R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

XIV Dziecinada dla przedszkolaków w kolskim LO

07-06-2017 08:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,365 | Komentarzy: 0

Po raz 14. najmłodsi mieszkańcy Koła spędzali swoje święto ze starszymi kolegami, siostrami i braćmi z LO w Kole. Słynną "Dziecinadę" znają wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Przedszkolaki uwielbiają przychodzić do słynnego "Kazika"- dobrze wiedzą, że będzie wesoło i smacznie.
Foto:LO Koło
R E K L A M A

Z zachwytem oglądali przedstawienie, które jest zazwyczaj inscenizacją bajki. W tym roku widowisko nosiło tytuł „Smerfy”. Dzieci częstowane były pysznymi ciastkami i sokami. Starsi koledzy bawili się z nimi wesoło, opiekując się, pokazywali szkołę, do której przyjdą na pewno za jakieś 10 lat. Tego dnia szkoła wyglądała odświętnie, kolorowo i przypominała bardziej szkołę z bajki niż zwykłą, realną.

To wspaniałe święto dzieci od lat przygotowywane jest przez wiele osób, które w pracę wkładają całe swoje serce. Największe jednak słowa uznania należą się uczniom, którzy z łezką w oku przypominają sobie jak to było, gdy miało się 4,5 lat. Organizatorzy dziękują także wszystkim sponsorom, bez których uroczystość nie byłaby taka okazała.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA