R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Nowy program! Strażacy informują. Jest już pierwszy odcinek

18-11-2016 10:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,596 | Komentarzy: 3

Profilaktyka pożarowa jest bardzo ważną sprawą. Każdy z nas powinien wiedzieć jak zapobiegać pożarom a w razie niebezpieczeństwa - postępować z ogniem.
Foto:
R E K L A M A
Dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie przygotowaliśmy we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kole nowy cykl programów "Strażcy informują.

Będzie to cykliczny program, w którym strażacy omawiać będą wiele tematów związanych z ich codzienną pracą, ale i co najważniejsze - jak zapobiegać wypadkom w domach.

Pierwszy odcinek poświęcony jest sezonowi grzewczemu. Zastępca Komendanta kolskiej jednostki, Krzysztof Żurawik opowiada jak przygotować się do tego okresu, aby uniknąć pożarów, zaczadzeń itd. Przedstawi również modele czujek, omawiając ich działanie i budowę.

W kolejny odcinku zobaczymy jak zabezpieczyć choinkę świąteczną, aby zapobiec pożarom w domu. Oczywiście pojawi się scena, w której zainicjujemy pożar świątecznego drzewka.Zapraszamy do oglądania!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę