Miejscowe opady deszczu w pobliżu 18.4

Pożar na piętrze budynku mieszkalnego w Kłodawie

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Wrzesień 2017 przeczytasz w minutę
Pożar na piętrze budynku mieszkalnego w Kłodawie
© e-kolo
(0) | Czytano:
13,597 razy | przeczytasz w minutę

Duża część piętra budynku mieszkalnego w Kłodawie uległa spaleniu. Przyczyny pożaru ustalą strażacy. Mieszkaniec sam opuścił płonące mieszkanie, lecz wymagał hospitalizacji.

R E K L A M A
0
Czytano:
13,597 razy
Udostępnij

Pożar zlokalizowany był na pierwszym piętrze budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Jedna osoba poszkodowana (przytomna) - podejrzenie podtrucia dymem.

Zabezpieczono teren prowadzonych działań. Strażacy w aparatach ODO weszli do środka budynku i podali dwa prądy wody na źródło pożaru. Jedną linię wężową poprowadzono klatką schodową, drugą linię poprowadzono przez balkon. Pożar ugaszono. Po ugaszeniu pożaru przewietrzono budynek za pomocą wentylatora i sprawdzono czujnikiem wielogazowym poziom stężenia CO po pożarze. Czujnik nie wykazał obecności gazu w pomieszczeniach budynku. Osobie poszkodowanej udzielono KPP ( wsparcie psychiczne, tlenoterapia), następnie został przekazany pogotowiu i przetransportowany do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie z papierosem.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0

Jeżeli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP