(32)
× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Śnieżyca 0.9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Choinka stanęła przed Ratuszem Miejskim [VIDEO]

Autor: 06 Grudzień 2016 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Choinka stanęła przed Ratuszem Miejskim [VIDEO]
©
(32) | Czytano:
9,236 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

W dniu wczorajszym pojawiły się ozdoby świąteczne na elewacji ratusza oraz wysoka choinka, która na stałe wpisuje się w otoczenie Starego Rynku w okresie świąt.

R E K L A M A
32
Czytano:
9,236 razy
Udostępnij
R E K L A M A
Komentarze (32)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Staszek · 09 Grudzień 2016
@WACEK Naszym urzędnikom, by się należało, żeby im jeszcze wpier... co jakiś czas, choćby właśnie świątecznie, spuścił. Gdyby tam ludzie byli inni, to znaczy bardziej za sobą, to byłoby inaczej, bo siedząc jak mysz pod miotłą i tak są przeznaczeni na to, że ten kot ich zeżre. Tam jednak określenie \"koleżanka z pokoju\" praktycznie nie funkcjonuje, bo się patrzy jedna na drugą, która którą p... w razie czego.
WACEK · 08 Grudzień 2016
Prawdziwy katolik. Zapytajcie urzędnków jak im podzielił z socjalu nagrody a ilu nic nie dostało bo są chorzy!!!! Pierwszy taki burmistrz w Kole który tylko swoim daje!!!! I dzieli pracowników na lepszych i gorszych!!!! I mnie jego choinka nie przekonuje. Jak się daje to wszystkim. Ot katolicki kraj....
Rafał · 07 Grudzień 2016
Co do poprzedniej wypowiedzi też Rafała... Cóż. To, że ktoś tak ma na imię, od razu mówię, żeby nie było wątpliwości i żebym się jakoś odróżniał - w moich wpisach od dłuższego czasu Jego Osoba to po prostu Jego Osoba i tyle. Miłość Jego Osoby do nas \"szanownych panstwa mieszkanców\" (obowiązkowo przez \"n\" bez kreseczki, nawet jeśli to system by zmienił) zwłaszcza w okresie świątecznym jest tak bardzo widoczna, że tego komentować więcej nie trzeba. Wszyscy to widzimy. Choinka rzeczywiście ładna. Tylko to.
Rafał · 07 Grudzień 2016
Piękna choinka , brawo dla burmistrza , podoba mi się że będzie sylwester przed ratuszem , najpierw na impreze a póżniej na sylwka przed ratusz .
Józef · 07 Grudzień 2016
@Anty Najgorsze jest w tym wszystkim to, że oni coś innego mówią, coś innego robią. Dzisiaj młody człowiek narodowcem być nie może, bo nie ma jak. Działania pronarodowe są źle widziane przez wszystkich, zwłaszcza przez tych postpezetpeerowskich pseudpisowców, którzy z wartości patriotycznych zrobili sobie szmatę do ucierania własnych brudnych gąb. Dzieciaki i kibole są raczej nacjonalistami niż narodowcami, bo to się władzom każdego szczebla zwyczajnie opłaca, dodatkowo i mieć takich zwolenników, i mieć takich przeciwników. Narodem otumanionym rządzić łatwiej. Księżom też to jednak odbije się czkawką, bo taki katolicyzm do niczego dobrego nie prowadzi. Słowa \"Bóg, Honor, Ojczyzna\" zdają się dzisiaj zupełnie inne i co innego znaczące, niż były przez, nie tylko przecież, dwa wieki.
Anty · 07 Grudzień 2016
Bo atmosfera w ratuszu, niestety jest odzwierciedleniem tego, co mamy w całym kraju za rządzenia PIS. Szczucie na siebie ludzi, kłamstwo, obłuda, a nepotyzm już dosięga szczytów gór. Biedna jest POLSKA dziś. Smutna jest POLSKA dziś.
Marzena · 07 Grudzień 2016
@Mieszkaniec Koła W sumie to mamy dopiero półtora tygodnia od rezygnacji zastępcy, zostało jeszcze też dwa i pół do Bożego Narodzenia, zaczekajmy, jak się sprawy rozwiną. Jeszcze można co najmniej pół ratusza zwolnić przez ten czas i resztę do Nowego Roku. Tym bardziej, że tamtejsze \"zasoby ludzkie\" chyba rzeczywiście, jak tu już zostało napisane, pracują w trybie permanentnego strajku włoskiego. Idź coś załatwić, to jak byle bzdury zabraknie, wtedy nie ma, że dostarczysz później czy coś. Spojrzeć na człowieka też im się prawie nie zdarza, a jak już, to tak cię przeszyją tymi swoimi smutnymi oczami, że nie musisz o nic pytać, bo od razu wiesz, o co chodzi. Skoro to ma być atmosfera świąteczna, to ktoś chyba czegoś tutaj nie rozumie.
Mieszkaniec Koła · 07 Grudzień 2016
Żeby te święta nie były nudne to może ktoś zostanie zwolniony, odwołany, bo ostatnio jakiś marazm w tym aspekcie. P.S A co z zapowiadaną w okresie wakacyjnym wymianą zasobów ludzkich w Urzędzie Miasta?
ja · 07 Grudzień 2016
Choinka jeszcze nie była ubrana w lampki do końca a wy już obmawiacie. Zobaczcie dzisiaj wieczorem, ja widziałam wczoraj. To co na zdjęciu powyżej to tylko część lampek. Pozdrawiam niezadowolonych ze wszystkiego.
LEPSZA ZMIANA · 07 Grudzień 2016
To znaczy generalnie, to problem w aspekcie bałwanów jest i nawet całkiem duży. Tylko w poprzedniej wypowiedzi, chodziło mi o to, że bałwanów tam nie brakuje.
LEPSZA ZMIANA · 07 Grudzień 2016
Choinka jest, z bałwanami tam też problemu nie ma, możemy już \"w tym aspekcie\" oczekiwać na święta.
Rafał · 06 Grudzień 2016
@filutek Najfajniejsze jest to, że ty, Jego Osoba oraz cała gromada klakierów jesteście tacy pełni miłości i świątecznego ciepła, że Jego Osoba zapewne prześle do kolskich parafii \"jak zwykle\" świąteczne życzenia dla \"szanownych państwa mieszkanców\" (obowiązkowo przez \"n\" bez kreseczki!), bo przecież \"tak trzeba\", że tak samo zrobi szafarz z Wiejskiej, a może i od innych misiewiczów życzenia będą. Szkoda tylko, że Jego Osobę tak przecież przepełnionego tą świąteczną miłością nawet w tym roku tylu bliskich współpracowników w takich czy innych okolicznościach opuściło. Radzę też przeczytać, co niżej napisała Kamila, bo Jego Osoba twierdzi, że choćby tylko catering, to chwalą wszyscy wkoło. Znam osoby, którzy mówią wprost, że im nie wolno wyrazić jakiejś innej opinii dotyczącej Jego Osoby, niż ta oficjalna ratuszowa. Zobacz zresztą sam ratusz... Wiesz jak się nazywa taki tryb pracy jaki teraz jest w wydziałach? Według mnie, to STRAJK WŁOSKI. Forma bardzo prawidłowa, ale wyjątkowo uciążliwa dla chcących załatwić cokolwiek, nawet najprostszą sprawę.
kamila · 06 Grudzień 2016
Szanowni Państwo, miasto tonie, nasze dzieci jedzona w szkołach coś czego w domu byśmy w życiu im nie podali rodzice nic z tym nie zrobili, prezesi zmieniają się jak rękawiczki my mieszkańcy będziemy im płacić odszkodowania, jak i pozostałym pracownikom zwolnionym w wielu placówkach, miała być spalarnia nie ma i nie będzie, miał być w naszym mieście drugi Uniejów pytam gdzie jest?, cena śmieci poszła w górę po nowym roku woda zdrożeje a miało być tak dobrze dla mieszkańców, i mogłabym tak do rana wymieniać. A Szanowni Państwo cieszycie sie z drzewka przed ratuszem ludzie zajrzyjcie do środka i zobaczcie kto siedzi na fotelu głowy miasta !!! To jest największa porażka tego miasta porażka mieszkańców którzy oddali głos na tego kogoś!!!!
filutek · 06 Grudzień 2016
Kochani mieszkańcy idą święta. Jak co roku obojętnie kto będzie rządził będzie stawiana choinka. Czy mała czy duża-nie ważne. Ważna jest tradycja- Nie dajcie się podpuszczać Rafałom . Markom i .t.p. Nie warto polemizować z nimi to nie będą mieli motywacji by siać słowa nienawiści. WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich co chcą dobra naszego miasta...
Zgrywus · 06 Grudzień 2016
Napiszę tak dla rozluźnienia atmosfery, bo widzę, że gęstnieje. Wiecie, jak jest różnica między choinką i kobietą? Ano taka, że choinkę bardzo chętnie się ubiera, z rozbieraniem już trudniej. Z kobietą odwrotnie ;)
Adam · 06 Grudzień 2016
A tan co zapala choinkę to co za jeden ? Taki wystraszony jak te burmistrza zające w okularach . Może to gajowy lub sołtys Dąrowickiej osoby , bo to nie sekretarz ..........
kolanka · 06 Grudzień 2016
Przepraszam, ten Pan zapalał lampki na choince. Czy to jakiś nowy pracownik, może zastępca Burmistrza?
kolanka · 06 Grudzień 2016
A kto to się kręci koło choinki?
mieszkanka · 06 Grudzień 2016
ale ubaw podobizna jak z jednej bajki
Marek · 06 Grudzień 2016
Jeśli jutro pojawią się ozdoby na choince znaczy się ze pan Burmistrz studiuje forum , albo ktoś z jego popleczników
Marek · 06 Grudzień 2016
kolanin to było 2 lata temu ....
kolanin · 06 Grudzień 2016
W zeszłym roku choinkę wyciął MZUK z podwórka pana Zielińskiego ciekawe czy pan burmistrz miał pozwolenie . Jeżeli to kłamstwo praszę mnie podać zwyczajowo do sądu panie Maciaszek jest pam wielkim Menagerem
Antoniusz · 06 Grudzień 2016
Do \"Do Rafał\". Czy on ma zryty beret, czy nie, to kwestia poglądów.Ale na pewno nie ma beretu moherowego, w przeciwieństwie do ciebie.
Do Rafał · 06 Grudzień 2016
Rafał ale ty masz zryty beret !
Rafał · 06 Grudzień 2016
Myślałem, że intelektualistów Jego Osoby stać na nieco więcej niż wysyłanie oponenta do psychuszek, jak to \"partia\" robiła. Cóż... jednak świątobliwi ORMOwcy wspierający Jego Osobę niespecjalnie się zmienili, nawet przechodząc tak \"radykalną\" przemianę. Jednak i tu widzimy, że - jak zawsze - najgorliwsi są neofici.
kirkor · 06 Grudzień 2016
Smutna ta choinka. Monotonia i smutek zagościł na dworze tak jak w całym mieście ,w urzędzie. Niedaleko np w Kłodawie jest ciekawiej. Nie ma czym się chwalić a przepraszam będzie Sylwester dla zacnych obywateli wyspy.
max · 06 Grudzień 2016
DO RAFAŁ -RACZ PAN SKORZYSTAĆ Z POMOCY PSYCHOLOGA MOŻE COŚ PORADZI NA PANA MALKONTENCTWO ,PISZE PAN TYLKO DLA SAMEGO PISANIA BO SENSU ŻADNEGO.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA
Do Rafał · 06 Grudzień 2016
Chciałem skomentować twoje wypociny ale słowa które mi się garną na usta niestety są uważane za niecenzuralne to co piszesz to żenada w czystej postaci żal mi ciebie .
T. · 06 Grudzień 2016
Choinka z depresją.
Gość. · 06 Grudzień 2016
Znowu źle? Gdyby było mnóstwo lampek, bombek i prezentów pod choinką to też byś napisał, że burmistrz nie oszczędza ? Nie ośmieszaj się, bo już nawet choinki się czepiasz ?
Szkółkarz · 06 Grudzień 2016
Szału ni ma. Zwykłe drzewko i parę lampek, a film o niej taki dostojny. Czyżby zabrakło burmistrzowi pieniążków na ustrojenie jej? Chyba zwalniani prezesi spółek nie opróżnili do cna miejskiej kasy?
Rafał · 06 Grudzień 2016
\"W dniu wczorajszym\" - piękny zwrot! Tam, gdzie wójt, burmistrz, prezydent mówi o sobie nie \"Moja Osoba\", tylko banalne \"ja\", zapewne byłoby równie banalne \"wczoraj\". Jego Osoba niech raczej zademonstruje swoje przywiązanie do Świąt może nie taką choinką, ale uczciwą pracą wreszcie nie tylko dla swoich klakierów, niewidzialnych inwestorów i szemranych biznasmenów, ale na rzecz całego Miasta, nas wszystkich. Tak samo zresztą szanowny szafarz z Wiejskiej.
Powiat Kolski
Ferie zimowe - spędź je bezpiecznie !
4 godziny temu 205

Ferie zimowe - spędź je bezpiecznie !

Inne
Przypomnieli o zmarłym koledze, piłkarzu Olimpii jednocześnie wspierając WOŚP
5 godziny temu 2,408

Przypomnieli o zmarłym koledze, piłkarzu Olimpii jednocześnie wspierając WOŚP

Wypadki
Pijany kierowca wjechał Mercedesem do rowu i dachował
5 godziny temu 17,137 8

Pijany kierowca wjechał Mercedesem do rowu i dachował

Miasto Koło
138 223,08 złotych to wynik ze wszystkich puszek. Będzie rekord?! [ZDJĘCIA]
23 godziny temu 9,678 8

138 223,08 złotych to wynik ze wszystkich puszek. Będzie rekord?! [ZDJĘCIA]

Inne
Skokochron uratował kobietę, która wyskoczyła z okna
1 dzień temu 22,837

Skokochron uratował kobietę, która wyskoczyła z okna

Inne
Łukasz Wojnicki najlepszy w biegu Policz się z cukrzycą [ZDJĘCIA][WYNIKI]
1 dzień temu 4,610 1

Łukasz Wojnicki najlepszy w biegu Policz się z cukrzycą [ZDJĘCIA][WYNIKI]

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz