sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Pojemniki czy dzikie wysypiska?

Pojemniki czy dzikie wysypiska?

02-09-2010 09:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,170 | Komentarzy: 5
Pojemniki czy dzikie wysypiska?
Foto:
zacisze
Kilka miesięcy temu przedstawialiśmy problem kontenerów na odzież ustawionych w naszym mieście, a raczej ich stan i wygląd. To, że pojemniki te są w fatalnym stanie wiadomo nie od dziś. Śmiało można powiedzieć, że nikt nie dba o ich stan i coraz częściej mieszkańcy okolicznych bloków i budynków narzekają na porozrzucane po ulicach ubrania. Kontenery są dewastowane i nikt nie zajmuje się ich naprawą.
Widać, że problem z estetyką i gospodarką tych kontenerów jest ciągle aktualny. Rzadko opróżniane i pozostawione same sobie przypominają niekiedy dzikie wysypisko niż pojemnik na odzież. Jeden z naszych czytelników przesłał do naszej redakcji zdjęcia, na których widać taki pojemnik ustawiony na ul. Klasztornej w Kole. Wygląd jego pozostawiamy bez komentarza.

Zwracamy się z kolejnym apelem do Mieszkańców naszego miasta i powiatu, aby również reagowali na tego typu sytuacje. Informowali odpowiednie służby (np. Straż Miejska) oraz sami zwracali uwagę jeśli będą świadkami niszczenia kontenerów. Może wówczas ktoś zacznie o nie dbać...
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
~POLAK 02-09-2010 22:19
te kosze dewastują cyganki z kłodawy, sam byłem swiadkiem takiego incydentu, w żaden sposób nie dało się ich odciągnąć od kosza. Nawet telefon na policje ich nie wystraszył! Przyszły takie dwie z łomem i wyrywały zamek, żeby ubrania dostać, brały tylko te najlepsze, a z rezty zrobiły burdel pod moim blokiem.
| Zgłoś do usunięcia
~widz 02-09-2010 16:50
a kto tu mówi że one należą do PCK :) ??
| Zgłoś do usunięcia
~aga 02-09-2010 14:49
Ale te pojemniki należą do prywatnej firmy, a nie do PCK, zresztą już nie są opatrzone logo PCK - prywaciarz sprzedaje te ciuchy do lumpeksów! lepiej oddać do Internatu 30-tki, tam są biedne dzieci!
| Zgłoś do usunięcia
~pawel 02-09-2010 12:20
... Koło się s-toczy do pojemnika na śmietnik
| Zgłoś do usunięcia
~destroj 02-09-2010 11:31
koło, Koło dokąd się toczysz?
| Zgłoś do usunięcia