R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Puchar ANDRE dla Orlików Olimpii Koło

28-02-2017 21:29 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,405 | Komentarzy: 0

W niedzielę 26 lutego dwie drużyny Orlików Młodszych MKS Olimpii Koło (rocznik 2007 i młodsi) wzięli udział w turnieju piłkarskich "ANDRE CUP ORLIK 2017" o Puchar Prezesa firmy ANDRE. W turnieju udział wzięło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W finale turnieju gospodarze MKS Olimpia I Koło wygrała z drużyną Akademii Futbolu Widzew Brzeziny 3:0.

Foto:Patryk Andre
R E K L A M A

W małym finale, o III miejsce po 12 minutach meczu z wygranej 3:1 cieszyli się młodzi piłkarze Oranje Sport Konin, którzy wygrali z KKS Włókniarz Kalisz.
Organizatorem turnieju jest firma "ANDRE ABRASIVE ARTICLES", współorganizatorami MKS Olimpia Koło oraz MOSiR Koło. Zdjęcia autorstwa Patryka Andre.

 

Wyniki spotkań:

MKS Olimpia I Koło - Victoria Września 7:0
Widzew Brzeziny - MULKS Łask 0:0
Termy Uniejów - Oranje Sport Konin 1:2
KKS Włókniarz Kalisz - MKS Olimpia II Koło 3:2
MKS Olimpia I Koło - Termy Uniejów 4:1
Widzew Brzeziny - KKS Włókniarz Kalisz 1:1
Victoria Września - Oranje Sport Konin 0:4
MULKS Łask - MKS Olimpia II Koło 1:0
MKS Olimpia I Koło - Oranje Sport Konin 2:3
Widzew Brzeziny - MKS Olimpia II Koło 4:1
Victoria Września - Termy Uniejów 0:8
 MULKS Łask - KKS Włókniarz Kalisz 1:2 

 

TABELA GRUPA A:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  ORANJE SPORT Konin    9   9-3
2.  MKS OLIMPIA I Koło    6   13-4
3.  TERMY Uniejów    3   10-6
4.  VICTORIA Września    0     0-19

 

TABELA GRUPA B:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  KKS WŁÓKNIARZ Kalisz    7    6-4
2.  A.F. WIDZEW Brzeziny    5    5-2
3.  MULKS Łask    4    2-2
4.  MKS OLIMPIA II Koło    0    3-8

MECZE FINAŁOWE:

 

Mecze o 5-8 miejsce:
TERMY Uniejów - MKS Olimpia II Koło 3:2
MULKS Łask - VICTORIA Września 1:1, karne 2:1


Półfinały:
ORANJE SPORT Konin - WIDZEW Brzeziny 0:3
KKS WŁÓKNIARZ Kalisz - MKS OLIMPIA I Koło 1:6


Mecz o 7 miejsce:
MKS OLIMPIA II Koło - VICTORIA Września 3:0

Mecz o 5 miejsce:
MULKS Łask - TERMY Uniejów 1:0 

Mecz o 3 miejsce:
KKS WŁÓKNIARZ Kalisz - ORANJE SPORT Konin 1:3

FINAŁ:
WIDZEW Brzeziny - MKS OLIMPIA I Koło 0:3


SKŁAD MKS OLIMPII I KOŁO:
Kacper Czubiński, Natan Czajkowski, Filip Zaczek, Marcel Kaźmierczak, Mateusz Schyller, Martin Czajkowski, Mikołaj Rogowski, Hubert Krupiński


SKŁAD MKS OLIMPII II KOŁO:
Marcel Bartosik, Eryk Olejnicki, Igor Adamczyk, Jakub Żarnowski, Paweł Puszczyk, Igor Olejniczak, Kacper Bobkiewicz, Szymon Jaworski

Trener drużyny: Marcin Mielczarek 

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze