R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Zmiana systemu i firmy na szpitalnym parkingu

01-12-2017 09:15 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,030 | Komentarzy: 3

Od 1 listopada zmienił się system parkingowy na terenie szpitala w Kole. Zmieniono firmę obsługującą parking, która wprowadziła samodzielną obsługę płatności poprzez wpłatomat przy wyjeździe.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Nowy system jest narzędziem bezobsługowym, który daje możliwość płatności również kartą. Uregulowano również wjazdy darmowe dla służb, osób niepełnosprawnych i gości, dzięki wideodomofonowi, który obsługuje pracownik szpitala i może otworzyć szlaban wyjazdu bez konieczności uiszczenia opłaty.

Nowa umowa, jak podkreślała na sesji Dyrektor ds. Administracyjno - Gospodarczych Iwona Wiśniewska jest lepsza dla kolskiego szpitala, ponieważ podział dochodu jest na korzyść szpitala. Tym razem parkingu należą do Zakładu Opieki Zdrowotnej a nie są dzierżawione przez firmę.

Nie zmieniły się opłaty za parking: 3zł - pierwsza godzina, 2,50zł - każda kolejna. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA