R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

O sprawach w sądzie pracy, nieporozumieniu z remontem zamku

14-02-2017 17:05 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,344 | Komentarzy: 43

To tylko dwa z wielu tematów jakie zostały poruszone w dniu dzisiejszym podczas wywiadu z Burmistrzem Miasta Koła Stanisławem Maciaszkiem.
Foto:e-kolo
R E K L A M A

Włodarz odniósł się do wszystkich spraw, które toczą się lub zakończyły w Rejonowym Sądzie Pracy z powództwa zwolionych pracowników. Stanisław Maciaszek wspomniał o apelacjach do wyższej instancji oraz wypłaconych odszłodowaniach. Kolejną kwestią, o której burmistrz chciał poinformować opinię publiczną są pozyskane środki zewnętrzne na m.in. pierwszy odwiert geotermalny, modernizację kolskich wodociągów, budowę PSZOK-u, modernizację kolskich parków, ulicę Piaski.

Zapytaliśmy również o: zamieszanie wokół ruin zamku w Kole, szczególnie w związku z przeprowadzonymi niezbyt udanymi pracami, przebudowie ulicy Grodzkiej w Kole, bilansie rocznym kolskich spółek, elektryczny autobus, catering w Zespole Szkół nr 1 w Kole itd.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (43) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA