R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Uczniowie Technikum Samochodowego w poszukiwaniu zawodu

28-09-2017 10:20 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,065 | Komentarzy: 0

21 września uczniowie klasy 1 Technikum Samochodowego Zespołu Szkół Technicznych w Kole uczestniczyli w pierwszej z zaplanowanych na ten rok szkolny wycieczek edukacyjnych do zakładów pracy.
Foto:
R E K L A M A

W ramach cyklicznych wyjść uczniowie odwiedzili firmę Wood Mizer w Kole, która jest wiodącym producentem przewoźnych i stacjonarnych traków taśmowych oraz brzeszczotów. W firmie młodzież zapoznała się z nowoczesnymi maszynami wykorzystywanymi w procesie obróbki, specjalistycznymi programami ułatwiającymi zaprojektowanie danej części zgodnie z wymaganiami klienta oraz ze specyfiką pracy w tego typu zakładzie. Uczniowie poznali historię firmy oraz zobaczyli nowoczesne hale magazynowe, maszyny do obróbki drewna, a także różnego typu traki stacjonarne i przejezdne.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że była to bardzo ciekawa wycieczka. W końcu możliwość obejrzenia pracy na różnych działach w tak nowoczesnej firmie nie zdarza się często. Kto wie, może któryś ze zwiedzających zakład obecnych uczniów podejmie kiedyś tam pracę?

Nad przebiegiem wycieczki i bezpieczeństwem uczniów czuwali opiekunowie: Ewa Tomczyk i Marek Bartoszek.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA