R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Dzień Dziecka z wędką w Powierciu

06-06-2017 20:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,862 | Komentarzy: 0

W niedzielne popołudnie 4 czerwca został zorganizowany przez Koło PZW nr 12 w Powierciu Dzień Dziecka z wędką. Na wspólne wędkowanie, dzieci wraz z opiekunami, przybyły nad rzekę Rgilewkę w Powierciu.

Foto:PZW Powiercie
R E K L A M A

Do wędkarskiej rywalizacji zgłosiło się 60 uczestników, podzielonych na trzy grupy wiekowe: do 10 lat, 11-13 lat, oraz 14-16 lat.Poza wędkowaniem na dzieci czekały inne atrakcje w postaci wspólnych zabaw, konkursów, malowania twarzy czy zaplatania warkoczyków. Mogły również zobaczyć pokaz przygotowania zanęt na ryby, który prowadził klub wyczynowego wędkarstwa spławikowego MILO MATCH PRO KOŁO. Byli również druhowie OSP Powiercie, którzy udostępnili wóz pożarniczy do zwiedzania.
Na tych, którzy zgłodnieli czekały kiełbaski z grilla, serwowane przez uczniów klas żywienia z Zespołu Szkół CKR w Powierciu, oraz słodycze. Mimo, że ryby nie chciały współpracować z dziećmi, dobrej, wspólnej zabawy nie przerwał mocno padający deszcz  wszyscy wytrwali do końca imprezy. Na zwycięzców czekały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Koło.  Dzięki sponsorom wszystkie dzieci mogły otrzymać nagrody, upominki i pamiątkowe dyplomy.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze