R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Co firmy pożyczkowe sprawdzają przed tym jak nadać kredyt?

28-08-2017 11:53 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,716 | Komentarzy: 0

Lato chyli się ku końcowi - a co za tym idzie wakacyjna beztroska również. Zbliża się pierwszy dzień września, czyli powrót dzieci do szkoły. Wiąże się z tym, że rodziców czekają wydatki z tym związane. Nowe podręczniki, zeszyty do każdego przedmiotu, długopisy, ołówki, gumki, plecaki… A to nie wszystko – bo jeszcze trzeba dziecko wyposażyć w nowe buty, kurtkę czy spodnie. Wielu rodziców już teraz zastanawia się skąd wziąć pieniądze na dodatkowy wydatek.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

I oczywiście, w pierwszej kolejności myśli się o rodzinie czy znajomych. To jednak jest kłopotliwa sytuacja, ponieważ takie pożyczanie od osób bliskich może okazać się nie tylko utratą relacji, ale nawet i konfliktami na drodze sądowej.

Kolejną naszą myślą jest skierowanie naszych kroków do banków oraz instytucji poza bankowych. To, jakie pożyczki oferują jest zróżnicowane, ale w obu przypadkach możemy uzyskać potrzebną przez nas kwotę.

Propozycje pochodzące z banków na pierwszy rzut oka są bardzo kuszące, ale gdy wnikniemy w szczegóły możemy się srogo rozczarować. Bank nie jest instytucja charytatywną. Musi wiele zarabiać i przynosić określony dochód. Dlatego kredyt bankowy jest obłożony pewnymi obligatoryjnymi opłatami. Natomiast w przypadku para banków już tak nie musi być. I to jest powód, dla którego na rynku istnieją takie oferty jak całkowicie pozbawiona dodatkowych kosztów, darmowa pożyczka. Dla wygody klientów taka pożyczka udzielana jest najczęściej online, czyli przez internet. A wszyscy wiem jak w obecnych czasach liczy się czas. I tutaj dochodzimy do kolejnej różnicy między bankiem, a innymi firmami. Jest to okres czasu w jakim możesz uzyskać swój wymarzony kredyt. W długiej i żmudnej procedurze bankowej będziesz zmuszony to okazania całej sterty dokumentów i zaświadczeń, a wśród nich to o wysokości twoich zarobków. Niestety są przypadki, gdy osiągany przez Ciebie przychód nie jest wystarczający, aby usatysfakcjonować kredytodawcę. W sytuacji, kiedy nie jesteś w stanie udokumentować zarabianych pieniędzy, Twoje szanse uzyskania kredytu są zerowe.

Całkowicie inaczej wygląda to w placówkach poza bankowych. Tu stawia się przede wszystkim na klienta, a każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Same formalności dobry firmy załatwiają bardzo szybko, na przykład Szybka Gotówka stawia na ekspresowe załatwienie formalności, a decyzja zapada w przeciągu kilku minut. Cały proces otrzymywania pożyczki online zawiera się więc w piętnastominutowym kwadransie. Nie wymagane są też stosy papierów – ekspresową pożyczkę otrzymasz posiadając najczęściej: swój dokument tożsamości, dostęp do Internetu, telefon komórkowy oraz rachunek bankowy w dowolnym, polskim banku.

To właśnie dzięki minimalizacji wymogów, firma pożyczkowa jest w stanie bardzo szybko ustalić autentyczność Twoich danych i co za tym idzie – nie zabierać Ci wiele, tak potrzebnego w dzisiejszym świecie czasu. O takie finansowe wsparcie możesz się starać nawet będąc na umowie-zlecenie.

Pamiętaj, aby bezpiecznie pożyczyć musisz być pewnym, że oddasz pieniądze przed upływem ustalonego terminu spłaty. To bardzo ważne, jeśli chcesz bezpiecznie pożyczyć i jeśli chcesz cieszyć się ze swoich pieniędzy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze