R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Rekord z przytupem. Będzie ponad 87 000 złotych!

15-01-2017 22:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 29,731 | Komentarzy: 6

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej przechodzi do historii. W tym roku mimo zmiennej pogody - serca mieszkańców były gorące. Pokazali to w ilości pieniędzy jakie wrzucili do puszek 180 wolontariuszy. Wszystkie kwoty nie są jeszcze zliczone, ale na tę chwilę możemy podać, iż sztab w Kole ma 87 000 złotych (ta kwota jeszcze wzrośnie!). Co oznacza, że porównując z rokiem ubiegłym Koło wrzuciło do puszek ponad 20 000 złotych więcej!
R E K L A M A

Od godziny 16:00 na scenie pojawiły się kolejne gwiazdy a kwota na kolskim koncie WOŚP wciąż rosła, o czym na bieżąco informowaliśmy na naszym portalu oraz facebook'u. Koncert zespołu BOYS cieszył się ogromnym zainteresowaniem, tłumy mieszkańców Koła i okolic zgromadziły się przed sceną, aby z Marcinem Millerem śpiewać jego największe przeboje. Naszej redakcji udało się tuż po koncercie nagrać obszerny wywiad, który w dniu jutrzejszym pojawi się na naszym portalu w dziale telewizja.

A jak Wam się podobało? Czekamy na opinie i komentarze.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA