R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Profilaktyczne zakończenie wakacji w Kłodawie

05-09-2017 09:17 | Źródło: UMiG Kłodawa | Wyświetleń artykułu: 3,249 | Komentarzy: 0

W dniu 1 września zorganizowano tradycyjne już Profilaktyczne Pożegnanie Lata 2017 połączone z Kampanią Powstrzymaj pijanego kierowcę" Promując Bezpieczną Rodzinę- bez przemocy i bez używek całość imprezy uatrakcyjniły liczne niespodzianki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w tym m.in. konkursy i zabawy oraz seans filmowy.
Foto:UMiG Kłodawa
R E K L A M A

W imprezie uczestniczyli Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole z pokazem policyjnego sprzętu i wyposażenia. Dodatkową atrakcję stanowił Sierżant Pyrek, czyli policyjna maskotka zabawiająca dzieci. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Kłodawy oraz harcerki z opiekunką, p. Małgorzatą Głowacz z Gimnazjum nr 1 i. Św. Jana Pawła II w Kłodawie dzielnie pomagali w organizacji imprezy. Ponieważ pogoda spłatała figla, tradycyjne kino plenerowe "pod chmurką", odbyło się w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie. Zaprezentowano filmy w ramach Kampanii „Powstrzymaj Pijanego Kierowcę" oraz film familijny pt. "Królowa Śniegu 3- Ogień i lód". W hallu GOK- u można było zapoznać się z materiałami informacyjnymi Gminy Kłodawa na temat dostępnej pomocy profilaktycznej. Dla wszystkich uczestników imprezy zapewniono kawę i herbatę oraz słodkie lizaki.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA