R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Uwaga na jakość wody w wielu miejscach! Zakaz spożywania

30-11-2017 17:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 23,580 | Komentarzy: 4

Powiatowy Inspektorat Sanitarno-Epidemiologiczny w Kole wydał w dniu dzisiejszym komunikat w sprawie jakości wody w wielu miejscowościach, które korzystają z ujęcia w miejscowości Wrząca Wielka.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Komunikat dotyczy mieszkańców: Wrząca Wielka, Sokołowo, Kamien, Kaczyniec, Dąbrowa, Kiełczew Smużny Czwarty, Kiełczew Smużny Pierwszy, Kiełczew Górny, Wandynów, Lucjanowo, Mikołajówek, Czołowo, Czołowo Kolonia, Ruchenna, Aleksandrówka i Boguszyniec.

Jak informuje inspektorat: jakość wody z wodociągu publicznego Wrząca Wielka gm. Koło uległa pogorszeniu i odbiega od obowiązujących wymagań pod względem bakteriologicznym.

Zaleca się używanie wody do celów konsumpcyjnych, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni majacych kontakt z żywnością dopiero po przegotowaniu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze