocześnie popieram burmistrza z PIS, a nie popierałem poprzedniego z PO. Jakie w tym przypadku znaczenie ma przynalezność partyjna? Liczy się interes miasta w którym mieszkam. I widzę, ze ten człowiek coś chce zrobic. A to że nie przebiera w słowach jak sie wkurzy, nie ma najmniejszego znaczenia. Liczą sie efekty. I nagle pojawiłą się \"grupa sprawiedliwych\" którzy nie pozwalają mu nic robić, dosłownie wszystko torpedują. O co chodzi? A gdzie byli przez poprzednie 8 lat? Zagranicą? Spali? NIE- maja z pewnością w tym zamieszaniu swój interes. Brzydzi mnie wykorzystywanie ludzkiej naiwności, wzbudzanie nienawiści, dla swoich interesów- bo nie sądze że dla interesów miasta, jak to okreslają.
Rafał · 06 Kwiecień 2016
Może ci ludzie z inicjatywy referendalnej są mało przekonujący, jednak sam burmistrz mnie przekonał, by go jak najszybciej odwołać. Jakich chce tutaj inwestycji? UE pieniędzy bz wkładu własnego raczej nie daje. Długi trzeba najpierw spłacić te, co już mamy. Zaciągnął je tamten? To go nie ma? Ten spłaca? NIE? Działa nawet bardziej na oślep? To go wymieńmy już. A czekajmy, głaszczmy, to będzie tylko gorzej.
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Wyluzuj gościu śledzę poczynania i słowa Burmistrza i nie nazwał mieszkańców ś......tylko cytuje (jak się świnie od koryta oderwie to kwiczy) i nie wciskaj mu tego czego nie powiedział tyle i tylko tyle nadgorliwość nie popłaca..
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Do Rafał czy ty myślisz że wszyscy którzy popierają Burmistrza są z PISu ja popieram jego bo to miasto zaczęło żyć, coś się dzieje nagle zadania proste jak gospodarka komunalna mogą być realizowane przez firmę miejską a nie przyjechali parę gałęzi wycieli i ok Nie siej czarnowidztwa . Potępianie w czambuł jakiejkolwiek inicjatywy Burmistrza to ignorancja i krótkowzroczność .
Rafał · 06 Kwiecień 2016
KOSA, Lew, czy nawet \"świnia\", bo ty lubisz osobnika, który tak nazwał wszystkich mieszkańców Koła, mających nieco inne zdanie niż on, nawet takich, którzy na niego głosowali, więc i ja też chyba mogę nazwać tak jego jawnego poplecznika (zauważ, że tutaj jest cudzysłów; tak, cytuję pana burmistrza), a jeśli chodzi o imię to jakie? Wioleta? Wodę dotąd mieliśmy niedrogą i raczej dobrą, bynajmniej NIE dzięki Maciaszkowi. Ostatnia sesja jest jasnym dowodem na to, o co chodzi. MZWiK jakoś dotąd miał na modernizację też, bez drenowania kieszeni mieszkańców. Jeśli ewentualny nowy burmistrz przedstawi uczciwie swój program, to nawet cięcia niewielu mu będzie negowało. Maciaszek obiecał zbyt dużo, teraz niech się jakoś wywiązuje, skoro zaś jest jak jest, to dlaczego jest zdziwiony? My mieszkańcy pamiętamy jego kampanię wyborczą.
Mirka · 06 Kwiecień 2016
Potwierdzam podpisy byly zbierane w godzinach pracy i do tego nachalnie namawiali. Wszyscy z tej ekipy to wygladaja jakby cala noc imprezowali , Jestem za burmistrzem Maciaszkiem ikibicuje mu z calego serca bo mieszkam w tym miescie od urodzenia i widze zmiany jakie zacodza w naszym miescie.
do Lew · 06 Kwiecień 2016
Lew, a skąd takie wieści ,że były fałszywe podpisy? Bądź ostrożny bo teraz wszystkie sprawy będą rozstrzygane w trybie wyborczym więc nie kłam, bo może to się źle dla ciebie skończyć. Nadszedł czas na prawdę!!!!
Rafał · 06 Kwiecień 2016
UM prawników zatrudnia zupełnie oficjalnie, zachęcam do tego, by zrobić jakieś procesy tamtemu burmistrzowi, skoro był \"świnią\", \"złodziejem\", ewentualnie \"alfonsem\", to prawo złamać gdzieś musiał. My mieszkańcy, no dobra, nawet MIESZKANCY rozliczyliśmy go tylko wybierając obecnego burmistrza, jednak jeśli ktoś ma takie informacje, to niech chociaż Mieczysława skaże uczciwie sąd... bez ogólników, bez ostracyzmu. Obecny też działa jak się kiedyś już w zasadzie wyraził \"na granicy prawa\", dość szybko gryząc w język, że jednak \"w jego granicach\". Czasami prawdę jednak mówi nawet on.
do Rafał · 06 Kwiecień 2016
Uważasz, że za nowego burmistrza ceny będą spadały i za nic nie zapłacimy ? Dobre :)
ela · 06 Kwiecień 2016
rafał pojęczłeś to idz spać dobranoc nie ma po co iść
Rafał · 06 Kwiecień 2016
W Warszawie PiS mówił wyraźnie, czym jest takie referendum, to Platforma Obywatelska wzywała, by zostać w domach. Panie Maciaszek, chyba się tobie facet partie POmyliły troszkę, co?
Rafał · 06 Kwiecień 2016
Ja tam nie idę na referendum, bo niby dlaczego? Mam mieszkanko za 1%, córka dostanie umowę na... no dobra, nie mówię co, żebyście się nie czepiali, a zresztą strasznie denerwują mnie ci młodzi ludzie, którzy twierdzą, że prawie przez całe życie będą płacili za drogo za ciepło, a woda będzie ich drożej kosztowała niż w krajach pustynnych. - Takie ładne to wasze myślenie jest moi drodzy... Słusznie tutaj kolega to przedstawia \"ja nie idę, ty nie idziesz, on, ona, ono nie idzie\", tylko później obudzicie się, jak już koszt życia wzrośnie tak, że na niewiele już wam starczy.
Obywatel · 06 Kwiecień 2016
No Grupo referendalna nikt z was mi nie odpowie przecież macie w swoim składzie (choć anonimowo) Prawnika czyż nie?
Prawda · 06 Kwiecień 2016
do obywatel ! bardzo ciekawe pytanie
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Do Lew czy ty myślisz że ktoś z tego (towarzystwa) tobie odpowie myślą że wystarczy parę potajemnych spotkań troszkę knowań i zdobędą władze dla siebie tak dla siebie na nasze merytoryczne pytania nie wiedzą jak odpowiedzieć bo interesują ich własne portki ,kto z tych państwa morze powiedzieć prowadziłem(am) swoją działalność kilkadziesiąt lat i nadal prowadzę??? To są dopiero twardzi ludzie.Dodam działalność nie na styku miasto-biznes no ilu was jest pseudo fachowcy od lania wody
Obywatel · 06 Kwiecień 2016
Mam Pytanie jak sprawdzi c czy nie wpisano mnie na liste bez mojej wiedzy czy ktoś mógłby mnie poinformować jak to sprawdzić?????????
lila · 06 Kwiecień 2016
judex ty przebiłeś wszystkich brawo ja nie idę
lila · 06 Kwiecień 2016
mały,kaka , lew piękne napisane dziekuje. ja nie idę bo po co !
Judex · 06 Kwiecień 2016
Ci co nie chcą iść na referendum niech idą na basen to może zmniejszą dług i poczują się lepiej że coś dla tego miasta wreszcie zrobili
Lew · 06 Kwiecień 2016
pytanie do grupy referendalnej: Jakimi to jesteście fachowcami , w jakiej dziadzinie? Czy oprócz ogromnego egoistycznego parcia na kasę to nie pustka? A ,biorąc pod uwagę info ws. nadużyć finansowych w wodociągach to czy Pan JK pełnomocnik gr. referendalnej nie popełnił przestępstwa? Dalej- Prezes Skóżyński obniża koszty MZEC z tytułu emisji CO2 ale niestety w niewielkim zakresie. Moim zdaniem zainicjowanie nowej inwestycji \"geotermii\" przez Burmistrza i Radę musi wpłynąć korzystnie nie tylko na emisję CO2 ale także na rozwój MZEC. Spółka z pewnością może współpracować na zdrowych zasadach z nowym podmiotem \"geotermii\" udostępniając odpłatnie swoje sieci dla przesyłu energii cieplnej. A tak w ogóle lepszy obecny Burmistrz z dużą inicjatywą niż były budujący basen bez głowy i odpowiedzialności czy tak? I jeszcze jedno jeśli było kilkanaście czy kilkadziesiąt fałszywych podpisów to nie jest to dowód na fałszerstwo? Czy nie może to stanowić zapowiedzi że w podobny sposób wskazany na nowego burmistrza przez grupę ref. JK będzie postępował z kasą miasta?
kaka · 06 Kwiecień 2016
Do roboty nygusy smierdzace się zabierzcie a nie łazicie, siejecie ferment i chcecie odwolac Burmistrza, który chce cos zrobić dla tego miasta! odspawal niektóre ... od stolkow to nagle się zrobili z nich OBRONCY DEMOKRACJI..
mały · 06 Kwiecień 2016
po zakładach chodzili zbierali podpisy a teraz moze sie wypiera napewno dłuzo brała do kieszeni jak inni zeja zwolnili ŁAPÓWKI brali albo dłuze wypłaty ja nie ide .lepiejspedzic lepiej czas
Arek · 06 Kwiecień 2016
nie idę nie idę koniec kropka
ala · 06 Kwiecień 2016
po co mam iść ? ja nie idę
Forman · 06 Kwiecień 2016
Nie martw się Stachu, Biało-czerwona zwycięży! Lewicowcy won! Niech żyje Maciaszek! Nie idę głosować.
Zdzisław · 06 Kwiecień 2016
ja też nie idę
WL · 06 Kwiecień 2016
NIE IDĘ NA REFERENDUM! Dla pseudo obrońców demokracji: Do roboty!!!!!! a jak Wam się nie chce to dajcie pracować innym!!
Lola · 06 Kwiecień 2016
Jestem za tym Burmistrzem i BASTA!!!!
Pawel · 06 Kwiecień 2016
Potwierdzam podpisy zbierano w godzinach pracy
Wyklęty · 06 Kwiecień 2016
Pani Agato dlaczego nie odpowiedziała pani na słowa burmistrza o zbieraniu podpisów w zakładach pracy ? Doskonale Pani i pozostała część grupy wiecie kto i gdzie zbierał podpisy bo na ulicach was widać nie było. A jak tak dbacie o szlachetność to w Starostwie jaka pani zbierała????
Nie skołowana · 06 Kwiecień 2016
Jestem za burmistrzem!!ZA! Nie dajcie się ludzie sld omamić. Omamiali nas wiele lat. Jeden pan mnie chciał namówić na podpis ale kulturalnie nie powiem , że nie. Ale odmówiłam to powiedział, że jestem nawiedzona!Ja nawiedzona bo za burmistrzem. Paradne. Nie obraziłam się bo on nie jest w stanie mnie obrazić. Jestem ponad to. Pośmiałam się z tego tylko serdecznie ale współczuję burmistrzowi bo kojarzony jest z tym co się dzieje w kraju. A ON che dobrze dla miasta. Jestem za burmistrzem is ie pytam jak mam rozumieć słowa: jednego z panów zbierających głosy co znaczą słowa\" zrobimy dosłownie wszystko aby geotermii w Kole nie było\" ? Nie chcieliście kiedyś gorących basenów Uniejów ma, Konin mieć będzie... a Koło już nie bo już nie warto? ZASTANÓWCIE SIĘ. Chcemy rozwoju dla miasta. Chcemy postępu.
zwolennik · 06 Kwiecień 2016
Jestem zwolennikiem pana burmistrza i jeden tu wpis mnie obraził nazywając świnią i spotkamy się proszę pana/ pani w sądzie . Nikt nas nie będzie obrażał. My nie świnie i nikt nas od koryta nie oderwał ...
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Do xssaSSa nikt tu nie kwiczy Tobie moę powiedzieć tylko jedno te inwektywy to kiruj no wiesz ..poacz w lustro Fajnie?????
Wróżbita · 06 Kwiecień 2016
No to burmistrz musi być silnie wystraszony. Zeby tylko chłopina nie zachorował. Może trzeba mu wosk przelać.
franek · 06 Kwiecień 2016
pit gramy 22 maja w fife będą ludzie . ja też nie idę
gość · 06 Kwiecień 2016
po co iść i żdzierać zelówki ? ja nie idę
pit · 06 Kwiecień 2016
a po co iść lepiej w fife pograć ja nie idę
Wyborca · 06 Kwiecień 2016
Ale ja idę- mój kolega Filip idzie oraz Sabina, Ela, Kasia, Monika, Grzegorz, Mirek, Ania, Paulina, Marek. Sąsiadki Panie - Wiktoria, Eleonora, Maria,druga Maria, Pan Stefan, i Andrzej ............
Tadeusz · 06 Kwiecień 2016
ja też nie idę jestem z wami
marian · 06 Kwiecień 2016
ja też nie idę
Katarzyna · 06 Kwiecień 2016
duzo nas co nie idą ja też nie idę
ania Z · 06 Kwiecień 2016
dobrze jadwiniu ja też nie idę ani rodzinka
Jadwinia · 06 Kwiecień 2016
ja nie idę bo po co ?
aaa · 06 Kwiecień 2016
z tego co słysze, to i w grupie referendalnej sa specjalisci od geotermii, jak sama Pani powiedziala w wywiadzie - beda ta sprawe badac. Hahah
xssaSSa · 06 Kwiecień 2016
Zwolennicy Pana Maciaszka. nie macie żadnych argumentów tylko kwiczycie jak świnie odrywane od koryta żeby nie iść na referendum. nie macie żadnych innych argumentów. Ludzie nie są głupi i wiedza czym grozi geotermia w prywatnych rękach, wiedzą, ze wszędzie w Polsce cena ciepła z geotermii jest większa niż z kolskiego cieplika... możecie kwiczeć ale mieszkańcy zadbają o losy miasta i Maciaszka skierują na odpowiednie ... tory...
Misiek · 06 Kwiecień 2016
Będziesz rozdawać pocałunki na spacerku?
Wyklęty · 06 Kwiecień 2016
DO Aldona Tak trzymać popieram
KOSA · 06 Kwiecień 2016
Do deeDw Burmistrzowi chodzi zapewne o dostarczenie ciepła do osiedli Płaszczyzna ,Kaliskie i Wyspa .Wspomnę tylko że do tej pory te osiedla były ignorowane przez Władze Miasta oczywiście poprzednie.
wojciechowskiego · 06 Kwiecień 2016
sąsiedzi nie idą z dołu i z góry ja jeszcze nie wiem ale chyba nie pójde
vicek · 06 Kwiecień 2016
Nic w wywiadzie p.Maciaszka nie ma by potwierdzał o kupowaniu głosów, tylko że dochodziły Go słuchy. To dla Sądu nie jest żaden dowód. Psy szczekają , a karawana idzie dalej.
aldona · 06 Kwiecień 2016
22 maja idę na spacer możecie mnie pocałować..............
Wyklęty · 06 Kwiecień 2016
Aco miała jezdzić i palić głupa jak posprzątała????
DO WYKLĘTEGO · 06 Kwiecień 2016
Karetka przejechała i koniec. To była chwila. a tutaj czyszczarka należąca do spółki miejskiej jeździła w tę i spowrotem nie wiadomo po co sześć razy i to w trakcie wywiadu.. po wywiadzie już nie jeździła...
Wyklęty · 06 Kwiecień 2016
To znaczy że jak się pojawiają inicjatorzy referendum to wszyscy mają przerwać prace, twój wywód jest żałosny!!!! .Karetka kiedy konferencję robił Burmistrz też miała przerwać akcje ,pomyśl człowieku zanim coś palniesz!!
sweEWED · 06 Kwiecień 2016
Ja chcę wywiad grupy referendalnej na ulicy Opałki niech trochę czyszczarka zakładu miejskiego wyczyści mi ulicę... najlepiej żeby ten wywiad był dłuższy i zeby przejechała więcej niż 6 razy w tę i spowrotem
norek · 06 Kwiecień 2016
Agata jesteś mądra ,piękna, i wiarygodna. Tak trzymaj Brawo.
Marta Kalcerzak · 06 Kwiecień 2016
Dziwne ze z anonima tyle to niby osobek potepia Burmistrza a jak wypowiedziec sie imiennie to jakos ich nie ma! Co do czyszczarki jezdzi co tydzien jakby kto nie wiedzial. Zalosne wywody!
nort · 06 Kwiecień 2016
a jak tam komornik? zobaczył to jeżdił.
Wiesiek · 06 Kwiecień 2016
Stałem, patrzyłem co będzie się działo tyle kamer.... 2 minuty po 14 nagle znalazła się czyszczarka asfaltu z MZUK zagłuszała jak cię nie mogę... zaraz zaraz, ale dlaczego jedzi az 6 razy na odcinku narożnik ratusza a ulica Jasna ?? po kiego diabła?? mieszkam na Konarskiego i tam w ogóle jej nie widzę, a tu akurat 6 słownie sześć razy? czyżby miała pod górkę? Nie to zrobił KTOŚ celowo, żeby zmieść wszystko co zagraża biurmistrzowi. Ale heca co? Jak to nazwiecie? P.S. maszyna odjechała po zakończeniu oświadczenia grupy referendalnej.
Ela · 06 Kwiecień 2016
Ale ulica Mickiewicza będzie czysta , prosimy o wywiad na ulicy Sienkiewicza przyjedzie czyszczarka .
Abdullah Wisimulaha · 06 Kwiecień 2016
jakoś dziwnie tej babie z oczu patrzy ...
Ewa · 06 Kwiecień 2016
Gratuluje inicjatywy. Trzeba nauczyć tego człowieka odpowiedzialności za słowa. Do tej pory był bezkarny.
kolanka23 · 06 Kwiecień 2016
A czemu czyszczarka ulic z MZUK podczas wywiadu jeździła w tę i spowrotem? A czemu Pan redaktor nie puścił wypowiedzi do końca??
kok · 06 Kwiecień 2016
bardzo dobrze niech udowodni skad ma informacje
Olex · 06 Kwiecień 2016
Kto zawsze mówił \"wiem ale nie powiem\"? W sądzie niech się tak zachowa. W końcu są z jednej partii.
Marek · 06 Kwiecień 2016
pytający@ - \" nawet dochodziło do takiej sytuacji gdzie podpisy były zbierane za pieniądze !!!!!\" Takie do niego dochodziły słuchy - pamiętaj że rasowy polityk a tego Maciaszkowi brakuje - nie opiera faktów na plotkach bo teraz będzie musiał wskazać skąd od kogo miał takie info!! Przez swoją nieprzemyślaną wypowiedź do sądu będzie targany także ten co tak powiedział , trzeba myśleć i ważyć słowa publicznie wypowiadane !
Do pytający · 06 Kwiecień 2016
Nawet takie sugerowanie trzeba udowodnić. Skoro docierają do niego głosy, to musi to udowodnić. W przeciwnym razie każdy mógłby sugerować, co by chciał i nie ponosiłby za to odpowiedzialności.
Tadek · 06 Kwiecień 2016
Sprawy nie wygrają. \"Pytajacy\" ma rację. Nigdzie Pan Burmistrz nie powiedział, że on tak twierdzi. Wspominał o sygnałach. Abstra...ąc od umiejętności oratoryjnych tej Pani uważam, że referendum jest niepotrzebne i naraża nasze miasto na dodatkowe wydatki. Może szanowni obrońcy demokracji powinni się nad tym w pierwszej kolejności zastanowić?
Do pytający · 06 Kwiecień 2016
Nawet takie sugerowanie trzeba udowodnić. Skoro docierają do niego głosy, to musi to udowodnić. W przeciwnym razie każdy mógłby sugerować, co by chciał i nie ponosiłby za to odpowiedzialności.
Marek · 06 Kwiecień 2016
I bardzo dobrze , trzeba się zastanowić 2 razy zanim się coś palnie
pytajacy · 06 Kwiecień 2016
A proszę mi wskazać, gdzie Burmistrz powiedział, że były kupowane podpisy? Przed chwilą obejrzałem dokładnie nagranie z konferencji. Tam jest wyraźnie powiedziane, że dochodzą do niego tylko sygnały a nie ,że tak było i że on to mówi w swoim imieniu. W życiu nie wygrają sprawy
dEEDw · 06 Kwiecień 2016
Brawo pokażcie co z tej geotermii będzie a więc prawdopodobnie podwyżki cen ciepła dla mieszkańców. Pokażcie, że nic burmistrz tak naprawdę oprócz przesuniecia kredytów nei zrobił. BRAWO. wreszcie prawda ujrzy światło dzienne
Kolo · 06 Kwiecień 2016
I bardzo dobrze, że poszli do sądu. Brawo!
fgt · 06 Kwiecień 2016
nawet się wyslowic porządnie nie potrafi... echhh.. obroncy demokracji kuzwa..
xyz · 06 Kwiecień 2016
Bardzo dobrze. Nalezy uczyc odpowiedzialnosci za slowa. Tym bardziej powinna liczyc sie ze slowami osoba, ktora pelni jakas funkcje spoleczna i sklada publiczne oswiadczenia.
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
8 godziny temu 365

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 10,933 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,509 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,692

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,215

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

8 godziny temu 365
R E K L A M A