R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Młodzi piłkarze z Dąbia wygrali ogólnopolski turniej

15-02-2017 08:51 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,335 | Komentarzy: 0

12 lutego br. hala widowiskowo sportowa w Dąbiu współuczestniczyła w przeprowadzeniu Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Termalny Puchar Burmistrza Miasta Uniejów. Rywalizacja toczyła się jednocześnie w Dąbiu i Uniejowie z podziałem na grupy, w której łącznie wzięło udział 20 drużyn rocznika 2009.

Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A

W Dąbiu rozegrano mecze grup C i D, wśród których gościły między innymi drużyny takie jak RTS Widzew Łódź, SMS Łódź, Górnik Konin, Górnik Łęczyca i inni. Wydarzenie było sporym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym z uwagi na przyjęcie dużej liczby zawodników jak i kibiców. Organizatorzy zadbali o dodatkowe miejsca parkingowe, zaadoptowali niektóre pomieszczenia na dodatkowe szatnie dla zawodników. Ponadto wszystkie dzieci otrzymały obiad a na opiekunów i trenerów czekał słodki poczęstunek.
Zwycięzcy grupy C i D udali się do Uniejowa by rozegrać mecze finałowe. Ostatecznie podczas ostatniego finałowego meczu z wynikiem 2:1w meczu z MULKS Łask zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna UAF Termy Uniejów/Dąbie, która od 3 lat kształci młodych adeptów piłki nożnej w Dąbiu. W całym turnieju odniosła sześć zwycięstw i tylko raz zremisowała.


Drużyna wystąpiła w składzie: Błażej Rybak, Jakub Ludwicki, Dawid Klementowski, Adam Matuszak, Gracja Bukowski, Jakub Kaźmierczak, Igor Karkowski, Witold Woźniak, Igor Zapędowski, Adam Ignaczak. Trener: Marcin Gąsiński.
I miejsce złoto - UAF Termy Uniejów/Dąbie
II miejsce srebro - MULKS Łask
III miejsce brąz - WIDZEW Łódź
IV miejsce - FALUBAZU Zielona Góra

Najlepszy bramkarz turnieju: Błażej Rybak (TERMY Uniejów/Dąbie)
Najlepszy strzelec turnieju: Krystian Grabowski (RTS Widzew Łódź)

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze