R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar na piętrze budynku mieszkalnego w Kłodawie

07-09-2017 20:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,035 | Komentarzy: 0

Duża część piętra budynku mieszkalnego w Kłodawie uległa spaleniu. Przyczyny pożaru ustalą strażacy. Mieszkaniec sam opuścił płonące mieszkanie, lecz wymagał hospitalizacji.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Pożar zlokalizowany był na pierwszym piętrze budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Jedna osoba poszkodowana (przytomna) - podejrzenie podtrucia dymem.

Zabezpieczono teren prowadzonych działań. Strażacy w aparatach ODO weszli do środka budynku i podali dwa prądy wody na źródło pożaru. Jedną linię wężową poprowadzono klatką schodową, drugą linię poprowadzono przez balkon. Pożar ugaszono. Po ugaszeniu pożaru przewietrzono budynek za pomocą wentylatora i sprawdzono czujnikiem wielogazowym poziom stężenia CO po pożarze. Czujnik nie wykazał obecności gazu w pomieszczeniach budynku. Osobie poszkodowanej udzielono KPP ( wsparcie psychiczne, tlenoterapia), następnie został przekazany pogotowiu i przetransportowany do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie z papierosem.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze