sim
kdf
Wiadomości Powiat Kolski Świetlicowe ATR-akcje w Gminie Koło

Świetlicowe ATR-akcje w Gminie Koło

20-10-2017 05:54 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 1,603 | Komentarzy: 1
Świetlicowe ATR-akcje w Gminie Koło
Foto:
zacisze
Mieszkańcy Dąbrowy i Ochli uczestniczą w projekcie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Realizacja projektu polega na uczestniczeniu w szkoleniach, warsztatach i debatach przedstawicieli tych sołectw, a efektem tych działań będą całoroczne programy aktywności lokalnej wokół świetlic wiejskich w tych miejscowościach.

W dniach 7 października w Dąbrowie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek oraz wspólne śpiewanie, natomiast 14 października w Ochlach warsztaty kulinarne i konkursy dla dzieci wraz z degustacją przygotowanych potraw z ziemniaka.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności mieszkańców poprzez opracowanie i przetestowanie całorocznych programów aktywności lokalnej wokół świetlic oraz wdrożenie wybranej inicjatywy społecznej, co miało miejsce w Dąbrowie i Ochlach w dniach 7 i 14 października 2017 roku. Kolejnym etapem programu będą warsztaty programowania, na których uczestnicy sformułują całoroczne programy aktywności z wykorzystaniem między innymi świetlic.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Anna Witaszek
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Mirellka2C 25-10-2017 09:31
Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage - 6 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally
| Zgłoś do usunięcia