R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kolskie Metamorfozy

Casting do programu KOLSKIE METAMORFOZY

30-10-2017 20:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,842 | Komentarzy: 1

To już koniec pierwszego etapu nowego programu KOLSKIE METAMORFOZY. Wśród kilkudziesięciu zgłoszeń ekipa specjalistów wybrała te, które zaprosiła na niedzielny casting. Po niekiedy wzruszających rozmowach, pełnych zaangażowania i chęci zmiany trzeba było wybrać te osoby, które ostatecznie wezmą udział w nowym programie realizowanym przez nasz portal oraz ludzi, którzy zmienią życie mieszkańców Koła nie do poznania.
R E K L A M A

W ostatnią niedzielę (29.10.2017), studio treningowe New4You zamieniło się w salę castingową. Zaangażowani specjaliści rozmawiali z każdym uczestnikiem oddzielnie, aby poznać tych, którzy najbardziej pragną zmian w swoim życiu, którzy chcą żyć na nowo. To bardzo trudne a zarazem odpowiedzialne zadanie, jakie spoczęło na ekipie specjalistów - trzeba wybrać finałową czwórkę: dwie panie oraz dwóch panów, którzy niebawem rozpoczą pracę nad sobą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z castingu a jutro przedstawimy materiał wideo ze spotkań z potencjalnymi uczestnikami.

UWAGA! Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy już 3 listopada br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury o godzinie 18:00. To właśnie wtedy jurorzy ogłoszą finałowych uczestników. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Foto: KADR-FOTOR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA