R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Rządowy projekt "Mieszkanie Plus" również w Kole

19-05-2017 11:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,730 | Komentarzy: 7

Sprawa budowy mieszkań w ramach rządowego programu "Mieszkanie plus", po spotkaniu w dniu 17.05.2017 r. Burmistrza Miasta Koła z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego nabiera rozmachu. Obecnie trwa weryfikacja szacunkowego kosztorysu. Po jego akceptacji zostanie przygotowana analiza finansowa przedsięwzięcia. Następnym etapem będzie podpisanie warunkowej umowy inwestycyjnej w sprawie wspólnego przedsięwzięcia Gminy Miejskiej Koło i Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych BGK S.A. Urząd Miejski w Kole zaproponował budowę 3 bloków z mieszkaniami dla 108 rodzin. Zarówno Burmistrzowi Miasta Koła, jak i TFI BGK S.A. zależy na jak najszybszym uruchomieniu budowy.

Foto:mieszkanieplus.org.p
R E K L A M A

Mieszkanie Plus to nowy rządowy program, który ma ułatwić Polakom tańszy wynajem mieszkań. Jest to program powszechny, dostępny dla każdego, szczególnie dla osób o umiarkowanych dochodach. Podczas zorganizowanej 25.01.2017 r. na ten temat debaty BGK poinformował, że podpisał już 57 porozumień i listów intencyjnych z samorządami, które zainteresowane są inwestycją. Na zgłoszonych terenach obejmujących około 180 ha może powstać ok. 150 tys. mieszkań. Aktywna rola państwa w realizacji szeroko dedykowanej społecznie polityki mieszkaniowej ma na celu dobrobyt społeczeństwa.

Opracowała: Ilona Stasiak-Malczyk

R E K L A M A

Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze