R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Warsztaty filmowe i telewizyjne.

12-10-2017 12:57 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Powierciu | Wyświetleń artykułu: 3,706 | Komentarzy: 0

W dniach 7-8 października młodzież ze Szkoły Podstawowej w Powierciu wzięła udział w warsztatach filmowych i telewizyjnych „Nakręcona Gmina- edukacja artystyczna młodzieży”, zorganizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wielkopolska Wschodnia”. Warsztaty poprowadził jeden z pomysłodawców projektu „Nakręconej Gminy” pan Michał Baranowski -operator kamery, montażysta, grafik komputerowy, fotograf i producent filmowy.

Foto:
R E K L A M A

Uczestnicy zajęć zapoznali się ze sztuką operatorską, pracowali nad poprawnym kadrowaniem i obsługą kamery. Poznali również podstawy montażu filmowego. Podczas dwóch dni uczniowie zrealizowali kilka krótkich produkcji filmowych, w tym spot reklamowy o swojej gminie. Uroczyste podsumowanie projektu odbędzie się 22 listopada w CKiS w Koninie.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze