sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Spotkanie w LOK przy ognisku

Spotkanie w LOK przy ognisku

18-05-2017 09:27 | Źródło: Ryszard Borysiewicz | Wyświetleń artykułu: 7,673 | Komentarzy: 2
Spotkanie w LOK przy ognisku
Foto:Ryszard Borysiewicz
zacisze
W majowe sobotnie popołudnie przy ognisku ,piwie oraz kiełbaskach wspólnie z przyjaciółmi spotkali się członkowie Rady Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK "Kolska Starówka" w Kole.

Okazją do tego spotkania była inauguracja obchodów XV Lecia Klubu. Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka „ w Kole  powstał 28 maja 2002 roku…. to dużo i wiele lat już upłynęło jak na kolskie warunki w działalności społecznej na rzecz własnego środowiska … podkreślił kierownik klubu witając uczestników spotkania a w szczególności Dyrektora Muzeum technik Ceramicznych w Kole Tomasza Nuszkiewicza ….główne uroczystości odbędą się w końcu sierpnia lub na początku września tego roku i wtedy przyjdzie czas na podziękowania za przychylność klubowi i poświęcenie kosztem rodziny swojego czasu … a teraz prosiłbym tak tu przy ognisku jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na fajną małym kosztem imprezę dla dzieci i młodzieży w okresie wiosny i czas wakacji to proszę podzielić się z nami…dodał kierownik...  już 3 czerwca w ramach tegorocznych obchodów Dni Koła  Klub nasz organizuje konkurs strzelecki dla kolskich dzieci i młodzieży z nagrodami… A że pogoda dopisała to piwo i pieczone na ognisku kiełbaski z musztardą i keczupem smakowały wszystkim wyśmienicie.   Na deser były również i pączki. Spotkanie przy ognisku uświetnili swoją grą na akordeonie Małgorzata Stężewska i na trąbce  Ryszard Dopierała akompaniując do znanych wszystkim piosenek .

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
ela 18-05-2017 14:41
spotkanie przy piwku
| Zgłoś do usunięcia
Czytelnik 18-05-2017 10:37
Matko boska kochana, kto pisał ten artykuł? Odnoszę wrażenie, że osoba która uczy się dopiero naszego ojczystego języka i póki co jest na etapie Kali być, Kali mieć.
| Zgłoś do usunięcia