Pochmurno 1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

A2: Utrudnienia na zjeździe do Koła. Do kiedy potrwają?

A2: Utrudnienia na zjeździe do Koła. Do kiedy potrwają?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 08 Czerwiec 2017
A2: Utrudnienia na zjeździe do Koła. Do kiedy potrwają?
© Wiesław Karbowy
Komentarzy: 0 Czytano:
25,632 razy |

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi remont nawierzchni Autostrady A2 na odcinku Węzła Konin Wschód - Węzeł Dąbie w dwóch kierunkach. Obecnie jadąc z Warszawy do Poznania nie zjedziemy do Koła na zjeździe w miejscowości Daniszew.

R E K L A M A
0
Czytano:
25,632 razy
Udostępnij

Ruch w kierunku do Poznania (na remontowanym odcinku) odbywa się dwukierunkowo pasem południowym. Na czas remontu zamknięty został wjazd z Węzła Koło w kierunku na Poznań . Nie zjedziemy również na A2 w stronę Poznania. Dziś rozmawialiśmy z przedstawicielem Generalanej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Koninie, który poinformował nas, że utrudnienia potrwają do 20 lipca, w połowie czerwca zostanie zmieniony remontowany pas, wtedy też poinformujemy Państwa o kolejnych zmianach.

Przed odcinek remontowany wprowadzono ograniczenie prędkości do 60km/h. Remontem objęte są cztery kilometry nawierzchni.

 

 

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A