R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Pościg, wypadek i porwanie, czyli ćwiczenia służb [VIDEO]

28-09-2016 21:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,471 | Komentarzy: 6

Scenariusz niczym z najlepszego, amerykańskiego filmu akcji a to wszystko na ulicach miasta Koła na oczach uczniów klas mundurowych i przechodniów. O godzinie 13:00 odbyły się ćwiczenia kolskich służb ratunkowo-operacyjnych.
Foto:
R E K L A M A
Samochód osobowy nie zatrzymał się do kontroli drogowej w miejscowości Borysławice (gm. Grzegorzew), policjanci "drogówki" podjęli pościg prowadzony aż do miasta Koła , ulicy Sienkiewicza, gdzie doprowadzili do wypadku drogowego.

Po zderzeniu pojazdów dwie uzbrojone osoby uciekły do budynku Starostwa Kolskiego barykadując się i biorąc pracowników jako zakładników.

Na miejscu wypadku pojazdów szybko pojawiają się służby ratunkowe. Policjanci, którzy prowadzili pościg ruszyli z pierwszą pomocą poszkodowanym w drugim pojeździe.

Do pomocy przybyli strażacy oraz pogotowie ratunkowe. W trakcie udzielania pomocy pod budynek Starostwa dojechała brygada antyterrorystyczna wraz z policyjnym negocjatorem, który podjął rozmowę z porywaczami.

Pierwszym żądaniem bandytów była butelka wody, za którą wypuścili jednego z zakładników. Następnie do środka weszli policjanci, odebrali kolejne żądanie - samochód, co również zostało spełnione.

Porywacze wyszli z budynku do podstawionego pojazdu, podczas próby odpalenia zostali zatrzymani przez policjantów.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę