Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie – Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek zaprasza wszystkich mieszkańców - całe rodziny, na Majówkę nad "/> Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie – Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek zaprasza wszystkich mieszkańców - całe rodziny, na Majówkę nad "/> Burmistrz Miasta zaprasza na Majówkę nad Wartą - Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl
Pochmurno -0.4

Burmistrz Miasta zaprasza na Majówkę nad Wartą

Autor: 17 Maj 2016 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Burmistrz Miasta zaprasza na Majówkę nad Wartą
©
(14) | Czytano:
8,480 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie – Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek zaprasza wszystkich mieszkańców - całe rodziny, na Majówkę nad Wartą, która odbędzie się  w sobotę 21 maja w Parku 600-lecia (przy „ekonomiku”).

R E K L A M A
14
Czytano:
8,480 razy
Udostępnij

Dla naszych milusińskich już od godz. 15.00 lokalni organizatorzy przygotowują szereg atrakcji i zabaw. Dorośli z kolei otrzymują zaproszenie na godz. 19.00, kiedy rozpocznie się plenerowa zabawa taneczna.

Zaplanujcie najbliższą sobotę już dziś. Zapraszamy!

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (14)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
usa · 21 Maj 2016
\" kiełbasa wyborcza \"
Marzena · 21 Maj 2016
@Weronika Co to zmieni? Może na e-kolo tak, ale w rzeczywistości, to niedużo.
Weronika · 21 Maj 2016
System lajków chyba raczej tutaj też powinien być wyłączony?
kolanin · 21 Maj 2016
KOlankA · 20 Maj 2016
Do sprawiedliwy:to, że sąd oddalił powództwo Adriana nie oznacza, że wraz z geotermią wzrosną ceny za ciepło. Po pierwsze sąd okręgowy nawet tego punktu nie rozpatrywał bo to była prywatna opinia byłego radnego. Po drugie co jakiś czas ceny wzrastaja niezależnie od Burmistrza
Przegląd Kolski podaje · 20 Maj 2016
SOBOTNIA MAJÓWKA W KOLE TO WYKROCZENIE? Komisarz Wyborczy w Koninie wystosował w piątek, 20 maja, pismo do burmistrza Maciaszka, w którym przypomina o treści art. 29 ust. 3 ustawy o referendum lokalnym, w związku ze zorganizowaną na najbliższą sobotę majówką. Przepis ten mówi, że od zakończenia kampanii referendalnej, aż do zakończenia głosowania zabronione jest zwoływanie zgromadzeń, wygłaszanie przemówień, itd. Komisarz poinformował przy tym, że takie postępowanie stanowi wykroczenie. Więcej na ten temat we wtorkowym wydaniu \"Przeglądu Kolskiego\".
Rafał · 20 Maj 2016
Ano właśnie... Ciszy wyborczej, choć zapanowała już na e-kolo, normalnie jeszcze nie ma, zresztą ta majówka w pewnym sensie ją łamie i to nie jako informacja, ale jako wydarzenie. Zatem: Szanowna Redakcjo - może warto zablokować możliwość komentarzy i tego artykułu? Natomiast wszystkich uprawnionych mieszkańców Koła zachęcam do pójścia na niedzielne referendum. My przeciwnicy burmistrza Maciaszka, będziemy tam NA PEWNO. Zwłaszcza więc was, zwolenników włodarza, zachęcam do tego, byście czynem wyborczym, aktem demokracji jasno udowodnili nam i przekonali, że nie uratowała go czyjakolwiek bierność i niska frekwencja, ale ma on nadal poparcie większości!
sprawiedliwy · 18 Maj 2016
Jest wyrok sądu w sprawie przeciwko Królowi. Sąd oddalił oskarżenie burmistrza przeciwko Adrianowi Królowi, a tym samym uznał za prawdziwe jego stwierdzenie, że wraz z geotermią ceny za ciepło wzrosną. Na portalu e-kolo milczenie no bo jak przegraną burmistrza przekuć na propagandowy sukces?
rety · 17 Maj 2016
łojeja
Bogumił · 17 Maj 2016
@ooo Co ty chcesz? Jest prawie dobrze, miało być \"z Kolejowej\". teraz musi Kolejową przekonać, bo raz, że sam z koleją związany, dwa, że jak im geotermię sprowadzi, to będzie gorzej niż u Pyrów na Krzesinach z efkami szesnastkami!
FOgg · 17 Maj 2016
Podobno hitem wieczoru ma być tango: \"To ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozejdziemy na wieczny czas. Teraz nie pora szukać wymówek fakt, że skończyło się, dziś przyszedł drugi , bogatszy i lepszy ode mnie Pytasz co zrobię i dokąd pójdę, dokąd mam iść, ja wiem... dziś dla mnie jedno jest wyjście, ja nie znam innego, tym wyjściem jest, no, mniejsza z tem. To ostatnia niedziela, moje sny wymarzone, szczęście tak upragnione skończyło się.
ela · 17 Maj 2016
Dziękujemy za zaproszenie i obiecujemy, że przyjdziemy na ostatnią imprezę organizowaną przez pana burmistrza Maciaszka, a rano idziemy na referendum.
ooo · 17 Maj 2016
z kolej zamień redaktorku na z kolei
Małgorzata · 17 Maj 2016
Czy pan burmistrz w przeddzień referendum będzie może rozdawał swoim miłośnikom darmowe kiełbaski? Niesmak to jednak budzi duży.
Powiat Kolski
Mikołajkowy turniej na otwarcie wirtualnej strzelnicy [WIDEO]
4 godziny temu 524

Mikołajkowy turniej na otwarcie wirtualnej strzelnicy [WIDEO]

Inne
ECPU Polska znów w naszym powiecie. Zatrzymano 23-latka z gm. Dąbie
23 godziny temu 23,368

ECPU Polska znów w naszym powiecie. Zatrzymano 23-latka z gm. Dąbie

Inne
Znęcał się nad rodziną. Policja wydała nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się do rodziny
1 dzień temu 14,939

Znęcał się nad rodziną. Policja wydała nakaz opuszczenia domu i zakaz zbliżania się do rodziny

Miasto Koło
IMGW wydał komunikat ostrzegawczy dla powiatu kolskiego!
1 dzień temu 4,461

IMGW wydał komunikat ostrzegawczy dla powiatu kolskiego!

Miasto Koło
Jak bezpiecznie poruszać się po śliskich drogach w okresie świątecznym? Porady dla kierowców i pieszych [SONDA]
1 dzień temu 986

Jak bezpiecznie poruszać się po śliskich drogach w okresie świątecznym? Porady dla kierowców i pieszych [SONDA]

Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
1 dzień temu 997

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

R E K L A M A