R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Pijana matka za kierownicą auta. Na tylnym siedzeniu 6-latek

03-05-2017 09:00 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 22,775 | Komentarzy: 0

Kłodawscy policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę, która pijana kierowała osobowym autem pomimo posiadania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto kobieta odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia 6-letniego syna, którego przewoziła na tylnym siedzeniu auta. Nieodpowiedzialnej 35-latce grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Wieczorem 28 kwietnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie podczas patrolowania miejscowości na terenie gminy Przedecz, zauważyli kobietę za kierownicą osobowego Renault, która przewoziła na tylnym siedzeniu dziecko niezgodnie z przepisami ruchu drogowego.

W czasie kontroli drogowej mundurowi wyczuli woń alkoholu od kierującej pojazdem 35-letniej mieszkanki gminy Kłodawa. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się również, że kobieta posiada czteroletni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

35-latka odpowie także przed sądem za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia swojego 6-letniego syna, którego przewoziła w aucie bez fotelika ochronnego. Zatrzymanej kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA