R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

"Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"

07-03-2017 09:27 | Źródło: Agnieszka Malesza | Wyświetleń artykułu: 17,519 | Komentarzy: 0

Raz do roku jest taki dzień, który przemija, jak piękny sen... jak co roku w atmosferze wspólnego świętowania kobiety z gminy Grzegorzew spotkały się dnia 23 lutego na obchodach Dnia Kobiet. Tym razem spotkanie odbyło się pod hasłem piosenki Andrzeja Rosiewicza "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny’".
R E K L A M A

Prawie 230 kobiet z naszej gminy brało udział w tej uroczystości. W dorocznej imprezie organizowanej przez Annę Jaworską i Agnieszke Malesza. Tak rekordowa ilość uczestniczek tradycyjnego marcowego spotkania świadczy o coraz większej aktywności Pań w życiu gminy i niezmiernie ważnej pracy na rzecz jej rozwoju.

Na rozpoczęcie uroczystości Pani Bożena Dominiak -Wójt Gminy Grzegorzew i Pan Waldemar Banasiak – Przewodniczący Rady Gminy Grzegorzew złożyli Wszystkim Paniom najlepsze życzenia, aby codzienne życie przyniosło jak najmniej problemów i trosk, aby w tym codziennym życiu Panie spotykały się z szacunkiem i życzliwością. Organizatorzy zadbali o to, aby Panie poczuły się w tym dniu wyjątkowo, nie mogło zabraknąć tradycyjnego kwiatka. Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby wyrazić szacunek dla pań i docenić ich codzienny trud.

Po życzeniach i upominkach rozpoczęła się już wspólna biesiada, której towarzyszył Zespół "Magia"z Koła.

"Mamy nadzieję, że wieczór upłynął dla każdej z pań w miłej atmosferze i wierzymy, że w tak licznym babskim gronie spotkamy się znów za rok."
- podsumowani organizatorzy

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA