R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Za kolizję stracił prawko. Przypadkowo ucierpiało Porsche

14-01-2017 10:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 14,399 | Komentarzy: 2

12 stycznia w Kole na ulicy Toruńskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem trzech osobowych aut. Z ustaleń mundurowych wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, kierujący Volvo włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Toruńską osobowemu Mercedesowi.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W wyniku zderzenia pojazdów uszkodzone zostało także zaparkowane na poboczu auto m-ki Porsche. Na szczęście, żadnemu uczestnikowi zdarzenia drogowego nic się nie stało. Policyjne urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 39-letniemu mieszkańcowi powiatu kolskiego, który kierował autem m-ki Volvo prawo jazdy.

Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej odpowie teraz przed sądem, który także zadecyduje czy zostanie orzeczony wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów.

 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze