sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Informacje prewencyjne w związku z KBF

Informacje prewencyjne w związku z KBF

26-08-2010 11:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,596 | Komentarzy: 0
Informacje prewencyjne w związku z KBF
Foto:
zacisze
W nadchodzący weekend policjanci wspólnie z innymi służbami zabezpieczać będą organizowany na kolskich błoniach Festiwal Wolnych Ludzi - Koło Bluesa Festiwal. W związku z imprezą już dziś przekazujemy Państwu kilka prewencyjnych informacji.
Jednym z elementów festiwalu będzie zlot motocykli i automobili. Od piątkowego poranka do niedzieli mogą Państwo spotkać się z większym niż zwykle natężeniem ruchu szczególnie w okolicach ulicy Toruńskiej i Wiejskiej w kierunku miejscowości Dzierawy. W tym czasie policjanci pełnić będą wzmożoną służbę patrolową.

W sobotę około południa organizatorzy przewidzieli paradę motocykli i automobili po ulicach miasta. Utrudnienia w ruchu spodziewane są przez około 2 godziny.

Trasa przejazdu przebiegać będzie kolejno ulicami:

Wiejska, Toruńska, Sienkiewicza, Mickiewicza, Poniatowskiego, Szpitalna, Dąbrowskiego, Harcerska, Bogumiła, Poniatowskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego, Kraszewskiego, Konarskiego, Skłodowskiej, Dąbska, Sienkiewicza, Włocławska, Blizna, Opałki, Kolejowa, Tuwima, PCK, Blizna, Wojciechowskiego, Broniewskiego, Toruńska, Wiejska.

Wszystkich Państwa pragniemy uczulić, że wszelkiego rodzaju masowe imprezy przyciągają również złodziei czy włamywaczy. Aby nie paść ofiarą kieszonkowca najlepiej wybierając się na koncerty i pokazy nie zabierać ze sobą zbędnej gotówki czy wartościowych przedmiotów. Osoby, które przyjadą oglądać festiwal samochodami prosimy o nie pozostawianie w nich toreb, dokumentów czy innych wartościowych rzeczy. Stwierdzenie, że okazja czyni złodzieja jest zawsze aktualne.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!