R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Dni Otwarte w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

14-03-2017 10:24 | Źródło: PWSZ Konin | Wyświetleń artykułu: 2,251 | Komentarzy: 0

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zaprasza 18 marca (sobota) uczniów klas maturalnych i wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte 2017. To największa tego typu impreza w naszym regionie.

Foto:PWSZ Konin
R E K L A M A

W regionie konińskim jedynie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ma tak różnorodną i ciekawą ofertę kształcenia. W roku akademickim 2017/2018 proponuje studia na kilkunastu kierunkach licencjackich i inżynierskich oraz na trzech kierunkach studiów magisterskich. Są to: filologia (angielska z językiem niemieckim oraz niemiecka z językiem angielskim), zarządzanie i inżynieria produkcji (transport i logistyka produkcji oraz zarządzanie infrastrukturą techniczną) i zdrowie publiczne (socjoterapia oraz żywienie człowieka zdrowego i chorego) – po otrzymaniu zgody MNiSW na jego prowadzenie. Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zdrowie publiczne to nowości.
 
Tegoroczni abiturienci będą mogli nie tylko zobaczyć uczelnię od środka, ale też ‒ co najważniejsze ‒ porozmawiać ze studentami i wykładowcami. Stoiska zapowiadają się ciekawie. Swoją ofertę i możliwości przedstawią, jak co roku, samorząd studencki i studenckie koła naukowe. Będzie także obecne Akademickie Centrum Językowe PWSZ w Koninie, które prowadzi naukę języków: dla dzieci i dorosłych, dla indywidualistów oraz firm.
 
Drzwi PWSZ w Koninie będą dla maturzystów tego dnia otwarte od godz. 11.00 do 13.00. w budynku przy ul. Przyjaźni 1.
 
Natomiast rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 rozpoczyna się 12 czerwca  i potrwa do 23 września 2017 r.

 


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte