sim
KHBC
Wiadomości MKS Olimpia Koło Bezbramkowy remis Olimpii Koło z Rychwałem

Bezbramkowy remis Olimpii Koło z Rychwałem

05-11-2017 16:10 | Źródło: Michał Chijnacki | Wyświetleń artykułu: 3,418 | Komentarzy: 1
Bezbramkowy remis Olimpii Koło z Rychwałem
Foto:archiwum e-kolo.pl
zacisze
Olimpia Koło w pierwszą sobotę listopada gościła u siebie Zjednoczonych Rychwał, z którymi zremisowała 0:0. Jak do tej pory kolski klub nie przegrał żadnego meczu i zajmuje fotel wicelidera. Przed nami w tym roku jeszcze dwa mecze, przy dobrym układzie, Olimpia ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca i zepchnięcie Kazimierza Biskupiego na niższe miejsce w tabeli. Mecz ze Zjednoczonymi oglądała niewielka ilość wiernych kibiców.

Mecz toczył się w dość szybkim tempie, obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, a że nie padła żadna bramka, może być zasługą bardzo dobrej gry bramkarzy Naskręckiego z Rychwała i Kordylewskiego z Koła.

Mecz o charakterze wyrównanym, szczególnie w pierwszej połowie. Ostatnie pół godziny to dominacja gospodarzy którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięskiego gola. Niestety, tym razem nie udało się. Obie drużyny musiały zadowolić się zdobyciem jednego punktu.

Składy Zjednoczeni Rychwał- Kacper Naskręcki, Damian Zajączkowski Piotr Kazanecki (trener) , Dawid Filipiak, Szymon Jezierski, Michał Bukowiecki, Kacper Zioła (kapitan), Dominik Gołza, Karol Nowak, Dariusz Pyrzyński, Michał Urbaniak. Rezerwa – Eryk Kasprzak, Damian Szczepaniak, Patryk Zimny, Bartosz Gołza, Dominik Krzyżak.

Po meczu grający trener Zjednoczonych Rychwał powiedział: „Mecz od początku do końca przebiegał w szybkim tempie. Oba zespoły zostawiły dużo zdrowia i serca na boisku. Faworytem spotkania była Olimpia, ale z przebiegu meczu każdy zespół mógł szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę”.

Skład Olimpii –Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski - kapitan drużyny. Kierownik drużyny - Cieślak Tomasz.

Trener Piotr Krzyżanowski, powiedział: „Zagraliśmy kolejny mecz poniżej naszych możliwości i oczekiwań. Nie można piąć się w tabeli, jeśli remisuje się tyle spotkań. Musimy jak najszybciej się zbudzić z jesiennego snu i zrobić wszystko żeby poprawić swoją grę. To że złapaliśmy zadyszkę nie może nas usprawiedliwiać spróbujemy w najbliższym czasie to poprawić”.

Sędziowali: jako główny - Damian Tatusiak, Rafał Szewczyk - asystent 2, Grzegorz Łakomicki – asystent 2.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
kibic 06-11-2017 07:46
Olimpia grała w siedmiu zawodników??
| Zgłoś do usunięcia