× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 9.2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Szkolenie ELASTYCZNA PRACA-TELEMARKETER

Autor: 14 Lipiec 2010 przeczytasz w ok. 3 min.
Szkolenie ELASTYCZNA PRACA-TELEMARKETER
©
(0) | Czytano:
3,750 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

W powiecie kolskim i konińskim odbywają się bezpłatne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER. Uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów obejmujących m.in. indywidualne doradztwo zawodowe, szkolenie Telefoniczna Obsługa Klienta i szkolenie komputerowe.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,750 razy
Udostępnij
Dodatkowo zorganizowano kurs języka angielskiego w wymiarze, aż 120 godzin, którego stopień zaawansowania zależy od potrzeby danej grupy, a tempo nauczania jest ustalane indywidualnie z Uczestnikami. Zajęcia organizowane są przez lubelską firmę NS Konsulting Sp. z o.o. i odbywają się w Ladorudzu (w Świetlicy Wiejskiej oraz Szkole Podstawowej w Chełmnie) , Osieku Małym (w Bibliotece Gminnej i SP Dęby Szlacheckie) , Ostrowitem ( Gimnazjum przy ul. Szkolnej) i Ślesinie ( Miejsko- Gminny Dom Kultury i Gimnazjum im. M. Kopernika) . Szkolenia rozpoczęły się na początku 2010 roku i potrwają przez 12 miesięcy, podczas których uczestnicy zdobędą umiejętności i wiedzę z zakresu planowania własnej kariery zawodowej, obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz obsługi klienta. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chciałyby podjąć pracę niezwiązaną z rolnictwem. Głównym modułem, jest tu szkolenie marketingowe- Telefoniczna Obsługa Klienta przygotowujące do pracy w zawodzie telemarketera, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych oraz poszukiwanych przez pracodawców zajęciem. Dodatkowo elastyczne formy zatrudnienia pracowników call center pozwalają równocześnie na inne aktywności zawodowe czy rodzinne zatrudnionych w centrach obsługi klienta. Uczestnicy projektu ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER zdobędą, oprócz typowych dla telemarketingu, umiejętności w dziedzinie poruszania się na rynku pracy . Organizator przewiduje w okresie jesienno- zimowym dodatkowe szkolenia, których potrzebę zgłosili sami Uczestnicy. Planowane są w związku z tym zajęcia z zakresu przedsiębiorczości, które wyjaśnią jak założyć własną firmę, jak zdobyć dofinansowanie na jej prowadzenie oraz jak prowadzić księgowość małej firmy. W połączeniu z umiejętnościami marketingowymi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i promocji, Uczestnicy zdobędą konkretną wiedzę jak odnieść sukces zawodowy w dziedzinach innych, niż rolnictwo. Przypominamy, iż szkolenie jest całkowicie bezpłatne. Uczestnicy Projektu otrzymują również podręczniki oraz inne materiały potrzebne na zajęciach. Organizator zapewnia też ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i nie kolidują z obowiązkami zawodowymi. Organizator wyraża nadzieję, iż poprzez uczestnictwo w projekcie ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER Beneficjenci zyskają wiedzę i umiejętności, które pozwolą na pełniejsze realizowanie się w życiu zawodowym oraz znacznie podniosą aktywność mieszkańców powiatu kolskiego w dążeniu do samorealizacji. Taka inicjatywa jest również szansą na podniesienie proeuropejskiego i pro- obywatelskiego wizerunku działaczy urzędów gmin i pracowników wynajmowanych budynków , bez których przychylności Projekt napotkałby znaczne trudności.

Wprawdzie szkolenie ELASTYCZNA PRACA- TELEMARKETER trwa od początku roku, a nabór został już zakończony wszystkich zainteresowanych udziałem w innych PROJEKTACH zapraszamy do biura Organizatora na ulicę Ogrodową 28 w Ślesinie. Pracownicy z chęcią poinformują o możliwości uczestnictwa w innych Projektach i przyjmą sugestie dotyczące potrzeby określonego szkolenia, co być może w przyszłości poskutkuje uruchomieniem odpowiednich projektów.

Źródło: Agnieszka Drozdziuk, NS Konsulting
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Inne
Statystyka wyjazdów strażaków [24.03.2023 - 31.03.2023]
3 godziny temu 1,175

Statystyka wyjazdów strażaków [24.03.2023 - 31.03.2023]

Miasto Koło
Kolorowy pochód ulicami miasta i finał pod Starostwem Kolskim [ZDJĘCIA]
82
4 godziny temu 1,862

Kolorowy pochód ulicami miasta i finał pod Starostwem Kolskim [ZDJĘCIA]

Wypadki
Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2
1 dzień temu 11,842 3

Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2

Polityka
19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła
1 dzień temu 12,590 42

19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła

Polityka
Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną
2 dni temu 22,789 75

Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną

Gmina Grzegorzew
Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej
2 dni temu 3,995

Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej

4 godziny temu 1030 1
R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz