R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie busa z ciężarówką. Strażacy rozcinali kabinę

26-09-2017 10:44 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,666 | Komentarzy: 6

W dniu dzisiejszym nad ranem w Kole na skrzyżowaniu ul. Włocławskiej z ul. Blizną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Zgłoszenie wpłynęło do służb w Kole o godz. 3:51.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. W wyniku rozpoznania kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że doszło do zderzenia dwóch samochodów: dostawczego Forda (kierowca 23-letni mieszkaniec gminy Kościelec) oraz ciężarowego Volvo (28-letni mieszkaniec gminy Zambrów, woj. Podlaskie) z naczepą. Samochodami podróżowali tylko kierowcy.

W wyniku zderzania kierujący samochodem dostawczym został uwięziony w pojeździe, natomiast kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń i opuścił pojazd przed przybyciem straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na uwolnieniu osoby poszkodowanej z uszkodzonego pojazdu, udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu dopływu prądu od akumulatorów. Osoba poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego i zabrana do kolskiego szpitala.

Z relacji Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kole wynika, że pojazd marki Volvo jadąc od Alei Jana Pawła II w kierunku ulicy Bliznej wymusił pierwszeństwo jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu kierowcy Forda jadącego od Włocławka w kierunku ulicy Włocławskiej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze