sim
Artbud
Wiadomości Kultura i rozrywka Janusz Laskowski zagra koncert w Kole

Janusz Laskowski zagra koncert w Kole

07-02-2017 10:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,382 | Komentarzy: 2
Janusz Laskowski zagra koncert w Kole
Foto:fakt.pl
zacisze
Legenda polskiej muzyki, Janusz Laskowski wystąpi z największymi przebojami na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole. Zobacz kiedy.

Janusz LASKOWSKI karierę piosenkarską rozpoczął w latach 60-tych. Znany jest jako wykonawca, kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki od dawna. Na Jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń, wszyscy bawią się razem z Artystą śpiewając takie przeboje jak: "Beata z Albatrosa" ... "Żółty jesieny liść" ... czy słynny przebój "Kolorowe jarmarki", za które na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1977r. otrzymał nagrodę Dziennikarzy oraz nagrodę Public. Ciągle rozwijając swój talent - stworzył dalsze przeboje: "Na opolskim rynku" ... "Wszystko chłopcy jest O'K'" ... "Śnił mi się rodzinny dom" ... "Świat nie wierzy łzom", które przez wiele miesięcy gościły na telewizyjnych listach przebojów i w ludzkich sercach. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymał Złotą i Plantynową płytę.


Janusz Laskowski wraz ze swoim zespołem wielokrotnie koncertował dla Polonii - zarówno w krajach europejskich jak i w Stanach Zjednoczonych - Kanadzie, a także w Australii. Wszędzie spotykał się z entuzjastycznymi przyjęciem. Jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego serdecznego kontaktu z publicznością w wielkich salach koncertowych, a także podczas występów kameralnych. Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego w niejednym oku zakręci się łezka na wspomnienie chwil spędzonych razem, które będą przypominały radosne czasy młodzieńcze.

Koncert odbędzie się: 24.02.2017, godz. 19:00, Miejski Dom Kultury w Kole, cena biletu: 60 złotych.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
anna 16-02-2017 18:52
Bilety stanowczo za drogie a szkoda bo chętnie bym się wybrała na koncert
| Zgłoś do usunięcia
Ala 07-02-2017 17:08
Kiedy w kinie w Kole będzie film "Zerwany kłos"??????
| Zgłoś do usunięcia