R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Kolejny nielegalny tytoń zabezpieczony przez kolską Policję

20-01-2017 13:23 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,186 | Komentarzy: 0

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole zabezpieczyli ponad 800 sztuk paczek papierosów i 0,5 kilograma krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast zatrzymany mężczyzna odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za posiadanie i przechowywanie nielegalnego tytoniu.

Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

19-go stycznia policjanci ujawnili w jednym ze sklepów oferujących do sprzedaży wyroby tytoniowe w Kłodawie 0,5 kilograma tytoniu luzem oraz 800 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu nie opłaconej akcyzy oszacowano na kwotę przekraczającą  1000 złotych.

Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast zatrzymany 30-letni mieszkaniec Konina usłyszał już zarzut posiadania i przechowywania nielegalnego tytoniu, za który grozi bardzo wysoka grzywna.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze