(30)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekka mżawka 8.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Basen w Kole częściowo zamknięty

Autor: 14 Październik 2016 przeczytasz w minutę
Basen w Kole częściowo zamknięty
©
(30) | Czytano:
14,879 razy | przeczytasz w minutę

Na wejściu do naszego basenu w Kole mieszkańców wita informacja o utrudnieniach jakie nastąpią w ciągu najbliższych dwóch dni.

R E K L A M A
30
Czytano:
14,879 razy
Udostępnij
Otóż w dniu dzisiejszym tj. piątek od godz. 17.00 do godz. 22.00 oraz w sobotę od godz. 15.00 do godz. 22.00 z użytkowania zostanie wyłączona strefa rekreacyjne i sauny.

AKTUALIZACJA: W sobotę basen będzie czynny we wszystkich strefach

Jak poinformował nas Kierownik pływalni Pan Bogumił Nuszkiewicz utrudnienia te podyktowane są chwilowymi brakami kadrowymi wśród ratowników na basenie. W związku z małą ilością ratowników w tych dniach ze względów bezpieczeństwa strefa rekreacyjna i sauny zostają wyłączone z użytkowania.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (30)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Bogdan N. · 25 Październik 2016
Kolejne \"udogodnienia\" Na stronie basenu podano,że do 31 października basen czynny od 8:00 do 20:00
Kolanka · 20 Październik 2016
DZIŚ ZNOWU CZESC BASENU ZAMKNIETA, CO SIE DZIEJE TAM ????
Do mieszkaniec kola · 17 Październik 2016
Autobus jeżdził na wyrażne prośby mieszkańców więc nie pisz że to Burmistrza widzimisię jeżeli w takich sprawach piszesz nieprawdę to co z resztą ?osobiście byłem na zebraniu gdzie atakowano Burmistrza że ludzie starsi i młodzież nie ma czym dojechać do szkół itd rzeczywistość okazała się inna dlatego nie kłam i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Mieszkaniec Koła · 16 Październik 2016
Ona chyba sama nie wierzysz w to co piszesz. Co to znaczy - walczy? To nie jest ring, żeby walczyć. Pracę u podstaw wykonują urzędnicy a on podpisuje jedynie dokumenty. Szuka oszczędności - no nie wiem czy większe wynagrodzenie dla członków Rad Nadzorczych to szukanie oszczędności, to samo by może powiedzieć o wyższym wynagrodzenia dla Dyrektora MDK-u bez konkursu, w przywrócenie stanowiska Wiceburmistrza nie wspominam. A autobus co puste powietrze woził ile miasto dołożyło, a kwiaty to za darmo wisiały na lampach oświetleniowych, a zatrudnianie ludzi z poza miasta Koła. Jedno co mu się udało to zjednoczyć ponad 2 tysiące mieszkańców, choć ta liczba pewnie jest już dużo większa po ostatnich wydarzeniach.
Ona · 16 Październik 2016
Piszecie tak bo zazdrościcie, że jest w końcu burmistrz, który walczy o środki unijne. Każda pozyskana złotówka jest ważna. Weźcie pod uwagę to , że inne samorządy też składają wnioski, a środków jest ograniczona ilość. Burmistrz robi dużo dla miasta mimo tego, że kasa miejska na wiele mu nie pozwala. Szuka oszczędności i chce zmienić oblicze tego miasta. Szczęka wam opada, że tak dobrze mu idzie. On prostu ciężko pracuje. Jeździ, żeby wywalczyć jak najwięcej dla miasta.
maria · 14 Październik 2016
Do Bogdan N -czy to koniec świata że pan tak nakręca temat no chyba nie
divaa · 14 Październik 2016
Bo Kierownik informuje o tym co jest a Burmistrz mówi i nie wie o czym
Mieszkaniec Koła · 14 Październik 2016
Coś tu jest nie tak bo wczoraj w wywiadzie pan burmistrz powiedział, że basen zmienia swój wygląd i burmistrz powiedział, że on obserwuje pozytywne nastawienie mieszkańców Koła, może wiele kontrowersji wywołuje fakt, że jest sporo zatrudnionych pracowników zewnętrznych mając na myśli ratowników. Wypowiedź z wczorajszego wywiadu minuty 10 i 23 sekunda do 10:40. Kierownik informuje że są chwilowe braki kadrowe, a burmistrz mówi że jest zatrudnionych sporo pracowników.
Johny · 14 Październik 2016
Panie \" Bogdanie\" wiem kim Pan jest. Szkoda mi Pana bardzo.
Do Bogdan N · 14 Październik 2016
Nie Proszę Pana opacznie mnie Pan zrozumiał nie odbieram inteligencji świni lecz Panu.
Bogdan N · 14 Październik 2016
Dziękuję za komplement, świnie to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt, oczywiście nie są tak piękne jak orły ale za to o wiele mądrzejsze
Do Bogdan N · 14 Październik 2016
Odpowiem Panu cytatem z Ziemi Obiecanej A Wajdy :Ma Pan Rację i Jej Nie Ma Świnia Gdyby Rozumowała O Orle Myślała By Podobnie.....żegnam.
Bogdan N. · 14 Październik 2016
Polecam melissę na uspokojenie i parę głębokich wdechów, uspokój emocje , policz do 10 i zastanów się nad tym co chcesz napisać. Ludzie zazwyczaj którzy nie mają nic do powiedzenia ( w tym przypadku do napisania) krzyczą i obrażają , dokładnie tak jak Ty. Bez względu jednak na Twoje zachowanie pozdrawiam Cię i życzę spokoju, będzie Ci on bardzo potrzebny :)
Do Bogdan N · 14 Październik 2016
Nie podniecaj się cóż zadawałem ci wiele pytań ale na żadne nie udzieliłeś odpowiedzi dla mnie jesteś malutkim pieniaczem podkreślam baaardzo malutkim koniec tej żenady pozdrawiam (może jak uzupełnisz wykształcenie i dowiesz się trochę o dobrych obyczajach to może kiedyś- chociaż wątpię jesteś prostakiem)
Bogdan N. · 14 Październik 2016
Zabolało co, a to dopiero początek :)
Do Bogdan N · 14 Październik 2016
Facet masz ewidentnego pier........a na punkcie basenu i mniemam że pracowałeś tam nie wiem jesteś za szczegółowo zorientowany ,podpisujesz się raz tak raz tak ale twoje marne pióro poznać od razu jesteś żałosny w tych personalnych wycieczkach i widać ewidentne braki w wykształceniu wszystko wiesz lepiej jaki z ciebie biznesmen to dlaczego nie startowałeś w konkursie? powiem ci bo jesteś cienki bolek i po szczurzemu do tematu podchodzisz piszesz pod kilkoma nickami a tak naprawdę jesteś tchórzem .
Do Bogdan N · 14 Październik 2016
A co cię tak bolą te podwyżki pracowałeś tam czy co ?
Do Bogdan N. · 14 Październik 2016
Czy ty się podpiszesz tak czy siak mało mnie obchodzi ale no właśnie ale Bucu jeden nie twoja zas....na sprawa kto na co choruje i kto z kim jest baranie jeden ty ze swoimi kwalifikacjami nie jesteś wart aby nawet buty czyścić a te osobiste wycieczki kieruj do swojej partnerki jeśli ją masz bo jeśli tak to jej współczuję .
kol. od ur. · 14 Październik 2016
Ludzie jak świat swiatem żaden basen nie był nie ejst i nie będzie dochodowy. Ludzie chcieli basenu i mają. Nikt nie liczył kosztów, bo po co. To była przysłowiowa motyka na SŁońce. I za wielkie kredyty bo nikt nie potrafił znaleźć sponsorów i dotacji. Ówczesna rada wraz zpanem burmistrzem D. ucieszona wielce tym, ze nareszcie po latach basen jest ale zrobili go za wszelką cenę, której skutki teraz są odczuwalne. Ale atmta rada oczywiście nie poczuje się wraz z byłym burmistrzem do winy. A można bylo wybudowac basen taniej! Właśnie cegiełki, skarbonki w sklepach itd..ludzi żeby pieniążki wrzucali.Moze by trochę trwało niemniej...ilu kolan mieszka poza granicami kraju? Wielu ma zamożnych znajomych jakby tak pospolite ruszenie ale nie najlepiej drogie kredyty a wszyscy wiemy jak to się potem kończy. Po nas choćby potop...teraz plujecie na obecnego burmistrza a ja mam gazety stare, w którym pluliście na dawnego. No i mało kto pamieta, ze to nie ta ostatnia rada, która była ale wczesniejsza załatwiła sprawę basenu ale nie zdązyłą doprowadzić do konca bo to była karta przetargowa przed wyborami..Otwarcie dokonała druga rada i sobie przypisałą sukces. Powinna sobie przypisać też kredyty. Gdzie byli jak burmistrz kredyty brał? Dlaczego nie pomogli? Wiem radni nie zawsze mogli coś zadziałać niemniej jak czytam pana byłego radnego to wychodzi na to, że rada, w której był byłą najlepsza. Nieprawda.
Sancho · 14 Październik 2016
Panie Bogdanie chyba ma Pan inaczej na imię, prawda. A skąd ma Pan takie informacje? Ale niestety dużo Pan nie wie i wiele kłamstw jest w Pana wypowiedzi. Wiec zamiast na e-koło to do kościoła do spowiedzi.
an · 14 Październik 2016
Pan Władca ma nowy problem nie wie gdzie pobudować nową spalarnie chorych i zdechłych zwierząt może koło basenu
Bogdan N. · 14 Październik 2016
Brak sprawozdania finansowego za 2015, nagrody pieniezne dla pracownikow, zamykanie atrakcji dla mieszkancow miasta, brak wykwalifikowanej kadry, przedluzajace sie zwolnienia chorobowe pewnej Pani pozostajacej w zwiazku z nowym nabytkiem. To sa fakty nie mity z wywiadow. :)
Wacek · 14 Październik 2016
A może niech p burmistrz teraz sam robi za ratownika............ może jeszcze wziąć kilku przy.....w
uuuuvjj · 14 Październik 2016
Rozumiem że bilety będą o połowę tańsze? Ale jak już to powinni to zrobić winnych godzinach.
Do Kolanka · 14 Październik 2016
A łyżka mówi niemożliwe !
Mery · 14 Październik 2016
Uciekają bo już nie jest tak pięknie jak było. Robili co chcieli a teraz im przestało sie podobać to uciekają.
Bogdan N. · 14 Październik 2016
Jak to możliwe przecież Basen jest tak super zarzadzany ? Ratownicy uciekaja, base sie zamyka, brak wplywow, BRAWO oby tak dalej.!
kolanka · 14 Październik 2016
To kpina
Anna · 14 Październik 2016
O proszę do czego doprowadziła obsesja naszego kolskiego Macierewicza , wszędzie widzi nadużycia i spiski , pozwalniał ratowników i teraz nie ma kto pilnować dzieci na basenie . Po jaką anielkę zatrudnia pseudo specjalistów aby niby zwiększyć dochody tylko po co tam iść jak niema ratowników ???
Anna · 14 Październik 2016
O proszę do czego doprowadziła obsesja naszego kolskiego Macierewicza , wszędzie widzi nadużycia i spiski , pozwalniał ratowników i teraz nie ma kto pilnować dzieci na basenie . Po jaką anielkę zatrudnia pseudo specjalistów aby niby zwiększyć dochody tylko po co tam iść jak niema ratowników ???
Wypadki
Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2
23 godziny temu 11,360 3

Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2

Polityka
19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła
1 dzień temu 10,241 31

19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła

Polityka
Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną
1 dzień temu 21,583 71

Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną

Gmina Grzegorzew
Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej
1 dzień temu 3,857

Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Biblioteka
Laureaci konkursu plastycznego
1 dzień temu 1,053

Laureaci konkursu plastycznego "Motanka"

Miasto Koło
Niedziela Palmowa - początek Wielkiego Tygodnia
1 dzień temu 848

Niedziela Palmowa - początek Wielkiego Tygodnia

23 godziny temu 303
R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz