sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Szkolenie ELASTYCZNA PRACA-TELEMARKETER

Szkolenie ELASTYCZNA PRACA-TELEMARKETER

14-07-2010 11:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,175 | Komentarzy: 0
Szkolenie ELASTYCZNA PRACA-TELEMARKETER
Foto:
zacisze
W powiecie kolskim i konińskim odbywają się bezpłatne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER. Uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów obejmujących m.in. indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenie Telefoniczna Obsługa Klienta i szkolenie komputerowe.
Dodatkowo zorganizowano kurs języka angielskiego w wymiarze, aż 120 godzin, którego stopień zaawansowania zależy od potrzeby danej grupy, a tempo nauczania jest ustalane indywidualnie z Uczestnikami. Zajęcia organizowane są przez lubelską firmę NS Konsulting Sp. z o.o. i odbywają się w Ladorudzu (w Świetlicy Wiejskiej oraz Szkole Podstawowej w Chełmnie) , Osieku Małym (w Bibliotece Gminnej i SP Dęby Szlacheckie) , Ostrowitem ( Gimnazjum przy ul. Szkolnej) i Ślesinie ( Miejsko- Gminny Dom Kultury i Gimnazjum im. M. Kopernika) . Szkolenia rozpoczęły się na początku 2010 roku i potrwają przez 12 miesięcy, podczas których uczestnicy zdobędą umiejętności i wiedzę z zakresu planowania własnej kariery zawodowej, obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz obsługi klienta. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby podjąć pracę niezwiązaną z rolnictwem. Głównym modułem, jest tu szkolenie marketingowe- Telefoniczna Obsługa Klienta przygotowujące do pracy w zawodzie telemarketera, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych oraz poszukiwanych przez pracodawców zajęciem. Dodatkowo elastyczne formy zatrudnienia pracowników call center pozwalają równocześnie na inne aktywności zawodowe czy rodzinne zatrudnionych w centrach obsługi klienta. Uczestnicy projektu ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER zdobędą, oprócz typowych dla telemarketingu, umiejętności w dziedzinie poruszania się na rynku pracy . Organizator przewiduje w okresie jesienno- zimowym dodatkowe szkolenia, których potrzebę zgłosili sami Uczestnicy. Planowane są w związku z tym zajęcia z zakresu przedsiębiorczości, które wyjaśnią jak założyć własną firmę, jak zdobyć dofinansowanie na jej prowadzenie oraz jak prowadzić księgowość małej firmy. W połączeniu z umiejętnościami marketingowymi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i promocji, Uczestnicy zdobędą konkretną wiedzę jak odnieść sukces zawodowy w dziedzinach innych, niż rolnictwo. Przypominamy, iż szkolenie jest całkowicie bezpłatne. Uczestnicy Projektu otrzymują również podręczniki oraz inne materiały potrzebne na zajęciach. Organizator zapewnia też ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i nie kolidują z obowiązkami zawodowymi. Organizator wyraża nadzieję, iż poprzez uczestnictwo w projekcie ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER Beneficjenci zyskają wiedzę i umiejętności, które pozwolą na pełniejsze realizowanie się w życiu zawodowym oraz znacznie podniosą aktywność mieszkańców powiatu kolskiego w dążeniu do samorealizacji. Taka inicjatywa jest również szansą na podniesienie proeuropejskiego i pro- obywatelskiego wizerunku działaczy urzędów gmin i pracowników wynajmowanych budynków , bez których przychylności Projekt napotkałby znaczne trudności.

Wprawdzie szkolenie ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER trwa od początku roku, a nabór został już zakończony wszystkich zainteresowanych udziałem w innych PROJEKTACH zapraszamy do biura Organizatora na ulicę Ogrodową 28 w Ślesinie. Pracownicy z chęcią poinformują o możliwości uczestnictwa w innych Projektach i przyjmą sugestie dotyczące potrzeby określonego szkolenia, co być może w przyszłości poskutkuje uruchomieniem odpowiednich projektów.

Źródło: Agnieszka Drozdziuk, NS Konsulting
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!