R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Święto Wiosny w ZSCKR w Powierciu

23-03-2017 09:24 | Źródło: ZSCKR Powiercie | Wyświetleń artykułu: 3,974 | Komentarzy: 0

Witać wiosnę można na wiele sposobów. Można tradycyjnie poprzez zniszczenie Marzanny lub na wesoło, organizując różnego rodzaju konkursy i zabawy. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu postawili na dobrą zabawę.

Foto:ZSCKR Powiercie
R E K L A M A

Za pożegnanie zimy odpowiedzialni byli uczniowie szkoły, którzy 21 marca w sposób humorystyczny witali Wiosnę. W celu pożegnania poprzedniej pory roku musieli wykazać się zdolnościami nie tylko manualnymi, ale i umysłowymi. Nie mogło zabraknąć przebrania Pani Wiosny i kukieł Marzanny. Wiele emocji dostarczyła Familiada, do której w szranki stanęli uczniowie kontra nauczyciele. Po udzieleniu wielu odpowiedzi okazało się, że w tej konkurencji lepsi byli uczniowie. Zabawę zakończył poczęstunek przygotowany przez uczennice klasy I HTP.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze