sim
mycenter
Wiadomości Powiat Kolski Uwaga na jakość wody w wielu miejscach! Zakaz spożywania

Uwaga na jakość wody w wielu miejscach! Zakaz spożywania

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,430 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Uwaga na jakość wody w wielu miejscach! Zakaz spożywania
Foto:e-kolo.pl
Powiatowy Inspektorat Sanitarno-Epidemiologiczny w Kole wydał w dniu dzisiejszym komunikat w sprawie jakości wody w wielu miejscowościach, które korzystają z ujęcia w miejscowości Wrząca Wielka.

Komunikat dotyczy mieszkańców: Wrząca Wielka, Sokołowo, Kamien, Kaczyniec, Dąbrowa, Kiełczew Smużny Czwarty, Kiełczew Smużny Pierwszy, Kiełczew Górny, Wandynów, Lucjanowo, Mikołajówek, Czołowo, Czołowo Kolonia, Ruchenna, Aleksandrówka i Boguszyniec.

Jak informuje inspektorat: jakość wody z wodociągu publicznego Wrząca Wielka gm. Koło uległa pogorszeniu i odbiega od obowiązujących wymagań pod względem bakteriologicznym.

Zaleca się używanie wody do celów konsumpcyjnych, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni majacych kontakt z żywnością dopiero po przegotowaniu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
Antek 9 dni temu
Kto jest odpowiedzialny za ten bajzel i za brak i formacji co z tą wodą,mija tydzień i nic nie wiadomo.Jak komuś coś się stanie to będą skakać jak pajace .Do zwolnienia wszyscy co za ten stan rzeczy odpowiadsją.
| Zgłoś do usunięcia
Wodnik 15 dni temu
Ludzie nie powinni spożywać wody a co ze zwierzętami ptactwo domowe co to ma być 2018, rok prawie, a tu zadupie takie gdzie jesteś tvn interwencja i służby odpowiedzialne za to ale spoko już dostali cynk tak że powodzenia w tłumaczeniu się nirudsczniki
| Zgłoś do usunięcia
Andrzej 16 dni temu
woda uległa pogorszeniu ... jeżeli woda nie nadaje się do użytku to powinna być całkowicie odcięta, poza tym brak jakiejkolwiek bezpośredniej informacji dla mieszkańców a nie każdy ma internet lub nie siedzi 24 godziny na dobie w necie, za co odpowiednie służby biorą wynagrodzenia ... bez komentarza
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 16 dni temu
Dlaczego nie rozwożona jest nie skażona woda?Co za dziadostwo sanepidu i innych służb.
| Zgłoś do usunięcia