sim
geberit produkcja
Wiadomości MKS Olimpia Koło Znamy podział pieniędzy na sport

Znamy podział pieniędzy na sport

31-01-2017 17:45 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,128 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Znamy podział pieniędzy na sport
Foto:www.olimpiakolo.pl
Poznaliśmy podział środków przeznaczonych na kolski sport. Urząd Miasta Koło opublikował wyniki konkursu ogłoszonego przez burmistrza Miasta Koło Stanisław Maciaszka na realizację zadań w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w Kole. Wartość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania w roku 2017 wynosi 230.000,00 zł.

Najwięcej otrzymała kolska Olimpia, która w roku 2017 będzie dysponować dotacją w kwocie 158 tysięcy złotych.  Siatkarz Koło otrzymał 28 tysięcy. Dotacji nie otrzymała Fundacja Piotra Reissa, która odpowiada za szkolenie dzieci w kolskiej Akademii Piłkarskiej.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: foglus@wp.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Sportowiec 02-02-2017 21:04
To i tak "kropka w morzu potrzeb" dla całego kolskiego sportu......
| Zgłoś do usunięcia
meloman 01-02-2017 20:07
A my znamy wyniki w zakresie "Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Towarzystwo Śpiewaczo-Muzyczne "Lutnia" na zadanie: "Edukacja kulturalna społeczeństwa, upowszechnianie śpiewu chóralnego" otrzymało 6.000 zł. Rzymsko -Katolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Św., na zadanie: "Prezentacja pieśni chóralnych na koncertach" otrzymała 12.950 zł. Uważam taki podział środków jako skrajnie naganny. Świadczy to o nikłej wiedzy burmistrza o osiągnięciach kolskiej "Lutni" - wielokrotne nagrody na festiwalach chóralnych w kraju za granicami, lub o celowym niszczeniu tego co profesjonalne i po prostu najlepsze w Kole. Chór z fary to taka średnio-krajowa miernota, która najdalej to bywa na biesiadach w Strzałkowie i Galewie.
| Zgłoś do usunięcia
magda kaszana 31-01-2017 22:27
Oczywiście jak zawsze , a na niszowe sporty kasy brak.
| Zgłoś do usunięcia